Almancı çakma yönetmen Fatih Akın’dan skandal sözler “Yunanlar Türkler gibi tembel değil”

FATİH AKIN

.

Almanya’da yaşayan Almancı çakma yönetmen Fatih Akın, Türklerin demokrasi konusunda Yunanlılardan geride olduğunu öne sürdü.

TÜRKLER VE YUNANLAR..

Yunanistan’daki To Vima Gazetesi’ne konuşan Fatih Akın, “Türklerle Yunanlılar arasındaki benzerlikler” sorulduğunda şu yanıtı verdi:

“TÜRKLER TEMBEL”

“İki farklı millet. Yunanlılar Türkler kadar tembel değil, tepki gösteriyor. Sokaklara dökülüyor. Öfkesini dile getirebiliyor. Öfkesi için konuşabiliyor, yazabiliyor. Bunlar benim için demokrasi işaretleri. Bunlar benim halkımda yok.”

0005

Akın, Almanya’daki Türkler için ise: “Almanya’daki halkımı unutun. Almanya’da yaşayan herkes Alman’dır. Başbakan Angela Merkel yüzünden Alman toplumu ‘sahte’ bir toplumdur.” demiş…

Şimdi Fatih Akın’a sormak gerek Almanyan’ın parlatıp pazarladığı Akın , Almanya’da yaşayan herkesin Alman olduğuna nasıl kanaat getirmiş? Fransa’da yaşayan herkes Fransız mı? Ne oldu yoksa TÜRKLER demeye cesaretin kalmadı mı artık.Almanya’da yaşayan TÜRKLER Alman vatandaşı olabilir Alman pasaportu taşıyabilir ama onlar her zaman TÜRKTÜR! Bunu senin gibi özünden kökünden kopmuş Batı kuklası olmuş bir KİMLİKSİZ anlamayabilir ama ait olduğu yeri asla unutmayanlar her zaman anlar.

Tek bir değer üretemeyen ürün satamayan Yunanistan Turizm ile karnını doyurmaya çalışan Yunanistan ve İFLAS bayrağı çeken Yunanistan halkı Türklerden nasıl çalışkan oluyor? Hadi sözü söyledin bari zekaya işaret etsin.Türklerin sokağa dökülmemesi Fatih Akın’ı rahatsız etmiş olmalı.Unutmasın AÇ olan sizsiniz Türkler değil.

Almancı çakma yönetmen Fatih Akın’dan skandal sözler “Yunanlar Türkler gibi tembel değil”” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s