Bülent Arınç Cemaat Ak Parti kavgasına son noktayı koydu

Gülen Cemaatinin uzun yıllardır iktidarda ki Ak Partiyi desteklemesi AK Parti ve iktidar muhaliflerinin Gülen hareketine karşı kampanyalar başlatması yeni değil.

Daha önce de bir çok kere Ak Parti ve Cemaat Arasında gerginlik var çatışma var şeklinde özelliklşe Ulusalcı Oda TV tayfası ve İşçi Partili Aydınlık Grubu propaganda yapıyordu.

AK Parti cemaati devletten tasfiye ediyor diyerek Cemaat tabanını Ak Parti aleyhine çevirmeye ve Cemaat Ak Partiyi sildi Gezi Parkı protestocularını destekledi diyerek hükümeti de cemaat aleyhine harekete geçmesi konusunda kirli bir propaganda sergiledi.

Özellikle 12 Eylük referandumuna Gülen’in birinci ağızdan açık açık destek vermesi ve “keşke mümkün olsa da ölüleri dahi mezarından çıkarıp evet oyu verdirebilsek” şeklimde ki açık desteği Hükümet muhaliflerini çık ciddi manada kızdırmıştı.

On yılı aşan bu Türkiye için birlik ve beraberlik kardeşlik manzarası devam ediyor ve Bülent Arınç açıklamaları ile kirli bir oyun tezgahlayanların tüm oyununu yine bozdu.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s