Pelin Batu canlı yayında ateist olduğunu itiraf etti

Hatırlarsınız Müslümanların Kurban bayramı esnasında Kurban kesmek vahşettir yasaklansın gibi sözler sarfeden CHP eski milletvekili emekli büyük elçi İNAL BATU‘nun kızı Pelin Batu canlı yayında “ben deist değil ateistim” diyerek dinime söven bari Müslüman olsa sözünü bir kez daha bizlere hatırlattı

Pelin Batu büyük baba Mason’du deyip Masonları övmeye başlıyor ve ailesinde ki en dindar kişinin de kendisi olduğunu söylüyor.

TIKLA!

Dinsiz olan Pelin batunun ailede ki en dindar kişi olduğunu düşünürsek merhum babası İNAL BATU‘nun da dinle çok ilgisi olmadığını da anlamış oluyoruz.

ateist ünlüler

Pelin Batu canlı yayında ateist olduğunu itiraf etti” üzerine 7 yorum

  1. Arkadaşlar hangi dinden olduğunun ne önemi var allaha inanmıyorum yada herhangi bir dine mensup değilim ne yani ateistim diye beraber sohbet edemeyecek miyiz derdiniz olduğunda yardım edemeyecek miyim kaza anında ilk yardıma koşan ben olmayacak mıyım lütfen saçmalamayın

  2. Ben, cok dindar bir annenin ogluyum.Fakat, yinede ateist olmama ragmen farkli bir İslam felsefem var:Bu farkli İslam felsefemin neticedindede Husevizm idelojisini olusturdum.Boyle devam edicem.

  3. madem kurban bayramı vahset et yeme git boyuna ot ye………. hem et yer hemdew vahşetten bahseder.ölüm anında giderirler şüphelerini…..merak etme……

  4. Doğabilimleri bardağından içilen ilk yudum insanı ateist yapar,ama bardağın dibinde sizi tanrı beklemektedir.

    “The first gulp from the glass of natural sciences will turn you into an atheist, but at the bottom of the glass God is waiting for you.” [“Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch, aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.”] (Heisenberg, as cited in Hildebrand 1988, 10).
    WERNER HEISENBERG, Nobel Laureate in Physics

  5. Sen niye kızdın birader? O çok sevdiğin Atatürk de büyük olasılık Müslüman falan değildi, dinsizdi. Şu dininizi öğrenseniz ve sorgulasanız zaten ateist olacaksınız .

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s