Ergenekoncu CHP, İşçi Partisi ve sözde TGB Silivri’yi bastı ortalığı savaş alanına çevirdiler..

silivri01Dünyanın hiç bir ülkesinden sanırım bu tür rejime karşı hareketlere müsamaha ile bakılamaz.Bütün bunları yapanlar acaba müslümanlar muhafazakarlar ak partililer yada islamcılar olsaydı?
Örneğin Danıştayın geçmişte ki başörtüsü ile ilgili Anayasa mahkemesinin Refah Partisinin kapatılması davasında böyle islamcılar müslümanlar muhafazakarlar kalabalıklar ile mahkemeyi bassaydı bizim camiamız bu kemalistler şeriat geliyor istica hortladı diyerek ortalığı ayağa kaldırır ve tüm güçleri ile bastırıp 28 Şubat sürecinde olduğu gibi yok etmeye çalışırdı.
CHP İşçi Partisi ve Sözde TGB yargılama yapılan mahkemeyi basmaya çalışacak hakimleri tartaklayacak taciz edecek ve bütün bunları yapabildiği bir ülkede demokrasi ve adalet yok diye bir de utanmadan böğürecek.
İşte kamelist anarşistlerin tüm bu yaptıklarından sonra bile hala “masum” ve “mazlum” edebiyatı yapmaları ise insan zekası ile alay etmekten başka bir şey değil.

04Ergenekon duruşmalarında savcıların mütalaalarını açıklamalarının ardından CHP , İşçi Partisi grupları ve İşçi Partisinin paravan gençlik örgütü TGB otobüslerle Silivri’ye hücum ederek mahkeme salonunu basmaya çalıştı. Binlerce gösterici Jandarma ile çatıştı Mustafa Kemal’in askerleriyiz diye bağırarak barikatları yıktılar.

Ergenekon duruşmalarının karar günü yaklaştıkça Ergenekon grupları da hareketliliğini artırdı. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini yıkmaya yönelik faaliyet ve cuntacılık eylemlerinden dolayı yargılanan Ergenekon tutuklularını masum asker ve gazeteciler olarak propaganda etmeye çalışan kemalist azınlık bu tür eylemler ile aslında Ergenekon operasyonlarının ne kadar yerinde olduğunu ve bu operasyonlara hız kesmeden devam edilmesi gerektiğini bir kez daha ortaya koymuş oldu.

Silivri eylemcilerileri CHP’liler İşçi Partililer ve TGB’liler ve solcular Camiye böyle daldı ;

Bu sayede belkide aralarında ilk kez camiye girmiş olanlar olmuştur.

camiye kaçtılar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s