Abdülhamit’in torunu Ak Parti’den siyasete girmeye hazırlanıyor, hayırlı olsun!

.
Osmanoğlu, AK Parti Arifiye Gençlik Kolları‘nca düzenlenen “Dedem Abdülhamid Han” panelinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, dedelerinin  yolundan gittiğini ve onlar gibi ülkeye hizmet etmek istediğini anlattı.
OSMANOĞLU“Siyasete girmeyi düşünüyorum ve farklı partilerden teklif geliyor” diyen  Osmanoğlu, “Şu ana kadar aileden kimse siyasete katılma girişiminde bulunmadı,  ilk olacak. Hem dedelerimize layık bir siyasetçi olmak hem de vatanımıza hizmet  etmek istiyoruz”ifadesini kullandı.  Sultan II. Abdülhamid’in dördüncü nesil  torunlarından Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu , Osmanlı padişahlarını anlatacakları  sinema filmi çekeceklerini söyledi.
         -“Bu ülke hepimizin”-
         Suriye’de sıkıntılı günler yaşandığını, Esed rejiminin çocukları  katletmeye devam ettiğini kaydeden Osmanoğlu, Suriye’de bulunan amcasını da ilk  fırsatta Türkiye’ye getirmek istediklerini dile getirdi.
         “Dündar Efendi’nin bir an önce Türkiye’ye gelmesini istiyoruz” diyen  Osmanoğlu, şöyle devam etti:
         “Can güvenliği yok, sıkıntılı dönemler geçiriyor ve rahatsız. Bunlar hem  bizleri hem de Türk halkını derinden üzüyor. Sağ olsunlar Dışişleri Bakanlığımız,  Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız sürekli yanımızda olduklarını belirtti. Şu anda  onları riske atmak istemediğimizi söyledik. Sonuçta yerlerini belli etmiş oluruz.  O yüzden iyi olduklarını haber alıyoruz.
         Şu anda sessiz kalmak zorundayız ama daha da kötüye giderse gidip biz  alacağız.”
         Osmanoğlu, çözüm sürecine ilişkin bir soru üzerine, Başbakan Recep Tayyip  Erdoğan’ın güzel bir olaya imza attığını düşündüğünü vurguladı.
         Türkler, Kürtler, Lazlar ve Çerkezlerin Türkiye’ye sahip çıktığını  anlatan Osmanoğlu, “Sonuçta bu ülke hepimizin. Başbakanımızın bizleri bir arada  tuttuğuna inanıyorum. Hepimiz, bu ülke için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız”  şeklinde konuştu.
         -“80-90 senedir bize anlatılan yanlış bir tarih var”-
.
Osmanlı2
.

Ayasofya’nın tekrar ibadete açılmasını istiyorum”

.
         Osmanoğlu, Osmanlı dönemini anlatan Türk dizilerinin kendilerini üzdüğünü  söyledi.
         Dizilerin Osmanlı İmparatorluğu’nu doğru şekilde anlatmadığını savunan  Osmanoğlu, şunları ifade etti:
         “Gerek Türkiye’den ve dünyanın her yerinden insanlar bu dizilerden çok  rahatsız. Dedelerimiz hep at sırtında dünyayı fethederken, tarihimizi düzgün bir  şekilde anlatamıyoruz. Ayasofya’nın da tekrar ibadete açılmasını istiyorum.  Dedelerimizin ahları var üzerimizde. Onları az da olsa üzerimizden atmak  gerekiyor. Hem Ayasofya’nın açılmasını hem de diğer sultanımız Vahdettin Han’ı  ülkemize geri getirmek istiyoruz.”
         Sinema projesi üzerinde çalıştıklarını kaydeden Osmanoğlu, “Çekeceğimiz  filmde, Sultan Abdülhamid Han’dan başlayarak diğer padişahları anlatacağız.  Yaklaşık bir yıllık çalışma. Senaryolar yazılmaya devam ediyor. Tarihe aç kaldık.  80-90 senedir bize anlatılan yanlış bir tarih var. Hedefimiz, yanlış anlatılan  tarihin önüne geçmek. İnşallah bunu bir an önce hayata geçiririz” diye konuştu

Abdülhamit’in torunu Ak Parti’den siyasete girmeye hazırlanıyor, hayırlı olsun!” üzerine bir yorum

  1. ..edit.. feryatları işgalci israil diye yırtınırsınız sonra gelir 7 düvele hükmettik diye böbürlenirsiniz hayatınız tezak ..edit.. harbiden beyin yok sizin gibi şakirtlerde
    EDIT:Küfür

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s