Süleyman Demirel’in 28 Şubat MGK toplantısındaki şok sözleri tutanaklarda

mgkdan-28-subat-aciklamasi_781685_720_400 Genelkurmay’ın sunumunun ardından sırasıyla Dışişleri Bakanı Tansu Çiller, İçişleri Bakanı Meral Akşener, ve Milli Savunma Bakanı Turhan Tayan’a söz veren Demirel, “Şimdi bu takdimde Genelkurmay’ın iddiası çok önemli bir beyandır. İrticanın, Cumhuriyet’in kurulduğundan beri en büyük tehlike halini aldığını belirtiyor. Bu çok önemli bir husustur. Devlet, kendisine yönelen tehlikelere karşı gerekli tedbirleri alır” diyor.

Sinsiliğe bakın ; 

“8 yıllık temel eğitim uygulanmalıdır. Tarikatlar kapatılmalı, kıyafet kanunu uygulanmalıdır. Şimdi bu tedbirler arasında hassas bir konu var. O da kamuoyunda Kuran Kursları, İmam Hatipler kapatılıyor imajı yaratılmamalı” diyor.

Dönemin Genel Kurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı’dan TÜRKÇE EZAN talebi

Genelkurmay Başkanı Karadayı söz alıyor ve “Laiklik ilkesinin bozulması ezanın Türkçe okunmasından vazgeçilmesiyle başladı. Benim hala kulaklarımdadır, ezanın Türkçe okunurken duyduğum huşu ve heyecan. Demokratik sistem dışında arayışlar daima kaos olmuştur. 556 sayılı kanunda din istismarı yapmak vatana ihanet olarak kabul edilmiştir” diyor.

Deniz Kuvvetleri Komutanından Küstah sözler

DENİZ Kuvvetleri Komutanı Oramiral Güven Erkaya, başörtülülere hakaret ederek, “Parayla kadınlara tesettür kıyafeti giydirip Atatürk Bulvarı’nda gezdiriyorlar” demiş.

Süleyman Demirel’in 28 Şubat MGK toplantısındaki şok sözleri tutanaklarda” üzerine 2 yorum

  1. Türkiye’nin Doğu bölgelerini tampon bölge olarak her türlü yatırımdan mahrum bırakıp , bunu tescil edercesine doğu bölgelerini sürgün yerleri olarak görüp ,Yöre insanlarını kazanmak yerine aşağılar kobay olarak kullanırsın sonrasında Doktoru, öğretmeni kamu görevlisini mecburi hizmet diye oralarda çalışmaya zorlarsın. Osmanlıdan beri ipler hep Masonların elinde olmuştur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s