Millicumhuriyet hakkında- Biz Kimiz?

Türkiye’ye karşı legal ve illegal faaliyette olan art niyetli bütün yapılara karşı MİLLİ CUMHURİYET için çalışan bir ekibiz ve tek derdimiz ülkemiz.

Bugüne kadar halkımızı karşı devrimden korkuttular. Oysa karşı devrimşapka giymeye karşı çıkmaktır, karşı devrim ezanın Türkçe okutulması dayatmasına karşı çıkmaktır, karşı devrim hukuktan ve demokrasiden yana olmaktır. Darbelere cuntalara karşı çıkmaktır, karşı devrim yeniden Türk ve yeniden Müslüman olmaktır. Karşı devrim bölücülüğe Ergenekonlara çukur devletlere karşı çıkmaktır, karşı devrim milli ve manevi değerlere sahip çıkmaktır.

imza

istiklal mahkemeleri

Cumhuriyetin kurulduğu andan itibaren müslüman milletimizin cumhuriyet fikri ile bir sorunu olmamıştır ancak cumhuriyet fikrine uymayan baskılar zorbalıklar ve dayatmalar milletmizi yormuştur. Düşünün ki  başörtülü analar evlatlarının yemin törenlerini tel örgüler ardından izlemek zorunda kalıyordu eşi başörtülü olduğu için subaylar fişleniyor cuma namazı kıldığı için ordudan atılıyordu  çocukların dini eğitiminde yaş gibi anlamsız kısıtlamalar devam ediyordu.Yakın tarihimizden bugüne kadar yaşanan olayları iyi analiz etmek gerekir. 28 Şubat sürecinde ki komplolar bir bir ortaya çıktı bir eroin kaçakçısını şeyh diye millete reklam ettiler ve islami nekadar değerimiz hassasiyetimiz var ise ayaklar altına aldılar. Bu ülkede LAİKLİK adı altında din düşmanlığı yaptılar lakliği inançların toplumun yaşamından sosyal hayattan sökülüp atılması için bir araç olarak kullandılar.

5 BİN CANA KIYDILAR !

Halk korku içindeydi, inkılapçılar büyük bir baskı ve yıldırma eylemi içindeydiler bir benzeri ancak Sovyet Rusya’da görülen bir durum idi herkes korku içindeydi kendi hayatından ve sevdiklerinin hayatından endişe ediyordu çünkü falan kişi devrimlere karşı geliyor inkılaplara karşı geliyor ŞAPKA kanununa karşı geliyor diye ihbar edildi mi kendisini sözde istiklal mahkemesinde bulması an meselesiydi ve oradan çıkacak tek karar ise İDAM idi. Dünya tarihinde bir eşi daha yoktur belkide bu karanlık dönemin.

İSLAMA ve MÜSLÜMANLARA SALDIRI YILLARI

Mustafa Kemal’in Yunus NADİ’ye kurdurttuğu Cumhuriyet gazetesinin o yıllarda ki yazıları ve karikatürleri hemen hemen tüm yazı ve karikatürlerde islam ve müslümanlar aşağılandı.Mustafa Kemal ise içki sofrasından bir gün eksik etmedi bu Yunus Nadi’yi

ŞAPKA TAKMIYOR DİYE İNSAN ÖLDÜRDÜLER

iSKİLİPLİ ATIF HOCA nın dıramını artık hepimiz bilmekteyiz,kanundan evvel yazmış olduğu bir kitapçıkta şapka kanununa muhalefet ediyor bahanesi ile KEL ALİtarafından sözde istiklal mahkemesince hunharca katledilmiştir ve onun gibi daha binlercesi.İşte DEVRİMdedikleri buydu.Ve şuan bile hala bu SÖZDE İSTİKLAL MAHKEMELERİNİN tutanakları gizlenmektedir.5 bin insanın idamına ilişkin tek bir araştırmaya izin verilmemektedir. Bu mahkemelerin tutanakları açıldığı gün nasıl dramların yaşandığı da ortaya çıkacaktır. Dede torununa subhanekeyi gizlice öğretiyordu çünkü eski harf dedikleri kur’an eğitimi yasaklanmıştı. İnsanlar samanlıklarda gizli yerlerde kur’an öğrenmek zorunda kalmışlardı.Ve bütün bu baskıları yoketme politikalarını ortadan kaldırmaya çalışanları ise devrimlere kaşı gelmekle şeriatçılıkla irticacılık ile itham ettiler ta ki bugüne kadar…

Millicumhuriyet hakkında- Biz Kimiz?” üzerine 18 yorum

 1. GERÇEK DEVRİM TÜRK DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ(KUZEY KORE)OLDUĞUNDA GÖRECEKSİNİZ.O ZAMAN NE İSLAMCI OSMANLI NE DE SERMAYECİ CUMHURİYET KALACAK.

 2. bence buraya Alparslan Türkeş,Muhsin Yazıcıoğlu ve Necmettin Erbakan’ında resimleri yerleştirilmeli.Çünkü onlarda birer karşı devrimciydi.

 3. devleti bölmeye ve parçalamaya çalışan kim olursa olsun teröristtir .o resimlerdeki leşlerle sizin farkınız ne sizde bölücü onlarda sizin sonunuzda aynı olacak Türk demekten T.C demekten nefretle kaçınan baş zavallı obamanın kucagında abçullah öcalanla omuz omuza aklınca TÜRK Ü dünyadan kaldıracak sonuna bak ne olacak.osmanlı selçuklu Türkçe konuşmaktan kaçıp arapça ve farsçaya talim etti hani çok söylenen bir şey varya 600 tarihi okuyamıyoruz diye zavallı vatandaş 15000 yıllık tarihini okuyamıyorsunuz bunun derdine yanın ordan burdan duydugunuz üfürmeleri geçin Türk ne demek neden dünya TÜRKE düşman bunu anla sonra zırla ilkokul mezunu bile olmayan yahudi ermeni şeyhlerinizin peşini bırakıp damarlarınızdaki asil kanın ne olduguna bakın daha laf çok kalleş kalleştir kim dünyada ALLAH INI MUHAMMEDİNİ KURANINI VATANINI VE MİLLETİNİ SATIYORSA onların dünyadaki sonuda ahiretteki sonuda bellidir.Türk su gibidir bend dinlemez yakındır mutlak göreceksiniz.bu mesajı yayınla tamam leş

 4. osmanlının da …edit… karşı devriminde yaşasın gök tanrı yaşasın öztürkler

  *EDIT: Sakin ol Osmanlıya söven olsa olsa KIZILBAŞ çocuğu olur.

 5. Az önce Yazıları okudum ve altındaki yorumlara göz gezdirdim … Bir de ne göreyim aynı vatandaşlığa sahip olan kardeşlerimiz birbirlerine öyle kin kapmış bir şekilde laflar savuruyor ki içimden ” ahhh be kardeşlerim ” diyesim geldi .. Birileri Atatürkü savunurken birileri İslamcılığı savunmakta … Fakat değerli arkadaşlar bu ülkenin en büyük sorunu bu olmadı mı geçtiğimiz yıllarda da ; bizim öz değerlerimiz , manevi hakkaniyetimizin olmasına rağmen birbirimiz ile hiç yok yere düşman eyledik güzel yüreklerimizi .. Şimdi siz değerli Arkadaşlarım bırakın kavga etmeyi de bu ülke için ortak paydamız olan vatan sevgisine , bayrak sevgisine ve hiç sönmeyecek islam ateşi altında el ele olmaya devam edelim. .. Yanlışları kafamıza vura vura değil , darağacına astırarak değil , yaralayarak değil saygılı bir şekilde yapsak daha anlamlı olmaz mı … Bugün dünyaya hükmeden Amerika seçimlerde adayların birbirleriyle halkın önünde yaptığı tartışma programlarını gördük biz ise hala ahmet mehmete yanlış yaptı onu vuralım ayşe onu dedi asalım bunlardan artık vazgeçelim .. Unutmamak gerekir ki bizler inancımız doğrultusunda Peygamber efendimizin bir küçük çocuğun kuşunun ölmesinden dolayı çocuğun evine onu görmeye giden o yüce insanın ümmetiyiz… Bunu ne zaman unutursak işte o zaman elimizde bayrak , yüreğimizde islamın huzur verici güneşi kalmayacaktır… SAYGILARIMLA …

 6. karşı devrim kesinlikle olucak halk uyanmaya başladı artık bu putperest düzeni görmeye başladı

 7. Karşı devrim yapmak sizin gibi soysuzlara,hırsızlara,arsızlara,edepsizlere,şarlatanlara mı kaldı.5 değil 15 rekat namaz kılsanız ne olacak? tecavüzcüsü sizden çıkar,tacizcisi sizden çıkar,dolandırıcısı sizden çıkar,cinden beter çarpanı sizden çıkar,şeytandan beter yalan söyleyeni ve kandıranı sizden çıkar,din tüccarları sizden çıkar,abd nin kucağına oturan ve onun uşağı olan cemaat şeyhleri sizden çıkar,sınav sorularını çalıp hak yiyen soysuzlar yine sizden çıkar.Domuzbağı ile adam öldürenler yine sizden çıkar.Saydıklarımdan daha fazla insanlık dışı özellikleriniz varken devrim yapmak sizin neyinize.Kendinizi parmaklayarak rahatlayın siz.İslamda ölen birinin arkasından gıybet etmek,onu aşağılamak,ona küfretmek var mıdır?Ya da Allah gibi insanlara hesap sormak,onları sorgulamak.Dönüp bir sözde islam ülkelerine baksanız kendinizi görürsünüz zaten.Bu ülkede yaşayıp nefes alabiliyorsanız,ırakta veya diğer islam ülkelerindeki gibi karınızın kızınızın ırzına her gün geçmiyorsa abd askerleri veya diğer piçler,kiliseler yerine camilerde ibadet edebiliyorsanız bunu sevmediğiniz Atatürk’e ve Türk milletine borçlusunuz.Onun için biraz edep sahibi olun ve saygı duymayı öğrenin.Meşhur bir laf vardır keser döner sap döner diye. İşte o sap döndüğü anda sizin gibi hevesli olanların müsait yerlerine köküne kadar girecektir. Hiç merak etmeyin.

  • Zaten keserin ve hesabın döndüğü noktadayız.Dün Müslümanlar zulüm altındaydı bu ülkede başörtülü olduğu için horlanıyor,namaz kıldığı için ordudan atılıyor,sakal bıraktığı için irticacı ilan ediliyordu,şimdi Elhamdulillah artık geride kaldı.Hepinizi tepeleyecekler.Bu ülke insanı henüz istiklal mahkemelerinde haksızca idam edilen masumlarının hesabını sormadı

  • zaten devir değiştiği için herkes atatürkçülerin ne mal olduğunu anladığı için
   1- aczi mendiciler, hizbullahcılar, sahte müslümanların piyasası bitti
   2- dinimizi özgürce yaşayacağız ve daha güzel günler göreceğiz
   3- ezan tekrar aslına döndü, imam hatipler serbest oldu, başörtüsü yasağı da inşallah tamamen kalkacak.
   görüldüğü üzere ülkemizde güzel gelişmeler islamiyet yaşandıkça gerçekleşmekte nedense kemalistler dayanamamakda ve bizlere türk düşmanı diye hakaret etmektedir. zaten onlara bu yakışır. aynen atalarının izinden gidiyorlar. eğer onlar birgün iktidara gelirlerse ataları gibi müslümanları istiklal mahkemelerinde idam ederler dinimizi yasaklarlar. Allah bu millete bir daha öyle karanlık günler vermez inşallah. ayrıca diğer müslüman ülkeleri kötülüyorsun sana şöyle söyleyeyim o ülkelerin başında da atatürke benzeyen hüsnü mübarekler, beşşer esadlar, saddamlar, kaddafiler vardı bunların devri yeni bitiyor. biz 1938 de kurtulduk bunlar 2012 de şimdi anladın mı nedenini. biz kurtulduktan uzun yıllar sonra geliştik onlar ise daha hızlı gelişecek çünkü onlar gercegi sizden daha iyi görüyorlar.

 8. Kemalciler tepelenmiş,jandarma zoru ile okutulmaya çalışılan gece gündüz içki sofrası eksik olmayanlardan Türkçe ezanlardan bugün Alnı secde görmüş Cumhurbaşkanlara başbakanlara genelkurmay başkanlarına…bu apaçık bir karşı devrimdir ve daha devam etmelidir.Yeni anayasa ile birlikte kemalden ve tüm kemalcilerden sonsuza kadar kurtulmak karşı devrimin nihayi amacı olmalı.

 9. Karşı Devrim’e ben de inanıyorum zaten yaşadığımız bu son 10 yıllık süreç açık ve sessiz karşı devrimdir.

 10. ATATÜRK DEVRİMLERİ YIKILMADI YIKILMAYACAK.. YAŞASIN İSLAM YAŞASIN KEMALİZM.. SİZ BU İKİSİNİN BİRLİKTELİĞİNİ HAZMEDEMEYENLERSİNİZ .. BİZ ELHAMDÜRÜLLAH HEM MÜSLÜMAN HEM CEDDİNE SAYGILI HEM DE ATATÜRKÇÜ’YÜZ. MUSTAFA KEMALLER FATİH’LER ÖLMEDİ ÖLMEYECEK.

  • ADD(Atatürk Düşünce Derneği) denilen kurum Bütün Osmanlı Padişahlarına en çirkin şeyleri söylüyor. Kemalizm Osmanlıyı reddeder Aksi olsaydı Osmanlı tuğralarını tahrip etmezlerdi Aksi olsaydı Osmanlının İslam politikasını reddedip İçine kapanık bir ülke olmak istemezlerdi. Aksi olsaydı Şerri hukuku ve Hilafeti İlga etmezlerdi Evkaf vekaletini ilga etmez diler.

 11. KARŞI DEVRİMİ FETTOŞ, KÜRT SAİT, GÜRCÜ ERBAKAN, ARNAVUT AKİF, ÖZAL VE IVIR ZIVIR ZEVATLAMI YAPACAKSINIZ. ÇOĞUNUN KEMİKLERİNİN TOZU BİLE KALMAMIŞTIR. HAYATTA OLANLARDA ABDNİN KUCAĞINDA DANS EDİYOR. SENDE BİZE KARŞI DEVRİM DİYE OSMANLI İSLAM ZIRVASI YETİŞTİR. İSLAM VE OSMANLI SİZİN GİBİLERE KALDIYSA BIRAKIN AYAKTAKİLER SAĞLAM KALSIN DEVİRMEYİN

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s