re : olmasaydın olmazdık! (koç grubunun 10 kasım videosuna cevap)” üzerine 36 yorum

 1. Atatürkçü arkadaşlar bunlara inanmayın bunlar İngiliz ve Frenk tohumlarıdır.Ülkeyi Sevr ile satan padişahın Damat Feritin tohumlarıdır,şunu bilin sizi 4. Sınıf insan artıkları,beşpara etmezsiniz ve bunuda biliyorsunuz sadece son çırpınışlarınızı yaşıyorsunuz.Belliki küçüklükten beri beyinleriniz darbe almış dövüle dövüle ürkek olmuşsunuz.Osmanlı Yönetimi bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığı ile 400 den fazla maddesi olan anlaşmayı imzalıyorken aşağıda çıkmış sizden bir köpek diyorki İngilizler zaten çekilmişler.Beynine soktuğum ingilizler şuan yaşadığın toprakları cetvelle kendilerine Fransızlara ermenilere ayırırken Atatürk Osmanlı hükümetini yok sayan belgeleri yabancılara telgraf atmıştır,Ve Osmanlının imzaladığı imzalayacağı tüm anlaşmalar geçersiz olacak ancak BMM’nin onayı gerekecektir demiştir.Ve herzaman milli mücadele Topyekün mücadele gibi kavramları oluştumuştur.Sizin gibi hamamböceği soyluların kökünü kazımak vardı işte ama

 2. Sitenin anketinden belli.%42 si akepe seçmeni.Gerizekalılar sizin Osmanlı Osmanlı diye ağladığınız Devlet benimde atalarımın devletidir ona lafım yok.ancakk Osmanlınız sizin Osmanlınız Ülkeyi bitiren Sevr’e imza atmadımı gerizekalılar.Atatürk olmasaydı Sevr ölü doğmuş değil onaylanmış bir anlaşma olacaktı ve şuan sadece Karadeniz osmanlının olacaktı.Sizin gibi beyinsizler bu ülkede yaşamaya devam ettikçe bunun gibi aptal sitelerde açılmaya devam edecek maalesef ama şunu bilinki sizin bu milyonları aklayan yobaz zihniyetinizi,seks dışında başka zevki bulunmayan gizli şevhetlerinizi ezeceğiz,sizi liğmelere ayıracağız ve şuanki gibi sefil hayatlarınıza devam edemeyeceksiniz

  • serhat ittihat ve terakkiyi biliyorsan,Osmanlı yı bu duruma onların getirdiğini de bilirsin.sevr i kabul eden İT ler,kabul etmeyen ve imzalamayan padişah.İşşallah 100 cü yılda İngiltere arşivlerini açar da bir çok şeylerin sana öğretildiği gibi olmadığını anlarsın.onlar sevr i kabul ettiremedi amma,cumhuriyet hesabına birçok yeri hiç savaşmadan aldılar.biz de üçün birini bile alamadık.Misak-i Milli de lafta kaldı…

 3. Yunan’ın Anadolu’ya girdiğinde geride bıraktığı tohumlar şimdi yeşermiş Ata’ya küfrediyorlar. Çok haklısınz efendiler, küfretmekte çünkü ananızı belleyen Yunan askerinin toumları olarak bu sizin ve sizin gibilerin başlıca görevi. Bundan dolayı ben size kızmıyorum. Sizler, analarınızı tohumlayan Yunan’ın çocukları ve torunlarısınız. Küfredin edebildiğiniz kadar… Sızler tabii ki haklısınız…

  • ŞİMDİ ÇOK MU FARKLI?GİDİP GAVUR PİÇİ,PİS ARAP VE AŞAĞILIK ZENCİYLE OYNAŞIYORSUNUZ.YANİ DEĞİŞEN HİÇ BİRŞEY YOK.BEN ASLA KURTARMAZDIM SİZLERİ.

 4. insalah azerbaycandaki gibi ezanlar türklerin yasadigi yerlerde ülkelerde türkce okunacak din islam düsmanlari atatürk ü kötüleyen ermeni rum arap itin dölleri tc vatandaslari siniz sizler sadece tc vatandasi akp li yugoslav hakan sükür gibi ler siniz ne yazikki türklerin bugün türkiyede azinlik oldugunu hem türk dünyasi hemde tüm dünya gördü ama bu demek degildir ki türki ye sizlerindir etnik kökenliler türkiye hala türklerindir ,ezan amerikada müslümanlarin yasadigi cok olan bir kent dede insallah ingilizce okunacak ki allah her dili biliyor sadece biz insanlar bilmiyoruz ve her insan öz diliyle duada eder camiyede cagrilir ki atatürk ün zihniyetini anlamak icin ne yazikki ne tc vatandasligi yetiyor nede ne mutlu yada mutsuz türk üm demek yetmiyor ,türk olmak gerekiyor atayi anlamak icin onun icin siz osmanli torunuyum diyen kendilerine ermeniler rumlar araplar tc vatandaslari türk düsmanlari sonunuz cok aci olacak sizi o ermenilerde araplarda yunanlarda elimizden alamayacak itin dölleri osmanli pic leri .attatürk de osmanliyi kurandi hertürk gibi ama torunu degildi ki samsuna basindaki osmanli fes ini atip kafkas papagiyla cikmistir oda kafkasdi oguz türk üydü

 5. BİZLER GÜCÜMÜZÜ ALLAHTAN İNANCIMIZDAN ALIYORUZ ÖLMÜŞ GÜNAHKAR BİR KULDAN DEĞİL!!!…FARKIMIZ BÜYÜK ONUN İÇİN HEP KAZANIYORUZ!!!..

 6. BİZLER ALLAHIN KULUYUZ GÜNAHKAR BİR KULA KADERİMİZİ BAĞLAMAYIZ SOYUMUZ CEDDİMİZ OSMANLIDIR İNKAR EDENLERİN BU ÜLKEDE YERİ YOK SİZLER HALA OSMANLI TOPRAKLARI ÜZERİNDE YAŞADIĞINIZ HALDE İNANÇLI İNSANLARA HAKARET EDEMEZSİNİZ YETER ARTIK BUNLARA İZİN VERMEYECEZ O DEVİRLER GEÇTİ BU ÜLKE İNANÇSIZLARIN YÖNETİMİNDEN ÇIKTI atatürk DEDİĞİNİZ ADAMIN NE OLDUĞU VE YAPTIKLARI TÜM REZİLLİKLER AÇIK BİR ŞEKİLDE ORTADA AZ KALDI BEKLEYİN İNŞALLAH SİZLERİ BU ÜLKEDEN TEMİZLEYECEZZZZZZZ…….. ÖLMÜŞ ATANIZDA MEZARDAN KALKSA SİZLER GİBİLERİN DÜNYADA TÜMÜ KARŞIMIZA DİKİLSE VIZ GELİR…………

  • OSMANLI DEDİĞİN OĞUZ TÜRKLERİNİN KAYI BAYUNDANDIR. VE TÜRKTÜR. AYRICA OSMANLI DİYE BİR MİLLET YOKTUR. OSMANLI HANEDANI VARDIR. MİLLET TÜRKTÜR. VE HEP TÜRK KALACAKTIR. TÜRKLÜĞÜ KABUL ETMEYEN İSTEDİĞİ YERE GİDEBİLİR

 7. bu siteyle ilgilenen şahıslar işi gücü bırakıp Atatürk ile uğraşacağınıza insanlık için islamiyet için bir şeyler paylaşsananıza.bu sizin yaptığınız toplumu kutuplaştırmak insanları çatıştırmak.sizler hayata sadece kendi penceresinden bakan kendini sadece tek bir alanda çalıştıran onuda istirmar eden birilerine hizmet etme aracı olarak kullananan durum ve vaziyete göre şekil değiştiren zavallılarsınız.Atatürk müslüman olan bir toplumun hristiyanlaşmasını yok olmasını engellemiş bu uğurda silah arkadaşları ve halkıyla omuz omuza vermiş savaşmış minnet vefa duyulacak bir dünya lideridir.

 8. soyun bozuk belli.belki bir yahudisin.yahudiler de kendine küfrettirerek kullanır insanı.
  Atatürk özbe öz Türk evladıdır…bir kahraman bir önderdir…..acaba sizin babanız kim.işte orası şüpheli.

  • Yani Osmanlinin hepsinin serefsiz pic oldugunumu iddia ediyorsunuz?Benim atalarim Atatürkten yüzyilar öncesinde var oldular.Süpheniz varsa kendi soyunu arastir..Kimse kimseye küfür veya hakaret etmemeli.

   Atatürk olmasa söyle böyle olabiilirmis,bilemeyiz bunlar varsayim.ya peki osmanli Selaniki almamis olsa ,Atarürk olurmuydu?

   Zaten küfürle hakaretle yorum yapilirsa hangi taraf olursa olsun,bu bir acizlik göstergesidir.Seversin,sevmezsin ,ama küfürle hakaretle degil.Yaz görüsünü ,hakli olup olmamayi ön plana cikarmaylim…

 9. Edison olamsaydı elektrik olmucakmıydı yazmış gerizekalı demek istediği atatürk olmasaydı türkiye olmucakmıydı lan gerizekalı beyin yoksunu atatürk olmasaydı kim bilir kaç ırk türk milletinin üzerinden geçicekti yunanlıları kucumsuyor osmanlı diyor Türkiye cumhuriyetinin kurumla sebebi Zaten osmanlının çökmesi osmanlımı kaldı gerizekalı.

 10. Bir Kıbrıs gazisi olarak acı içinde günümüzde olanları takip ediyorum.
  1974 ve sonrası doğan genç Kıbrıslılar o dönem yaşananları yaşamadıkları için bugün anne ve babalarının neden bu refleksi gösterdiğini anlayamazlar. Çünkü onların ocağına ateş düştü çocuklarının değil, çünkü onlar Rum’un mezalimini yaşadı çocukları değil, ….
  Bunları birebir yaşamış bir kişi olarak şaşkınlıkla ve dehşetle yaşananları izliyorum.
  Aynı şekilde 1923 Türkiye’sinde yaşamamış günümüz gençleri ve onların ana-babaları o günlerde neler yaşandığını bilmezler. Mümin Müslümanlığın ne demek olduğunu da bilmezler. Çünkü okumayı sevmiyoruz eğer arada okuyanlar varsa onlarda kendi görüşleri doğrultusunda okuyorlar!!!
  2013 senesinde bir TV programında Atatürk’ü sevmediğini söyleyen kızımız nedenini şöyle açıkladı. Anne babam bana öyle anlattı!!
  Varın gerisini siz düşünün yıl 2014 halâ Halifeliliği özleyen şeriâti bekleyen bir zümre var.
  Keşke mübarek peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) ‘in yaşatısını e felsefesini örnek alıp hayatlarına koysalar…!!!

 11. siz şu anki halinizden memnun değilsiniz çünkü Atatürk ‘ ün yaptığı fedakarlıklardan hiç birisi yok en bastinden onun zamanında türkçe ezan okunduysa türk insanının islam dinini tanıması içindir tüm ülkeye arapça öğretmek yerine ezanı değiştirmiş ve sizin gibi cahiller bunları bilmez şuanki yönetimimiz hiç bir milli iradeyi bırakmadığı için sayfanıza koyduğunuz isimden dahi utanmalısınız . Sizi suçluyamam ancak beyninizi yıkayanları allahım bildiği gibi yapsın Sadece Bazı Şeyleri Çoklu Kaynaklardan Araştırın Diyorum ve Okuduğunuz İçin Teşekkür Ediyorum . Allah TÜRKÜ VE TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN !

  • Türkçe ezan demek Türkçe öğrenilsin diye okunmuş. Peki ezanda geçen, hangi kelime o zamanki halk tarafından bilinmiyordu acaba. Dilbilimcilere bir sorsaydınız bu yorumu yapmadan önce acaba hangi vatandaş ezanda geçen kelimelerin anlamını bilmiyordu?

   Evet şu anda Allah-u Ekber ne demek bilmiyoruz belki ama o zamanlarda ekber’in büyük, yüce anlamını taşıdığını herkes biliyordu. Ve bu kelime gibi nicelerini..

   Pekiyi biz neden bilmiyoruz şu anda “eski Türkçe”yi? Neden bize yabancı geliyor. Sizce Harflerin değiştirilmesiyle bir ilgisi olabilir mi?

 12. alperen :
  Ya hakikaten bu sitedeki insanlar çok cahil. Hele takipçileri öyle beyni yıkanmış öyle birer kukla kişiliksiz ufak mahlukatlarki beyin yerine saman taşıyorlar . HER ŞEY ALLAHTANDIR. ATATÜRKÜDE ALLAHÜ TEALA BİZE YOLLAMIŞTIR.

  Kraliçesinden emirleri alan putçunuz firavundur…… geberdi gitti hala sizin gibi putçu firavunlar var temizlenicek ondan sonra KUR’ANA dönülecek… islam dinine savaş ALLAH savaşmaktık putçu firavunlar… firavun sonu nasıl olduysa putçunun sonuda öyle ebedi cehennem olucak en alt katta deriler soyulacak ve tekrar ebedi yanacak putçu firavun…

 13. Ya hakikaten bu sitedeki insanlar çok cahil. Hele takipçileri öyle beyni yıkanmış öyle birer kukla kişiliksiz ufak mahlukatlarki beyin yerine saman taşıyorlar . HER ŞEY ALLAHTANDIR. ATATÜRKÜDE ALLAHÜ TEALA BİZE YOLLAMIŞTIR.

  • pardon da beynimizi kim yıkadı? Siz körü körüne bağlısınız. Ancak beyni yıkanmış bir kişi yorumlara ve eleştirilere kapalı olabilir, sizin gibi yani. Şunu kabul edin. Herkes gibi Atatürk’ün de kirli çamaşırları vardı.

 14. olmasaydı batum bizimdi,
  olmasaydı musul kerkük süleymaniye bizimdi,
  olmasaydı adalar bizimdi,
  olmasaydı Ayasofya camiydi,
  olmasaydı İŞbankası cehapenin değildi,
  olmasaydı en az 100 yıl ilerideydik…

  • olmasaydı batum bizimdi diyorsun olmasaydı da ya gürcüleri ya ermenilerindi
   olmasaydı musul kerkük bizimdi diyorsun olmasaydı da ırak yada kürdistanın olacaktı
   olmasaydı adalar bizimdi diyorsun olmasaydı da italyanlar yada yunanlıların olacaktı
   olmasaydı Ayasofya camiydi diyorsun ama yeniden işgal edilseydi ki edilecekti o Ayasofyanın minareleri yıkılır kilise yapılırdı
   olmasaydı İŞbankası cehape(CHP)nin değildi diyorsun ama olmasaydı ne İŞbankası ne cehape(CHP)olurdu
   olmasaydı en az 100 yıl ilerdeydik diyorsun ama o SEVR Antlaşmasının maddeleriyle Karadeniz kıyılı küçük bir devlet olarak yüksek ihtimal himaye edilecektik bugünki Irak gibi.

   OLMASAYDI !!!!düşünmekten korkuyorsunuz

  • “olmasaydı İŞbankası cehapenin değildi”,diyorsun ya !! E be geri zekalı, ey zeka fakiri! ALLAH rızası için eğer yapabiliyorsan biraz düşün. O olmasaydı dediğin zat OLMASAYDI zaten İşbankası denen kurum olmazdı. Çünkü İşbankası Büyük önder kurdurmuştur.

  • cornikotik :
   olmasaydı batum bizimdi,
   olmasaydı musul kerkük süleymaniye bizimdi,
   olmasaydı adalar bizimdi,
   olmasaydı Ayasofya camiydi,
   olmasaydı İŞbankası cehapenin değildi,
   olmasaydı en az 100 yıl ilerideydik…

   “olmasaydı İŞbankası cehapenin değildi”,diyorsun ya !! E be geri zekalı, ey zeka fakiri! ALLAH rızası için eğer yapabiliyorsan biraz düşün. O olmasaydı dediğin zat OLMASAYDI zaten İşbankası denen kurum olmazdı. Çünkü İşbankası Büyük önder kurdurmuştur.

   • İŞ bankası hindistandan gelen islam ülkesinin kurtuluş savaşına ve halifelik makamına yardım paraları ile kuruldu.
    Senin dürüst kamalin çok dürüst idiyse alırken “bu parayı alırım ama islamiyet için değil laiklik için kullanırım” yada “almam” dedimi? yada aldığı parayı devlete mi aktardı ki İŞ bankasının varlığı ile bu millet övünsün?
    Bugün TCye yardım parası gelse AKPde AKPbank kurup bu bankayı akpye bağlasa, bu parti bankası ile gurur mu duyması gerekiyor her vatandaşın?

    İşte empati özürlü olduğun için “kamal olmasaydı iş bankası olmazdı” zaten diyebilecek kadar cahilsin. Evet İş bankası olmazdı işte o yüzden “İŞbankası cehapenin değildi”

    İğrençlik kimin yaptığı ile değişmez. Onu yapan iğrençtir.

    sen turko değil bir keko’sun…

 15. Atatürk’e en ufak cümle söyleyen hain şerefsiz köpekler, bugün hepiniz işgal altındaydınız ne İzmir bizdeydi ne de Mardin. göt kadar Çankırı Çorumda oturur açlıktan geberirdiniz. satılmış İngiliz uşakları.

  • Bıkmadılar aynı mavalı üfürmekten
   Lan oğlum sizin kafanızın içi saman mı dolu
   Edison olmasaydı Elektirik olmayacak mıydı?
   Mal mısın sen
   M.Kemal daha istanbulda Vahdettinin kızı Sabiha Sultan2ın peşine dolanıyorken İzmirde Çerkes Ethem yunanlılarla çarpışmaya başlamıştı bile
   600 yıllık Cihan devletini çapulcu Yunan çeteleri ile mi korkutacaksınız?
   Büyük kahramanlık 🙂 pehh
   400 YIL kölemiz olmuş Yunanlıları mağlup etmek
   Büyük KAHRAMANLIK 🙂
   Geri zekalı

  • Kraliçesinden emirleri alan putçunuz firavundur…… geberdi gitti hala sizin gibi putçu firavunlar var temizlenicek ondan sonra KUR’ANA dönülecek… islam dinine savaş ALLAH savaşmaktık putçu firavunlar… firavun sonu nasıl olduysa putçunun sonuda öyle ebedi cehennem olucak en alt katta deriler soyulacak ve tekrar ebedi yanacak putçu firavun…

  • putçu firavun torunu…. senin putçun zil zurna ayyaş, izinden giden ona benzer putçular firavun tohumları

  • ananın kimin orospusu olduğunu sormadık. tarif vermene gerek yok. atatürk fransız ingilizlere karşı asla savaşmamış lozandan sonra bu milletler istediklerini almış olarak kendileri çekilmiştir. 200 bin kişilik ordu ile birtek yunanlılar eskişehir kütahyaya kadar gelmiştir. hadi diyelim ki atatürk bizi kurtarmadı! ve yunanlılar anadoluda kaldı. o zaman türkiye nufusu 13 milyon. 200 bin kişilik orduylamı yunan hilafeti kaldıracaktı şeriatı yasaklayacaktı islami kıyafeti kaldırıp millete zorla şapka giydirecekti camileri ahıra çevirip din adamlarını astıracaktı ayasofyayı müzeye çevirip islami alfebeyi kaldırıp latin alfabesini getirerek okur yazar oranını bir gecede sıfıra indirecekti. emin ol yunana yaptırmazdı bu millet. ama adı muftafa olan ismet olan iki ayyaş başta olunca ses çıkarmadı çıkaranlarıda zaten diktatör rejimin bir gecede düzenledikleri yasaları kullanarak astılar kestiler.

  • Kraliçesinden emirleri alan putçunuz firavundur…… geberdi gitti hala sizin gibi putçu firavunlar var temizlenicek ondan sonra KUR’ANA dönülecek… islam dinine savaş ALLAH savaşmaktık putçu firavunlar… firavun sonu nasıl olduysa putçunun sonuda öyle ebedi cehennem olucak en alt katta deriler soyulacak ve tekrar ebedi yanacak putçu firavun…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s