occupy brazil , occupy turkey MASON İlluminati hareketleri ve perde arkası?

KÜRESEL ANARŞİZM ve MASONİK DÜZEN “FAİZ”

FAİZ

Günlerce taksim gezi parkı olayları ile mücadele ettik.Sosyal medyada “kendi kendine” organize olan gençler yine “kendi kendilerine” sokağa dökülmüş ve Türkiye’de bir çok ile sıçrayan büyük bir protesto gösterisi başlatmışlardı.

Renkli devrimleri şöyle bir hatırlayalım, Ukrayna , Gürcistan , Kırgızistan ,  Sırbistan , Mısır , Tunus , vesair..

Bu liste daha uzun ve yeni eklenecek olanları da var.İşgal et eylemi Taksim Gezi park eylemlerinden sonra Brezilya’da da başladı.

Türkiye’de bahane gezi park iken Brezilya’da bahane dünya kupası için harcanan para ve dolmuş ücretlerine yapılan zam.

Sosyal medyada organize edilen gençler tıpkı Türkiye’de ki gibi sokağa döküldüler şiddet kullandılar bankaları araçları binaları kamu kuruluşlarını tahrip ettiler.

Brezilya ve Türkiye eylemlerinde kullanılan semboller de aynı.Maskeden tutun duvar yazılarına POLİS ŞİDDETİ ve POLİS GAZ kullandı sloganından POLİS HALKA SALDIRIYOR söylemine kadar yaşanan süreç tıpa tıp aynı.

Peki tüm ahmaklar gibi bu olaylar kendi kendine oldu deyip geçecek miyiz yoksa bu işi organize eden küresel örgütü deşifre edip planlarının ne olduğunu dolayısıyla sonra ki adımlarını engellemek için önlem mi alacağız.Ben ikinci şıktan yanayım.

OTPOR ile başlayan occupy ile devam eden bu yeni SOSYAL TERÖR ülkeleri ve hükümetleri hizaya getirmek için kullanılan bir baskı aracı olarak ileride çokça kullanılacaktır.

Semboller üzerinden mesaj vermeyi en çok sevenleri hepimiz iyi biliyoruz.MASONLAR

Peki küresel ölçekli bu şiddet yağma ve anarşi eylemleri ile Masonlar ve paralelinde ki illuminati neyi hedefliyor?

Türkiye ve Brezilya’nın ortak bir özelliği daha var.IMF’ye olan borçlarını SIFIRLAMIŞ olmaları.Küresel Mason hareketi dünya para ve faiz politikalarının kaynağıdır.Ülkeleri borç batağına çekil zaten ellerimde bolca olan PARA ile yeni borçlar ve faizler ile dünya insanlığının emeğini ve alın terini sömürmeye ve insanlığı bununla terbiye etmeye devam etmek niyetindeler.

Erdoğan’ın FAİZ LOBİSİ çıkışı öylesine söylenmiş bir söz değil.Mesaj muhataplarına gayet net ulaştı,peki bundan sonra ki hamleleri ne olabilir? Bunu tahmin etmek tıpkı gezi park olaylarını öngöremeyişimizle ifade edilir.

Bakın aşağıda Taksim Gezi olaylarından hemen sonra başlayan occupyBrazil hareketine ait fotoğraflar aynı tablolar kısa bir süre önce Türkiye’de de yaşanmıştı.

ne tesadüf

Gördüğünüz gibi kurgu birebir aynı.Masum göstericiler gaddar ve şiddet yanlısı polis.Polis neden hedefte çünkü Polis düzeni sağlayan devleti temsil eder oysa küresel Masonik hareket ve DERİN ÇETE düzen yerine anarşiyi besler.

ne tesadüf2

Hem Brezilya’da ki eylemlerde hem Türkiye’de ki eylemlerde protestocuların öne çıkanları polisle profesyonel bir şekilde çatıştı.Her türlü hazırlığı yaparak polise karşı direnç göstermeleri tesadüf olamaz.Öyle ki Türkiye’de ki eylemlerde TOMA’lara karşı  sık sık gördüğümüz YEŞİL lazerler Brezilya’da ki eylemlerde de vardı.lazertut

Eylemciler yolları trafiğe kapatarak eylemin etkisini yaymaya ve polisin tarafiği açmak için atacağı adımları POLİS SALDIRDI şeklinde propaganda edebilmek için figür olarak kullandılar.

ne tesadüf3

Eylemlerin en önemli ortak sembolü elbette maske.Tüm işgal eylemlerinde o maske karşınızda.Sembolleri en çok kullanmayı seven MASONLAR yine semboller üzerinden mesajlarını vermeye devam ediyorlar.Sosyal TERÖRÜ ve ANARŞİZMİ besleyerek tüm otoritelerin zayıflaması ve kendi yegane otoritelerinin devamı.Bu yüzden eylemlerin ortak mesajı otoriteye karşı olmaktır otoritenin iyi yada kötü olması burada mühim değildir zira otorite düzeni temsil eder ve anaşizmin en büyük hedefi düzendir.

MASKE

Anarşizm Masonların en büyük silahı. İlluminati oyun kartlarında karşımıza çıkan bu tablo masonluğun anarşizmi kullandığını kendi çıkarları adına kimin öldüğüne toplumların milletlerin birbirine girmesine bakmadan oyununu oynamaya devam eder.

iluminatiKüresel MASON kalkışması olarak da ifade edilebilecek bu işgal occupy eylemlerinin perde arkası aralanmadan CNN’in 9 saat süren canlı yayını anlaşılamaz.CNN muhabiri Amanpour’un Yahudi eşi araştırılmadan bu sosyal terör bitirilemez.Uluslararası medya denilen MASON medyasının provakasyonları neden gerçekleştirdiği bulundukları ülkeye değil asıl hangi amaca hizmet ettikleri araştırılmadan dünya huzura kavuşamaz.Ve en önemlisi karşınızda organize ve çok uluslu finans ve medya gücü olan küresel Mason ve İlluminati örgütü var ise en az onlar kadar organize en az onlar kadar finans ve basın gücüne sahip olmadan düşmanla başedemeyiz.

küreselmason

Tüm küresel mason medyasında eylemciler saf temiz ve barışçıl olarak eylemler de masum birer demokrasi arayışı olarak gösteriliyor ve sempatik gösterilerek eylemlere karşı kullanılan polis gücünü gayrimeşrulaştırmaya çalışıyorlar.Oysa eylemin asıl faturasını o ülkenin kendisi hem ekonomik olarak hem de huzur olarak ödemek zorunda kalıyor.

.

Brazil,Diseño anarquista Mason

.

brezilyaa

.

TÜRKİYE,KÜRESEL FAİZ LOBİSİ YANİ MASON DÜZEN

.

occupyturkey

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s