Atatürk’ün yazdığı Tarih Kitabı ve Peygambere hakaretler!

iŞTE YILLARCA MÜSLÜMAN  TÜRK MİLLETİ’NİN EVLATLARINA OKULLARDA OKUTTUKLARI SÖZDE TARİH KİTABI..  YAZAR M.KEMAL

.
atatürk tarih atatürk tarih atatürk tarih atatürk tarih atatürk tarih


İşte yukarı da kendinizin de gördüğü ve bu milletin evlatlarını kendi dinlerinden kendi peygamberlerinden soğutmak maksadı ile okullarda din dersi ve tarih dersi diye okuttukları o iğrenç kitaplar.

.

Evlatlarımızı dinden diyanetten İslam’dan ve Kur’an’dan koparabilmek için yıllarca bu kitaplar ile zehirlemeye çalıştılar.

.

Yukarıda da açıkça okuyabileceğiniz gibi devrin okullarında verilen tarih ve din bilgisi ortadadırİslama ve onun peygamberine yapılan ithamlar aşağılamalar yermeler alay etmeler hepsi kitapta açıkça görülebilmektePeki bu kitap kimin eseri? İşte halkı Müslüman olan ve öyle sıradan bir halk değil cihan imparatorluğu yaşamış ve İslamın mukaddesatı uğruna can almış can vermiş bir milletin evlatlarına torunlarına anlatılan İslam ve peygamberi…

Bu şekilde evlatlarımız yıllarca zehirlenmiş  İslam aşağılanmaya çalışılarak karalanmaya çalışılmış. Peki asıl amaç ne? Toplumu zehirlemek ve ondan iman ve Kur’an ahlakını söküp atmak, cibiliyetsiz soysuz inançsız ahlaksız  köksüz insan yığınları onlar için asıl amaç. Böylelikle yüzlerce yıl İslam karşısında mağlup olan dağılan ve gerileyen haçlı zihniyetli ve siyonist ortaklı batı Anadolu halkına yaptığı bu muamele ile İslama karşı zaferini de ilan ediyordu..

Ey karanlık devir ;

Yaptıklarınız yanınıza mı kalacak sanmaktasınız. Ne o kitaplar ile ne inkılaplarınız ile ne istiklal mahkemeleriniz ile ne dar ağaçlarınız ile faşizanlığınız ne kanun ve asker gücünüz Müslüman TÜRK milletini dininden bayrağından vatanından ve maneviyatından vazgeçirmeye yetmedi ve yetmeyecek… Bu millet dün de iman Kur’an bayrak vatan kavgası verdi bugün de veriyor yarın da verecek asla teslim olmayacak.

Atatürk’ün yazdığı Tarih Kitabı ve Peygambere hakaretler!” üzerine 152 yorum

 1. Ne kadar yalancisiniz. Burada yazılanların hepsi yanlis. Biraz utanin kendinizden. Ataturk’e sayginiz yok. Unuttaramiycaksiniz ATATURK ü. Ne kadar cabalasanizda her zaman ATA ‘mizi sevicez. Kimse inanmıyor. Kimse bu bilgilerin doğru olduğuna inanmıyor. Sadece kendinizi Kandırıyorsunuz. ATATURK gibi insanlar zor gelir bizim ülkemize. Ataturk’e olan bagliligimizi yok edemezsiniz.

  • Atatürk döneminde bir takım yanlışlar yapılmıştır. Ancak bu onun diğer
   hizmetlerini gölgelemez. Atatürk kadar Türkçü, turancı, mlliyetçi, vatanperver,
   İSLAM’ı koruyan insan az bulunur.
   Mustafa Kemâl Atatürk hayatının hiçbir döneminde mason olmamıştır.
   1909’ta İttihat ve Terakki’ye mektup yazıp teşkilatın masonlukla ilgisini
   kesmesini istemiştir. 1935’te de mason derneklerini kapatmıştır.
   Mustafa Kemâl’in telgrafla Peygamberimizin kabrinin yıkılmasını önlediği de
   doğrudur. Murat Bardakçı, Engin Ardıç ve Kadir Mısıroğlu’nun yorumları
   yanlıştır. Mekke Şehir Planlaması projesinde ekipbaşı olan Orol Ataman,
   bu telgrafın metnini Medine Müzesi’nde görmüştür. Okuyun.

   http://www.angelfire.com/mn/atakam/ndex/mezar.html

   Ayrıca Elmalı’ya Kur’an tercüme ve Tefsiri, Ahmet Naim’e de Sahih-i
   Buhari tercümesi (hadisler) yaptırarak Müslüman Türkler’e Erbakan’dan
   ve Erdoğan’dan daha büyük hizmet sağlamıştır.

 2. Gerçekten bu Yazıyı yazan şahsiyete yazıklar olsun sadece 6 dakikanızı ayırıp şu videoyu izleyin herşey daha mantıklı gelicek. Vede Atatürk mi mason değildir 1930 san sonra Türkiye’deki bütün mason localarını kapatıp ülkeden def etmiştir.

  • batıyı bırakın ben cezayire gittim. oradaki insanlar bile türkler anadoluya sonradan geldi diyolar. cezayirliler bile oralarda biz oturuyorduk siz sonradan geldiğiniz bizim atalarımızı öldürdünüz Atatürk bizim atalarımızı kovdu dediler. Şaşırdım kaldım adamlar öyle deyince. Cahil cezayirlilerde bile okullarında bunları anlatıyormuş… bizimkilerde anca herşeyin dinle olduğunu anlatıp döksünler.

 3. Ataturk bir din adami değildir Atatürk bu ulke icin guzel seyler yaptı evet görüldüğü gibi osmanlinin son dönemindeki din adamlaei bizi geri cekmekten daha otesine geçemedi. He soyle biside var kurtulus savaşını tek basina kazanmadi hepimizin atasinin kani var bu ülkede Atatürk sehit yada gazi oldumu ? Olmadi sarayinda içkili bi gecenin ertesi gunu öldü.bu yaptıkları eger gerçekse kabul edilemez seyler gercekliginden tam olarak emin degilim ama mason oldugunu biliyorum. Fakat iktidardaki hirsiz insanlarla karşılaştırma yapılamaz bir adam en azından Çocuklarınızın aşını ekmegini calmadı sizi kole gibi çalıştırıp hakkiniza tecavüz etmedi. Icki icti deniliyor bu ülkede icki icmeyen bir adam yok kimseyide bence ilgilendirmez kimin naptigi evlatlarinizin aşlarini calanlar goz yumarken hele. Ülku Sancaktır İslâm Miraç, vatan sevdadır bozkurt aşk.

  • Vural kardeşim yazdıklarının çoğuna katılmakla beraber bir insanın yaptıklarına bakarım ben dini ne ise beni hatta bizi ilgilendirmez. Kaldı ki Atatürk’ün Melami olduğu da pek çok tarihçi tarafından söyleniyor. Melamilik olsu Bektaşilk olsun zaten bunlar Osmanlı’ya uzunca süre hakim olmuş yapılardır. Yeniçeri yeminleri bile bunlara göre yapılırdı. Bunları silen Nakşilerdir. Yeri gelmiş nakşilerde silinmiştir. Nakşilerin bir halidi kolu var ki zaten gerek kürt devleti kurma gerek emperalist işbirlikçilik herşeyin altında parmakları var. Osmanlı tarafından bunların bazıları asılıyor bazzıları sürülüyor. Bunları araştır. Atatürk milletimizin yararına büyük işler yapmış ve bize güzelim coğrafyada bir devlet bırakmıştır. İnsanımızı onun bunun kölesi olmaktan kurtarmıştır. Ayrıca Atatürk Gazi’dir. Mason olduğunu biliyorum diyorsun. nereden biliyorsun? Mason localarını kapatmış birinin nasıl mason olmasını bekliyorsun?

 4. Allah hepinizin belasini versin ateistler bize kör diyorsunuzda ama asil siz korsunuz şu çevrenize bir bakin kainati görun evreni gunesi suyu gorun kendinize bir bakin tum bunlari sizi kim yaratti tabi sizin icin bunlar tamamen bir kor tesaduf baska bir sey degil ama yarin kiyamet kopunca gorucez sizi yere diz cokup allahtan af isteyeceksiniz ama cehennemi boylayacaksiniz ve sonzuza kadar yanacaksiniz KAFIRLER !!!

  • Allah senden razi olsun bunlar savunduklari adamla beraber olucaklar hani peybamber efendimiz s.a.s buyurmus ya kisi sevdigiyle beraber olucak ahirette ataturku sevenler onunla beraber olucak akil sahibi bi musluman da bunun sonu nereye varir bilir zaten

 5. Atatürk Çok doğru söylemiş..az bile söylemiş..Şimdi onun daha da akıllı olduğunu anladım..ama siz geriler asla anlayamayacaksınız..çünkü kendinize güvenmessiniz..illa bi efendiniz olacak..yoksa yaşayamazsınız..korkaklar ve cahiller sürüsü…

 6. Siz onları nerenız le okuyorsunuz arkadaşım ben o kitapların hepsini okudum fakat dinden çıkaracak hiç bir şey göremedim. Size bu güzel topraklarda böyle hayat yaşamayı bırakan bi insana saygısızlık etmeyin bu kadar nankör olmayın. Atatürk ister müslüman ister Hıristiyan isterse yahudi olsun senin için bu ülkeyi almaya büyük çaba sarf etmiş ve anayasana da şunu yazmıştır Türkiye Cumhuriyetinin dini Müslümanlık tır sana böyle güzel bi ülkeyi bırakan insana saygısızlık yapacağına ülkende seni sömüren insanlara karşı çık.

 7. ARTIK ATAPUPTUN GERÇEK YÜZÜNÜ HERKES ÖĞRENİYOR İŞTE ZALİM BİR DİKTATÖRÜN ÇOCUKLARIN KÖRPE BEYİNLERİNİ YIKAMA ÇABASI VE ZAMANINDA ÇOK SAYIDA ÇOCUKLARIMIZ BU KİTAPLARLA ZEHİRLENDİ BU ÜLKEDE DİNE VE İNANÇLI OLANLARA SEBEBİ NE OLURSA OLSUN HAKSIZLIK EDENLERİN SORUMLUSU CEHENNEME GİTMİŞ OLAN ATAPUT TUR (ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM ).

  • Atatürk döneminde bir takım yanlışlar yapılmıştır. Ancak bu onun diğer
   hizmetlerini gölgelemez. Atatürk kadar Türkçü, turancı, mlliyetçi, vatanperver,
   İSLAM’ı koruyan insan az bulunur.
   Mustafa Kemâl Atatürk hayatının hiçbir döneminde mason olmamıştır.
   1909’ta İttihat ve Terakki’ye mektup yazıp teşkilatın masonlukla ilgisini
   kesmesini istemiştir. 1935’te de mason derneklerini kapatmıştır.
   Mustafa Kemâl’in telgrafla Peygamberimizin kabrinin yıkılmasını önlediği de
   doğrudur. Murat Bardakçı, Engin Ardıç ve Kadir Mısıroğlu’nun yorumları
   yanlıştır. Mekke Şehir Planlaması projesinde ekipbaşı olan Orol Ataman,
   bu telgrafın metnini Medine Müzesi’nde görmüştür. Okuyun.

   http://www.angelfire.com/mn/atakam/ndex/mezar.html

   Ayrıca Elmalı’ya Kur’an tercüme ve Tefsiri, Ahmet Naim’e de Sahih-i
   Buhari tercümesi (hadisler) yaptırarak Müslüman Türkler’e Erbakan’dan
   ve Erdoğan’dan daha büyük hizmet sağlamıştır.

 8. Ben size atalarimiz desem kimi dusunursunuz !!! En az bizden 300-400 yil ve daha oncesini yasamis insanlari dusunursunuz degilmi !!

  Bizden 100 yil once yasamis insanlar olsa olsa dedelerimiz olur kraldan fazla kralci olanlar abarttilar herseyi.

  Ben Mustafa Kemalde iki karakter goruyorum biri cumhuriyet oncesi digeride hakimiyeti gucu arkasina almis cumhuriyet sonrasi bir baskan.

  Ve benim sahsi dusuncem ikincisi gercek karakteri vede islama hicte yakin degil !!!

 9. Ulan it soyları şuan müslumanlara eziyet eden onları taciz edip ölduren onca kafir onca putperest varken siz hala neden atamla uğrasıyorsunuz?Müslüman veya değil içki kullandı veya kullanmadı bunları geçin dininize dokunmadı bu adam.Ingilizler dedelerinizi camilere doldurup yakarken ,rumlar nenelerinize tecavüz ederkrn bunlara atam dur dedi.Sarıklı hocalaranız o aralar manda fikriyle ingilizlere amerikanlara karılık yapıyordu.Gördugüm kadariyla sizde aynı haysiyetsizliğe devam ediyorsunuz

 10. Aslını bilmeyen nesil bugün birbirine düşer sendin bendim diye ..yazıktır atasını ecdadını dinini bilmeyen millete sanırsın atatürkten öncesi yok hayatımızda bir anda zembille indi bu halk gökten hani kuranda gökten inmişti ya..

  • Seda hanım şimdide zannedersinki hazreti tayyipten öncesi yok sadece hazreti tayyipten sonrası var,burada kendisini müslüman sanan ve Atatürk e söverek bir şey yaptığını sanan ahmaklara sormak gerekiyor,peygamberi tayyip olan bir din ne zaman indirildi.

   • Hakan kuyruk acını buraya yansıtmana gerek yok. fikrini yazar geçersin. ama kuyruk acını yansıtamazsın. anladığım kadarıyla siyaset sana pek bir dokunmuş. bir diğer sorun Tayyip diye bir kişiye hazreti yada peygamber gibi görme tabirleri eklemen senin ne kadar cahil bir kişiliğe sahip olduğunun bir numaralı göstergesi. kıçın açıkta kaldıysa söyle sana don alalım. ortalığa ver yansın etmene gerek yok.

 11. GERÇEK TARİH ORTA ASYA TÜRK TARİHİDİR.GERÇEK TÜRKÇE ORTA ASYA TÜRKÇESİDİR.EN ÖNEMLİSİ GERÇEK DEVLET DE KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ(KUZEY KORE)DİR.

 12. Arkadaşlar Kimse Daha Fazla Yorum Yapmasın,”” Bu Kitap Bende Var. Yazarlarını Açıklayamam ama Atatürk Değil””.

  Atatürk En Büyük Liderdir. Hiçbir zaman Milletinin İnançlarını ve Düşüncelerini Kötülemez.

 13. ATATÜRK’ Ü ÇEKEMEYİP ÜZERİNE ATTIĞINIZ BU YALANLAR BİZİ ATATÜRK SEVGİSİNDEN UZAKLAŞTIRAMAZ. GÜCÜNÜZ BİZİM ATATÜR SEVGİMİZİ ASLA VE ASLA YİTİREMEYECEKTİR .BUNU HER ZAMAN BİLİN BİLMEYENLERİDE UYARIN .EĞER BİZ BURADA YAŞIYOSAK SİZİN O HAKARET ETTİĞİNİZ ADAM SAYESİNDE

 14. atatürkü savunan köpekler resmen hakaret etmiş bilmem tecavüzmüş atatürk hepiniz anasını s**sin

  • Kardeş haklısın konuşuyolar bide gitsinler değiştirilmemiş tarih kitaplarına ba.ksınlarda atatürk gerçekte ne kadar şerefsizmiş görsünler

 15. bu bir gerçek ki atatürk masondur. tam bir İslaM düşmanıdır. inanmıyanlar araştırsınlar. ve atatürkün tam bir türk olup olmadığıda bilinmiyor. vahettin ise 30 yıllık saltanatında ülkenin borçlarının yarısını bitirmiştir.kısacası bunların hepsi doğru

  • Atatürk döneminde bir takım yanlışlar yapılmıştır. Ancak bu onun diğer
   hizmetlerini gölgelemez. Atatürk kadar Türkçü, turancı, mlliyetçi, vatanperver,
   İSLAM’ı koruyan insan az bulunur.
   Mustafa Kemâl Atatürk hayatının hiçbir döneminde mason olmamıştır.
   1909’ta İttihat ve Terakki’ye mektup yazıp teşkilatın masonlukla ilgisini
   kesmesini istemiştir. 1935’te de mason derneklerini kapatmıştır.
   Mustafa Kemâl’in telgrafla Peygamberimizin kabrinin yıkılmasını önlediği de
   doğrudur. Murat Bardakçı, Engin Ardıç ve Kadir Mısıroğlu’nun yorumları
   yanlıştır. Mekke Şehir Planlaması projesinde ekipbaşı olan Orol Ataman,
   bu telgrafın metnini Medine Müzesi’nde görmüştür. Okuyun.

   http://www.angelfire.com/mn/atakam/ndex/mezar.html

   Ayrıca Elmalı’ya Kur’an tercüme ve Tefsiri, Ahmet Naim’e de Sahih-i
   Buhari tercümesi (hadisler) yaptırarak Müslüman Türkler’e Erbakan’dan
   ve Erdoğan’dan daha büyük hizmet sağlamıştır.

 16. Geri bildirim: bester schönheitschirurg

 17. O satırların hiçbirinde hakaret sezemedim. Hz Muhammed medineye kaçmıştır. Kovalayıcı bir sebepten dolayı terk etme eylemine türkçede kaçmak denir. Bunu hakaret olarak görmek yanlış. Diğer cümleler de bunun gibi gayet mantıklı. Eski türkçe olduğundan , günümüz türkçesinde farklımsı anlamlarda kullanılabilirler , ancak bunu din düşmanlığı olarak yorumlamak aptallıktır.

  • Peygambere saygi yok bundan buyuk hakaret mi olur diger laflarini saymiyorum bile babasinin ogluna bile kardesim der sahiplenir insan sanki basit bir yabancidan bahseder gibi bi uslupla yazilmis bu ne kustahlik

 18. Dindar bir ailede yetişen, daha küçük yaşlarda Kuran ile tanışan ve insanların Kuran’ı öğrenmeleri için mealini hazırlatmaya uğraşan ve insanların dinlerini öğrenebilmeleri için diyanet işlerini ülkeye getiren Mustafa Kemal Paşa’dır. Okumuş ve Kuran’ı öğrenmeye gayret etmiş, dinini anlayabilmiş bir insan iftiranın ne kadar kötü bir şey olduğunu da bilir. Başka da bir söz söylemek istemiyorum. Selamlar

 19. birde şöyle bakmak lazım belki ATA nın hataı bunu yazdırdığı kişiye çok güvenmesi olabilir kitabıoumamış olabilme ihtimali var.yazar manüpile etmiş olabilemezmi.kaç sayflaık kitapta ort bir sayfad 1 kaç satır kolaca manile edilebilir.bir müslüman olarak ATATüRK ün dinsizliine inamıyorum öyleysede cezasın zaten ALLAH verecektir..

 20. ben hiç chp ye oy vermedim hep akp ye oy verdim.. siz kafasızlara şunuda belirteyim ATATÜRK ün erzurum kongresindeki son cümlesi.
  En son olarak yakarım şudur ki: Emelleri gerçekleştiren Yüce Tanrı, sevgili Peygamberi hürmetine bu kutlu yurdun sahibi ve savunucusu, yüce İslam dininin kıyamet gününe değin en sadık koruyucusu olan soylu ulusumuzu, saltanat ve halifelik ulu makamını, dokunulmaz ve kutsal bildiklerimizi düşünmekle yükümlü olan kurulumuzu başardı kılsın!… Amin.

  akp ye oy versemde ATATÜRK ün yeri başkaadır…

 21. hiç anlamıyorsunuz değilmi? Atatürk doğru düzgün namaz kılmadı,şarap içti,başımızdaki örtüyü indirdi.daha ne diyeceksiniz?bu adam müslüman olamamıştır.Dinden anladığı hiç birşey yok.Ülkeyi kurtaran o değildir.Belkide sadece %10’unu..kendini feda eden bizim askerlerimizdir atatürk değil!neden öldü? kanser oldu? kendine zarar verdi, Allahın verdiği vücut sadece ödünçtür.Atatürk sigara içerek zarar verdi ve öldü… Başka bir şey demiyorum.

  • Namaz kılıp kılmadığını nereden biliyorsunuz ? Gözünüzle gördünüz mü ? Din bilgisi yok dediğin insan ilk Kuran mealini yazdırandır. Birçok kez vatan uğruna savaşmış, binlerce askeri komuta etmiş, ülkeye demokrasiyi getirmiş ve tüm hayatını ülkesine adayan biridir. Bir gün sende kanser olup ölebilirsin, sigara içki içmeyen de kanser olabilir. Ayrıca içki ya da sigara kendine zararıdır kişinin ve onu yargılayacak olan sadece Allah’tır. Niye ölüm nedeni seni ilgilendiriyor ki ? Niçin zanna göre konuşuyorsun ? Hem başındaki örtüyü indiren de yok şu an hala başında, ayrıca Kuran’ı doğru okursan baş kelimesi abdest ayetinde vardır, Nur suresinde olan ayette baş değil örtü der. Başı örtmek diye bir şey yok ! Baş örtmek sadece tercih meselesidir, dinin gereği de değildir. Son olarak, insanların ardından konuşmak gıybettir, sözlerinizin yanlışlığı da o kişiye iftira olur ki bunlar büyük günahlardır.

   • Ayetler hakkinda bilip bilmeden konusmamani tavsiye ederim iyice arastir bas ortmekle ilgilo bircokayet var bunu reddedersen dinden cikarsin, bilmediginiz konulArda yorum yapmAyin lutfen

   • Sen kimsin fetva veriyon Allahin haram kildigi seylere sen kimsin dinde boyle bisey yok diyon kuranda hersey yaziyor kadinlarin el yuz haricinde her yeri haram kilinmis erkege sen kimsin boyle bisey yok diyon kufre girdin cabuk tovbe et

  • Sizin gibi beyinsizler oldugu surece bu ulke boyle 5 para etmeyen insanlar tarafindan yonetilecek sizlerde onlarin surusu olacaksiniz.be cahil suan elhamdulillah muslumanim diyebiliyorsan rahmetlinin sayesindedir.gecmisini bi arastir ondan sonra gel atama laf at.atam hakkinda kim giybet ediyorsa onlari allaha havale ediyorum.sizin gibi nankor insanlara bir dilim ekmek bile haram.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s