Oramiral Nusret Güner istifası perde arkası,kızının yatak odasına gizli kamera

Hatırlarsınız bir kaç gün önce Deniz Kuvvetleri komutanı olması beklenen Oramiral Nusret Güner istifa etmişti.Ulusalcı ve derin maşalar Güner’in casusluk davasına tepki olarak istifa ettiğini dile getirmişti.Oysa perdenin arkası başka.

İzmir’de yürütülen casusluk davasında Oramiralin kızına ait yatak odası görüntüleri deliller arasında ve kızı “mağdur” olarak dava dosyasında yer almıştı.Çete kızının yatak odasına kamera yerleştirip komutanı kumpasa almaya çalışmış.

Peki bu çete kim için çalışıyor? Bu soru Türkiye’de ki tüm soruların cevabı

Kızının odasına kamera dosyada ;

Oramiral Güner’in ve kızının İzmir’deki casusluk soruşturmasıyla ilgili iddianameye “mağdur” sıfatıyla girdiği ortaya çıktı. İddianamede ‘Sunay’ adlı dijital belgenin dökümünde, Oramiral Güner’in kızının odasına kamera yerleştirilerek görüntülendiği yer aldı. Belgedeki 6 Eylül 2010 tarihli kayıtta, “Nusret Paşa’nın kızı konusunda çok hassas olduğunu unutmayın”, 12 Ocak 2011 tarihli kayıtta “M.K. astsubay, Nusret Paşa’nın lojmanına girdiği anlardan birinde A.’nın odasına gönderdiğiniz kamerayı yerleştirmiş. Dediğiniz süre kaldıktan sonra alacak” ve 4 Nisan 2011 tarihli kayıtta da ‘M.K., A.G.’nin (Nusret Güner’in kızı) odasına yerleştirdiği kamerayı almış. Kullanılabilecek iyi görüntüler var. Ekte gönderiyorum” notları yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s