Atatürk posterlerini çöpe attılar başlarına gelmeyen kalmadı :)

Şaka gibi ama gerçek ! Kutsal Atatürk posterlerini çöpe attıkları için okul müdürüne ceza geldi.Böyle bir ülke yani 1930’lar da saplanıp kalmışlar.

Muğla’nın Fethiye ilçesinde geçen haziran ayında çöpte bulunanAtatürk posterleriyle ilgili başlatılan soruşturma sonunda Fethiye Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Tevfik Engin, müdür yardımcısı İsa Güçlü ve okul hizmetlisi Mustafa Kılınç’a kınama ve maaş kesintisi cezası verildi.Müdür ve Müdür Yardımcısı 2 ay maaş alamayacak.

Yurdumdan insan manzaraları 🙂 bitti mi? Elbette hayır bir haber de Norveç’li turistlerden.

Antalya’nın Alanya ilçesinde Atatürk anıtı üzerine çıkıp pantolonlarını çıkartarak fotoğraf çektiren Norveçli 2 turist, ‘Atatürk’ün manevi şahsiyetine hakaret’ suçundan gözaltına alındı.

Anıtın mermer kaidesinin üzerine çıkan 2 turist, fotoğraf makinelerini kız arkadaşlarına vererek fotoğraf çektirmeye çalışır. Alkollü oldukları belirtilen turistler, bir süre sonra çevredekilere aldırmadan pantolonlarını kalçalarına kadar indirip, fotoğraflarını çekerler.Türk polisi KUTSAL Atatürk heylkeline yapılan saygısızlığa sessiz kalmaz ve alkollü turistleri yakaladığı gibi kodese tıkar. 🙂

Turist baltayı taşa vurmuş 🙂

Atatürk posterlerini çöpe attılar başlarına gelmeyen kalmadı :)” üzerine bir yorum

  1. valla diyecek söz bulamıyom bi tarafta ataputçu 90 yıllık gerici zihniyet bi taraftada 60 senelik başbelası hukukta gerçek anlamda dünyada yeri olmayan ölmüş adamı koruma kanunu işte bu saçmalıklar bu ülkeyi 100 yıl geriletti ne yazıkki ne nu bu çürük ataputçu zihniyet nede bu uyduruk ölmüş adam kanunu hala devam ediyor başbakanımızın kıymetini bilelim inşallah Allahın izniyle artık bu belalardan kutulacak bu ülke

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s