Sancaktar Dergisi, Mustafa Kemal Devrilmeli !

hakan albayrak

Mustafa Kemal Devrilmeli!

. 

“Hürriyet ve adalet için ayağa kalkan Tunus’lular Mısırlılar Libyalılar Yemenliler başlarındaki diktatörleri bir bir devirirken, biz 75 sene evvel ölmüş olan bir diktatörün önünde eğilmeye devam ediyoruz. YETER!”
 “Kovulmuş şeytandan Allah’a sığınarak başlayalım, Rahmân Ve Rahîm Allah’ın adıyla. Esselamu Aleykum. “Atatürkçülük” yahut “Kemalizm” denilen davaya külliyen karşıyız. Bunun Arap, Kürt vs. versiyonlarına da karşıyız. “Lailaheillallah”ın gereği olarak putların yıkıldığı, diktatörlüklerin mahvolduğu ve kula kulluk dayatmalarının sona erdiği bir İslam dünyası istiyoruz.”

.

Sancaktar Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Albayrak, derginin söz konusu sayısı hakkında, bir suç duyurusu üzerine soruşturma başlatıldığının, 2 Emniyet görevlisi aracılığıyla iletildiğini söyledi.

Albayrak, soruşturmanın, derginin kapağına alınan, ‘Hürriyet ve adalet için ayağa kalkan Tunuslular, Mısırlılar, Libyalılar, Yemenliler, başlarındaki diktatörler bir bir devirirken, biz 75 sene evvel ölmüş olan bir diktatörün önünde eğilmeye devam ediyoruz. Yeter! Mustafa Kemal devrilmeli’ başlıklı yazıya ilişkin olduğunu ifade etti.

sancaktar-dergisi-mustafa-kemal-devrilmelidirsancaktar_403727mustafa kemal devrilmeliput

Sancaktar Dergisi, Mustafa Kemal Devrilmeli !” üzerine 27 yorum

 1. beyler burda bizim gibi yaşamış bi insanın heykelinden bahsedilirken tartışmayı bilmeyen fikir sahibi olmayan bazı insan artıkları kabeye duvar diye hitap ediyor işte bunların yüzünden yaşanıyor tüm bunlar yıllarca din tv.lerde sahte hocalarca yorumlandı islamı haysiyetsizleştirmek icin halbuki islam ALLAHIN .cc. dini kimse başaramaz.bikere olsun bi kanalda atatürk masaya yatırılmadı soruyorum NEDEN ????hangi ülkede kanunla korunan kahraman var bi düşünelim ve onun neler yaptığını sorgulamak idam cezası şalcı ninen şapka giymediği halde şapka kanununa muhalefetten asıldı.şimdi ben bu kadının soyundanım kimki atatürk soyundanım diyorsa bana hesap vermek zorunda en azından özür dilemeli benim kabeme taş duvar demeye devam ederse bizde atadan gördüğümüzü yaparız bi kanun atarız ortaya mesela sarık takmak kanun olacak sarıksız sokağa cıkanıda asacaksın ister sarık almaya gidiyor olsun ister almaya parası olmasın ASIN..yaaaaa iğne cuvaldız olayı arkadaşlar bizim dinimiz diyorki sen onların taptıklarına küfür etme olurk, onlarda senin taptığına küfür eder diyor.şimdi kendini sorgula kime tapıyosun?????

 2. vay anasını ..edit.. sevicileri merak etmeyin bu topraklarda sizin gibi hainler geçmişte ..edit.. ingiliz ..edit.. fransız ..edit.. istedi ama unutmayın bu topraklarda “Özgürlük benim karakterimdir.” diyen Mustafa Kemal Atatürkler ölmez . Menemen de dersim de sizin gibi dogmayla beslenen düşük zekalı arap sevicilere en güzel cvp ı Sabiha Gökçen in attığı bombalar vermiştir canınız yine çekerse yine yersiniz Türkiye asla ama asla sizin gibi moronların insiyatifine kalmayacaktır Tanrı Türkü Korusun

  *EDİT: Küfür yok

 3. sancaktar denen ..edit.. siz kimsiniz de ata’ya o pis dilinizi uzatıyorsunuz ulan! o sizin pis dilinizi ve bebek yaşındaki kızlara tecavüz eden organızı ..edit.. adam olun mail adresim aşağıda adresinizi verin ananızı ..edit..
  *EDİT: Küfür etme şampiyon

 4. Kemalistler iktidardan uzaklaştırıldı bir kaç on yıl içinde devletten tamamen temizlenmiş olacaklar.Sonra milletin içinde ki Müslüman kılığında ki Münafık Mason Kemalciler de temizlenecek.

  En sonunda işe yaramaz Puta benzer heykelleri Anadolunun şehit kanları ile yıkanmış topraklarını daha fazla kirletmeden LENİN HEYKELLERİNİN PARÇALANDIĞI gibi SADDAM HEYKELLERİNİN PARÇALANDIĞI gibi parçalanacak

 5. Eyüp Gökhan Öztekin,Sancaktar soyadlı satılmışlar.Milli mücadele sizin gibi İngiliz’ lerle işbirliği yapan hainler doluydu.Şimdi sizlerde USA ile işbirlikçi olarak Ulu Önder’e karşı çıkarak hainlik yapıyorsunuz.Lütfen adresleriniz verin de sizi bulup gebertinceye dek dövelim ve T.C.nin dışına atalım.Bre vatan hainleri ve Türk düşmanları yok olun …

  • Öldürene kadar döveceksiniz? TC, Mücadele-i Milliye sayesinde kurulmuştur (Din adamları ve Osmanlı Derin devletinin katkılarıyla) Mey ile mestane olan âdemlerin bu topraklarda hakkı yoktur! Din Terakkiye mani değildir! Aksini düşünen tuna nehrinin ötesine gitsin bu topraklar Ümmet-i Muhammedin O KADAR

 6. Kimdir bu vatan hainleri?Tüm islam ülkerine önderlik yapan M.Kemal Atatürk’e hakaret eden bu şeytanların ülkemizde yeri yok.İslam namına islamın kurtuluşu için mücadele verenler bu hainlerin de hakkından gelecektir.Böyle yağdanlıkklardan değil müslüman olsa olsa şeytan olur.

  • Adam Araplara Hain diyor. İslam dünyası sadece Türklerden oluşmuyor Arapları yok sayan nasıl İslam dünyasına liderlik yapsın? Medeni bilgilerde ve Son meclis konuşmasında gösteriyor Dinsizliğini adam Ateist. İslam lehine hiç bir ameli yoktur. M.Kemalin Ateistliği Cihan-şumuldur. M.Kemal İslamı müdafaa etseydi Dini eğitim veren kurumları ilga etmezdi. Ancak bir Ateist M.Kemali sever Aziz Nesin diyor.

   • Ümmetçilik Fikir Akımını Ezip Geçen , Binlerce Türk’ü Kılıçtan Geçiren Millete Araplar Bunu Bile Bile Silik Ve Şerefsizce Konuşanada Ahmet Avraham Denir.

  • Yarım akıllı. 1.Şeyhülislam katli vaciptir der. 2.Şeriat Kanunlarına göre kafasına göre fetva verenler cezalandırılır. 3.TR Ladinilik yapan bir ülke Şerri Hukuku tanımaz. Umum Şeriat istesin o zaman Nizâm değişir. 4.Tenkitten âdemler katledilmez öğle olsaydı TR %25 katletmek farz olurdu çünkü çoğu Muarız

 7. sizde insan yapımı taştan duvara domalıp durmuomusunuz senelerdir ?
  6 yaşında bi kız çocuğuyla evlenip 10 yaşında ilişkiye giren bi çöl ..edit.. yolundan gitmeye devam edin

  *EDİTÖR: Kemalin artığı İslam Peygamberine sövmek için yanlış yerdesin

 8. SİZ KENDİNİZİ YIKMAYA BAŞLADINIZ PİSLİĞİNİZLE BATACAKSINIZ SİZE LAİKLER ANLATACAK BUNU UNUTMAYINIZ.DENSİZ DANGALAKLAR ÖRÜMCEK BEYİNLER.

 9. 75 yil once olen diktator derken ..edit.. gumun 750 sene olmus …edit.. na tapmaya devam edin ..edit.. lari sizi. sizler gibi beyin ..edit.. sizin diktator dediginiz adam olmasaydi ananizi ingilizler, fransizlar, ermeniler ..edit..

  *EDİTÖR: Kemalin Mum Söndü Artığı, İslam Peygamberine sövmek için yanlış yerdesin

 10. ateş ateş cehennem cehennem..siz de her boku göt korkusu için yapıyosunuz da bunu sıze anlatmak cok zor.

 11. ALLAH CC helak etsın islam duşmanı zındık taifelerı..adı laikte olsa demokrasıde olsa ataturkculukde olsa putpesrestlıkte ols afarketmez..allahın ayetleırnden başka hukum kanun nızam haramdır ey cehennemın odunu haramzadeler..yakında hesap gunu görursunuz bıraz daha bekelyın yararlanın bakım yakında gercekten görursunun..ALLAHIN ayetleırnın hakım olması için hayatımızın tamamını seferber ecedeceğiz edıyoruz inşaallah.zındıklarda islamın karşısında verını yoğunu seferber edecekelrdır bunuda allah cc bıze bıldırmektedır..amma sonuç allahın ayetleırnın ustun olamsını isteyenelrın olacaktır ALLAH CC BIZE YETER EY ZINDIK LAİKLER..

 12. allah aşkına yüzde doksan müslüman olan bir ülkede halen potlar var okul bahçelerınde ve tüm büyük meydanlarda yazık en azından okullarda kaldırılsa iyi olur.Daha önemlisi atatürk olmasaydı ile başlıyan kelimeler atatürk olmasaydı türkiye olmazdı ismimin bilmem corku olurdu onun sayesınde yaşıyurson diye başlıyan abuk sabuk kelimeler. yani nerdese senide o yarattı diyecekler.keşke oda olmasaydı bende olmıyaydım yada kurtamasaydı ben ingiliz.yada fıransız. vatandaşı olarak kalsaydım şimdi ingiliz vatandaşı olmak çokzor.

 13. Bugünki kemalistlerin tavrı yıkılmak üzere olan bir duvarın altına sığınmaya benzer,Batıl devri türkiyede bitmek üzere,Allah’ın izniyle Hâk galip gelecek

 14. Adını “Karşı Devrim (@KarsiDev” koyan vatan haini yandaşı seni ve senin gibileri bir gün yargılar bu Aziz Türk Milleti.

  Utanmadan “Türkiye artık Kemalizm’den kurtulmuştur.” yazmışsın kuşbeyinli herif.Ulan tek hücreli Türk Ulusunu kurtaran, Türkiye’yi kuran ULU ÖNDER ATATÜRK’TÜR senin utanmadan bunları yazman saygı duymadığın kurucu ulu önderimiz Atatürk ve aziz şehitlerimiz sayesindedir.

  Ne mutlu Türk’üm diyene!

 15. Sancaktar dergisini ilgi ile takip ediyoruz.
  Türkiye artık Kemalizm’den kurtulmuştur.
  Kemalcilerden Kurtulmalı ve nihayetinden Kemal’in kendisinden kurtulmalı.
  20 yüzyılın ilkel ideolojisi artık 21.yüzyılda büyük Türkiye için yeterli değil.
  Dünyada SOVYET ülkeleri dışından Kuzey Kore tarzı ülkeler dışında böyle “MİLLİ ADAM” ideolojisiyle yaşamaya çalışan başka bir ülke yoktur sanırım.

  Ahırdan okula kadar her yere heykelini dikmek büyük bir başarı…
  NAZİ tarzı propagandalardan artık Anadolu toprağını kurtarmalıyız.

 16. sancaktar var imiş: kahpe imiş göbek kordonu!

  kıymeti kendinden menkul ölü bedenler var imiş,
  yapar imiş, ‘sancaktar’lığını: puştun, lale-i göt tayfası
  lanetli ecdatlarının, iğdiş ettiği kelp’leşmiş beyin’cikleriyle
  ata’ma uzatacak imiş, köksüz dil’lerinin köküne tükürürüm

  türklüğe lâf eylermiş, soysuzun biti bu: kanlı irin, kusarken
  yağlı urganlarını takınmış: mahkeme-i istiklâl’den kalma
  kezzap içirmiş, otorite albayrak’ta imiş: zehir-i kübrâdan
  imiş ve de miş gibiymiş: tarihime bulaşırmış, pisliğiyle!

  cümlesi bir ola, kanaya kanaya içtiğimiz şehitliği
  soysuz ilân edermiş: soysuzun dölü, soyu bellidir ya!
  kürd said, irfan eylemiş: şizoid melek kanadı takmış,
  erkeğin orospuları, said’i idol eylemiş: abdestsiz takım!

  meydan ki: bu din tacirlerinden, geçilmez imiş! yazık!
  ki onlara yazık: otorite vibratörü takınmışlar: ohhh!
  susun, susun: kirletmeyin toprağımı, ayaklarınız bok içinde
  yediğiniz boklar kadar: birikmiş, ölümünüz olmuş!

  laf ebeliği ‘sancaktar’a binmiş, şeriatı isterük der imiş!
  türk, islâmsız olmaz imiş: gök tengri bu iğdişten korusun
  hepimizi, sakınsın: bu ‘patetik senfoni’ bitsin, istiklâl ile!
  yakışır kahpe eli üzerlerine: kahpenin çocuğu kara toprağa!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s