Kula kulluk bu değil de nedir? Mahmut Efendi karşısında insanlar yere kapaklanıyor- ismailağa tarikatı

KULA KULLUK!

Arkadaşlar ben İslamı aziz bilirim din adamlarına hürmeti saygıyı büyüklerimizden öğrendik. Dinimiz bize saygıyı öğretti ancak şu videoda gördüğümüz manzara bizi üzüyor.Tasavvuf ve tarikat adı altında ne yazık ki Türkiye bid’atler hurafeler ülkesi olmuş.

Eğer karşısında yere kapaklanılması gereken bir insan olsaydı o hiç şüphesiz insanlığın iftihar tablosu olurdu.Ancak o kendisi meclise girdiğinde sahabenin ayağa kalkmasından dahi hicap duyar bunu yapmayın derdi.

Oysa şimdi tasavvuf büyüğü “hocalarımız” saçı sakalı ağarmış insanların sürüne sürüne gelip önlerinde yere kapaklanmasını gururla izler olmuş.

Bu yanlışa dur deyin.Bu hürmet demek saygı demek değil insanın kendi bedenini puthane yapmasıdır.

kula kulluk001033

 

 

Kula kulluk bu değil de nedir? Mahmut Efendi karşısında insanlar yere kapaklanıyor- ismailağa tarikatı” üzerine 6 yorum

  1. Kimse babasının hayrına birisi için yerlere kapanmaz.Fikri neyse Zikri odur!!Adam anasına niye bu denli sevgi gösterisin de bulunmuyor ?????Kapanmaya devam edin .

  2. ESKİ AFYON VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU 25 ŞEHİT VARKEN KİLİM TANITMIŞTI. TÜRK ORDUSUNUN BAŞKANINA ……………DEMİŞTİ. NE VAR YANİ… NE OLMUŞ YANİ DEMİŞTİ…ŞEHİTLERE CESET PARÇALARI DEMİŞTİ…POSTA POSTA GÖNDERDİK DEYİP NE VAR YANİ DEMİŞTİ..BENDE ŞİKAYET ETMİŞTİM. VALİ BEY BUNLARA İFTİRA DİYEREK HAKKIMDA DAVA AÇTIRMIŞTI. O DAVADA VALİ İRFAN BALKANLIOĞLU ‘ KİMSE BANA TEPKİ GÖSTERMEDİ ACILI ŞEHİT AİLELERİ DAHİ BANA TEPKİ GÖSTERMEDİ ‘ DEDİ. VALİ MAHKEMEYİ KAYBETTİ AMA ŞEHİT AİLELERİNDEN BİR ÖZÜR DAHİ DİLEMEDİ. O ZAMAN AFYON BASINI, VALİNİN ÜSTÜN HİZMETLERİNİ YAZMAKTAN BUNLARA VAKİT AYIRAMAMIŞTI… VALİNİN KARDEŞİ DERĞAHTADIR. BİLİYORDU.

  3. kula kulluk muş sevgiden olan hürmeti şirkle suçlayın bakalım neo müçtehidler sizi acaba kaçınız mustafa ekin hoca gibi emri bin maruf çalışması yapıyorsunuz. anca onun bunun ayıplarını araştırın. zannın çoğundan sakının veya vela tecessesü ayetini hiç mi duymadınız. sizin oraya fotoğrafınız karşı devrimcilerden en az 3 4 tanesi mahmut efendiye karşı son derece tazim içindeler. f.g. r.t.e. t.ö. n.e. gibi onlar size göre önder kimselerse onların tazim ettiği bir şeyh olan mahmut efendinin cemmati nasıl sözde tarikat olur. o zaman savunduğunuz kişiler bir put olan mahmud efendiye (haşa ve kella sümme haşa) tazim edince dinden çıkmaları gerekmezmi a neo müctehidler yazık ki ne yazık ma edrake kulluhu la yutraku kulluhu. fefhem cidden

  4. fethullah gülen hocaefendiye aynı saygı yapıldığında sesiniz çıkmaz dimi kimse kula kulluk yapmıyor. siz sevmesenizde mahmut efendi sünneti şerifi layıkı vechi ile yaşıyor. Allah c.c. şefaatine nail eylesin. kula kullukmuş. hadi ordan. siz ashabı kiramın Muhammed mustafaya sallallahu aleyhi vessellem yapmış olduğu hürmeti görseydiniz sahabeyi de şirkle suçlardınız. çünkü sizde ehli sünnetten fersah fersah uzaklık var Muhammed mustafanın kabrini değersiz sanan sizler yarın huzuru resulullahta şefaat istediğinizde nasıl bir cevap alacaksınız çok merak ediyorum tabi şefaati inkar etmiyorsanız

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s