Türk askeri namazda

Bu fotoğraf Çanakkale’de çekildi gördüğünüz gibi Türk askeri ayakları yalın huşu içinde namaza durmuş tıpkı bundan 93 yıl önce dedelerinin Çanakkale’de saf tuttuğu gibi.

O gün dedeleri dış düşmanlara karşı ülkesini dinini bayrağını ve namusunu savunuyordu bu gün ise Mehmetçik iç düşmana hainlere ve münafık bölücülere karşı ülkesini bayrağını halkını savunuyor.

93 yıl önce de şehit veriyordu Mehmetçik 93 yıl sonra da şehit vermeye devam ediyor.Vatanın her karış toprağı şehit kanları ile sulanmış ve sulanmaya devam ediyor.

Allah ordumuzu ve askerimizi korusun!

Türk askeri namazda” üzerine 5 yorum

  1. O savaşın komutani kimdi peki nankor editor.Bugün husu icinde namaz kalınabiliyorsa kimin sayesindedir vefasizlar.

  2. Bu bloğun sahibi veya yazarı dikkat ettiğim kadarıyla Türkçe yazım hatalarını çok yapıyor. Ayrıca O kadar Ciddi konularda ne ilginçtir ki! kendi eklediği materyallere dahi dikkat etmiyor. Bence ne kadar samimi olduğunuz ortada. Hakaret, Yanıltma, Yandaş içerik olduğu su götürmez. Herşeyden Önce şu aklınızda yer etsin. Bloğunuzda “M.Kemal” veya “Kemal” gibi atıflar yer alıyor. İster beğenin ister beğenmeyin, Kaldı ki Tüm Dünyanın saygı duyduğu biri için ve Milletinin (Halkının) yakıştırdığı ve sevdiği gibi “M.Kemal Atatürk” demedikten sonra ne kadar bilinçli ve Samimi olduğunuz her zaman tartışılır ve de Ne kadar Muhatap alınabileceğinizi gözden geçirin. Çok Pespaye, Kokuşmuş içeriklerle doldurarak sadece Egonuzu tatmin ettiğiniz belli ——

  3. Allah kahraman mehmetçiğimizi korusun.Bu iman onlarda oldukça bitli kürt kroları hiçbir halt yiyemez.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s