Değerli okur sen de MİLLİ CUMHURİYET için bir şeyler yapabilirsin.

yazar

.

Sevgili okur uzun zamandır birlikteyiz günden güne büyüyen MİLLİ CUMHURİYET ile birlikte artık okur-blog-yazar bütünlüğünü sağlamak ve daha geniş kitlelere ve daha farklı ufuklara ışık tutabilmek için siz değerli okurlarımızı da MİLLİ CUMHURİYET blogda yazar olmaya ve düşüncelerinizi her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği MİLLİ CUMHURİYET alanımızda paylaşmaya davet ediyoruz.

Şimdi okur olarak sen de MİLLİ CUMHURİYET için gönlünden geçirdiğin hayallerini düşüncelerini ufkunu bizimle paylaş, bunları biz de tüm milli cumhuriyet okurlarına ulaştıralım. Her gün binlerce okurun ziyaret ettiği Milli Cumhuriyet ailesinde yazar olmak için veya makale/deneme yazmak için aramıza katıl.

Yazar olmak sana ne kazandıracak?

MİLLİ CUMHURİYET yazarı olursan MİLLİ CUMHURİYET sayfasına yazar girişi ile giriş yapabilecek ve yazılarını doğrudan paylaşma şansın olacak gerektiğinde kendi yazılarını düzenleme ve görsel paylaşım yapabileceksin.

Durma aramıza katıl sen de MİLLİ CUMHURİYET yazarı ol

.

Yazar olmak için aşağıda ki mail adresimize mesaj göndermeniz yeterli. Adresinize gönderilecek yazar davetiyesi ile yazar kadrosuna katılıp yazılarınızı özgürce paylaşabilirsiniz.

.

millicumhuriyet@hotmail.com

.

Değerli okur sen de MİLLİ CUMHURİYET için bir şeyler yapabilirsin.” üzerine 20 yorum

 1. ulan ..edit.. buraya fotoğraflarını aldığınız üstad ve mehmet akif gibi şahıslar sağ olsaydı hepinize küfür ederdi. Sizi yahudi sırp zihniyetliler…. .edit.. ları olmasaydınız pis namussuz imansız hasiyetsiz şahsiyetlerin çırılçıplak bıraktığı bayan cesetlerini yayınlamazdınız….

  *EDİT: Küfür etmeden şampiyon

 2. tayyipe oy vermeyen imansızdır diyen imanlı o bir otuup düşünsün tayyip peygambermi ulan onamı iman ettiniz ALLAH bunun hesabını sorar

 3. AKP’YE OY VEREN KÜRTLER VE CHP’YE OY VEREN ALEVİLER ARASINDA Bİ FARK YOKTUR BENİM İÇİN ARKADAŞLAR …

 4. iyi okuyun öğrenin aydınlanın
  fikir başka şeydir,o fikri kendine kılıf edinmek başka şeydir

  Atatürkçü geçinen adilere bakıp Atatürk ü yargılayamazsınız.zamanı gelir sizi de hainlikten yargılar sallandırırlar şeyh said gibi,islikipli gibi….

  bu yobaz ve cahil bakış açısı,aynen ateistlerin bakış açısıdır
  bi üfürükçüyü hapşırıkçıyı gösterir,çocuklara tecavüz eden sarıklı cübbeli bir o.ç yi gösterir
  aha der işte islam dini bu,Muhammet bu.

  özetle,vatana millete yararı dokunmuş adamı cahilce eleştirmek
  düşünce özgürlüğü değil,vatan hainliğidir
  ve hainlerin sonu elbet bellidir

 5. her tayipçi aynı zamanda bir …edit… atatürkçülerin anaları cepheye cephane taşıyordu

  *EDIT:Küfür yok AtaTüpçü,Kimin annesi nedir Baykal’ın CHP’li Nesrin Baytok vekili yatağa atmasından belli.Hani namussuzluk o.rspuluk sizde meslek olmuş bari susun.

 6. Selamun aleykum. Sayın başbakanımızın sonuna kadar arkasındayız. Durmak yok hedef 2023. Ülke için üzerime düşeni yapmaya hazırım.

 7. Ben böyle aptallık görmedim,sayfanın adı milli cumhuriyet.Cumhuriyeti kim kurdu?.Atatürk.Atatürk yok içki içti yok bilmem ne kötülük yaptı.Tayyip’e tapıyorsunuz onu anladıkda,hiç düşündünüzmü tayyip dünya hakkında neler söylemiş.Tayyip ; “Ben orta doğu projesinin eş başkanıyım”.Buda orta doğu projesinin planı ; http://akpartigercegi.files.wordpress.com/2007/05/harita.jpg Fetoşu övünüyorsunuz,fetoş neden Türkiye’ye gelmiyor da abd de kalıyor.? Halkını sevip ülkesini sevip biri sizce ne yapar ? başka ülkeye mi gider yoksa Halkını sevip ülkesini aşık olduğu bir yerde mi kalmak ister ?.Bir ara tayyip davosta yaptığı artisliklerle övünüyordunuz.Şimdi ne oldu ? Patriot füzeleri topraklarımızda.BDP’yi sizce halk seviyormu ?.BDP kimin sayesinde Meclise çıktı?!.Bide tayyip bebeklerin katili mehmetçiklerimizi katleden apo ya neden Plazma TV alıyor ?.BDP sizce neden İmralı’ya apo nun yanına gidiyor ?.Sizce amaçları iyimi ?!.Vahdettin vatanı ingilizlere,italyanlara fransızlara ruslara vericekti.O anda Neden sadece Ülkeyi korumak için Mustafa Kemal Atatürk çıktı ?.Hiç düşünüyormusunuz?.Kafanıza göre sallıyorsunuz,tabi cahil insanı kandırmak kolaydır.Şu internette yaptığınız Ata’ya saygısızlığınızı sanal ağda değilde gerçek hayatta yapsanız ?.Tayyip amcanız bakın sizi nasıl içeri attırıyor.Attırmasa bile HALK attırır.Bunu Asla unutmayın.!

 8. Tayyip aşığı sevgili Cumhuriyet düşmanı unutmadan, Tayyip Libya-Mısır – Tunus gibi ülkelere gidip Atatürk’ün 80 sene önce bize öğrettiği LAİK’lik çağrısını yapmıştır.

  • Hayatta en gıcık olduğum insan tipi belki de bilmeden ezbere konuşan insan tipidir.Libya,Mısır,Tunus bu 3 ülke de zaten laik hatta laik olmanın ötesinde zamanında arap baharından önce islami hareketleri en sert şekilde ezmiş devletlerdir.Mısır’da aynı durum devam ediyor.Tunus’da da devam edecek gibi.Sayın Başbakan o ülkelere laiklik değil demokrasi çağrısı yaptı ayrıca başbakana tayyip demek senin haddin değil başbakanımızın adını ağzına alırken 2 destur çek

 9. Şimdi sevgili yazar, sen bir cumhuriyet düşmanısın, haliile Türk bayrağınında düşmanısın. Şimdi diyorsun ki RTE karşı devrim kahramanı, o zaman onuda cumhuriyet ve bayrak düşmanlığı ile suçluyorsun. Hep diyoruz ya sizin gibi cumhuriyet bayrak ve TÜRK milleti düşmanları, haydi Suudi arabistan, pardon Haydi ABD’ye sizi besleyen yer orası. Köpeğe kemik misali..

  • Allah’ın cahili bayrak düşmanıymış senin adıtürk’ün zamanın da o bayrağı değiştirip kurt kafalı bayrak da getirmek istedi ama halkın tepkisinden cesaret edemedi.o bayrak Osmanlı zamanından beri savaşlarda sancak olarak kullanılır ayrıca hilal tüm dünyada islamın simgesi kabul edilir.senin atatürkünün değil.sen istiyorsan gezi eylemlerini finanse eden dış kaynaklı odakların merkezlerinin bulunduğu ülkelere gidebilirsin.

 10. Bu bloğun sahibi veya yazarı dikkat ettiğim kadarıyla Türkçe yazım hatalarını çok yapıyor. Ayrıca O kadar Ciddi konularda ne ilginçtir ki! kendi eklediği materyallere dahi dikkat etmiyor. Bence ne kadar samimi olduğunuz ortada. Hakaret, Yanıltma, Yandaş içerik olduğu su götürmez. Herşeyden Önce şu aklınızda yer etsin. Bloğunuzda “M.Kemal” veya “Kemal” gibi atıflar yer alıyor. İster beğenin ister beğenmeyin, Kaldı ki Tüm Dünyanın saygı duyduğu biri için ve Milletinin (Halkının) yakıştırdığı ve sevdiği gibi “M.Kemal Atatürk” demedikten sonra ne kadar bilinçli ve Samimi olduğunuz her zaman tartışılır ve de Ne kadar Muhatap alınabileceğinizi gözden geçirin. Çok Pespaye, Kokuşmuş içeriklerle doldurarak sadece Egonuzu tatmin ettiğiniz belli ——

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s