Cübbeli Ahmet Türkçe Olimpiyatları ve Türk Okulları aleyhinde neden konuşur?

türkçeYine Cübbeli..Esmiş gürlemiş..

“Para topluyorlar…okul okul okul..”

Dünyada 140 ülkede bin bir emek ve fedakarlık ile açılan bu okulları alkışlamak açanları tebrik etmek yerine neredeyse genel ev açmışlarcasına eleştiriyor.

Dine hizmet etmek bir kendisine nasip olmuş..Şalvarlıdan din dersleri

Cübbeli cennete girebilmeyi garantilemiş..sanırım sakalına ve sarığına güveniyor. İslam alemi ne halde diye de efeleniyor.Uludağ’da ailesiyle tatil keyfi yaparken İslam alemi ne halde diye aklına geliyor muydu hoca?

İşine baksan..Etrafında ki insanları sürekli tahrik ederek onları eleştirerek hedef alarak hem de bunu vaaz kürsüsünde yaparak şeytana hizmet ettiğinin farkında değil misin? Sen git rabıtanı yap , şeyhine secde edenlerle beraber ol..Anlamadığın işlerle ilgili konuşma deriz vesselam..

Cübbeli Ahmet Türkçe Olimpiyatları ve Türk Okulları aleyhinde neden konuşur?” üzerine 4 yorum

  1. yorumum cematin kandırılmış veya kandırılan alta tabadaki kişilere deil cemaati mason hareketi gibi kullanan liderinz ve hoca veya abi dediğiniz sahtekar adilere…

  2. lan din kullanıpta İsrail köpeği olan vede bu konuda ahlaksız yorum yapan herif cübbelinin bütün cümlelerini dinledin demi böyle fetfasız yorum yapıyorsun cemaatin son zamanlarda ne mal olduğu aşikar yada söyle diyelim iyi inşalar var hatta kandırılmış iyi insanlarda var amma kandıran ve senin gibi şerefizce yorum yapanlarda var işte son söylediğim kişiler yani senin gibi annesi kimin fesi olan kadınlardan olanlar dini bozanlar ne diyeyim ya yani yazmıcaktım ama video altında yorumunu görünce yazmak zorun kaldım dua ett küfür saymadım şimdi sen vesselam dedin ya benim cümle sonumda ..edit.. anladın mı

    *EDİT: Küfür etmeden şampiyon

  3. Adam hakikâti söylüyor niye gocunuyorsunuz? Allah ve Rasulullah’a isyanlarla dolu bir organizasyondan hizmet,hicret diye bahsetmek hangi akla hizmet? Yoksa oradaki kazık kadar kızlar erkekler hâla akıl baliğ değil,buluğa ermedi de bizim mi haberimiz yok? Azıcık tefekkür güzel kardeşim lütfen. Çalgının,buluğa ermiş birbirine nikahı düşen erkeklerin kızların vd. durumunun hükümleri bellidir. Apaçık haram işleniyor oralarda.

  4. Milli Cumhuriyet, sapık vehhabi ağzıyla tasavvufa, rabıtaya sataşmışsınızda Kur’an’dan da mı haberiniz yok. Nur Suresinde Rabbimiz: “Bir fasık size bir haber getirdiğinde aslını araştırın buyuruyor. Sonra 4 şahitten bahsediyor. Siz mü’mine yakışmayacak bir ağızla Bursa’da Tatil keyfi yaptığını yazmışsın. Bursa’ya sohbete gitti neler uydurup ne çok gocundunuz. Siz Allah’ın yasak ettiklerini serbest eden hükümetinize bakın.
    http://www.cubbeliahmethoca.tv/HD267_.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s