Türkiye’nin Harami Çetesi İle İmtihanı 17 Aralık Operasyonu

hangisi haklı

Neler oldu?

1-) Polis bir yılı aşkın süredir gizli olarak sürdürdüğü operasyonda zanlıların soruşturmayı fark edip artık tedbirli davrandıklarını görünce düğmeye bastı.
Yani polis bu takibe başlarken iktidarın dershaneleri ileride kapatacağını cemaat ile arasının bozulacağını düşündüğünü bu yüzden takibe başladığını iddia etmek gerçekten üstün bir ZEKA ister..
Suç üstü haliyle Bakan çocuklarının HALK Bankası genel müdürünün evinde milyonlarca dolar kara para ele geçirildi
Mahkemeye çıkarıldılar ve TUTUKLANDILAR.
Buraya kadar her şey normal.
Ama o da ne bir baktık ki İKTİDAR cenahı HÜKÜMETİ yıkıyorlar propagandası ile kamuoyu önünde ele geçirilen HARAMİLERİNİ korumayı kollamayı kendisi için NAMUS meselesi yaptı.
Bir ülke düşünün ki POLİS hırsızın peşinde , başbakanı da Polisin peşinde

2-) Ortaya çıkan bu harami çetesini aklayabilmek için ise Ergenekon davasında olduğu gibi CEMAAT yaptı denilerek hedef saptırma operasyonu başlatıldı
Öyle ki
Para almadım diyen yok
Rüşvet almadım diyen yok
700 bin TL değerinde ki saati ZERRAB’dan hediye almadım diyen yok
İran’ın KARA PARASINI HALK BANKASINDA aklamıyoruz diyen yok
Aksine ticaret yapıyoruz diyerek bunu savundular, evet doğru söylüyorlar
İran SURİYE’de Katil ile Sünnileri katletmeye devam ederken BİZ burada İRAN’ın kasasını dolduruyorduk ve İran’ın kasası dolarken Türkiye’de ki işbirlikçileri de milyon dolarlık komisyonlar ile kendi kasalarını doldurdular

3-) Erdoğan’ın tezleri propagandası bir bir çöktü
Önce bu operasyonu amirlerinden gizli yaptılar demek ki örgüt parmağı var diyerek Operasyonu yapan savcıyı ve Emniyeti hedef aldılar
Ve 28 Şubatçıların ORDUDA yaptığı kıyımdan daha beter kıyımı EMNİYET içinde yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar
Böylelikle Polisi ve Emniyeti hizaya çekebileceğini sanıyor
Oysa Emniyet mensupları kendilerine karşı REJİMİN başlattığı bu YIKMA ve YILDIRMA operasyonu ile birbirine daha da kenetlenmiş durumda.
Şimdi daha sıkı sarılıyorlar ve harami çetesinin bu saatten sonra daha zor.
Ve öğrendik ki SAVCININ amirine bilgi vermesi gerekmiyor zaten soruşturmayı kanunen GİZLİ yapmak zorunda. İstanbul Emniyet Müdürü de görevden alındıktan sonra birileri sağa sola çok koşuyor koşarken bize çarptı diyerek meseleyi özetlemişti.
REJİM yine bir GECE YARISI değişikliği ile emniyet mensubunun gizli operasyonları üst makamlara bildirmesi zorunluluğu getirerek durumu kurtarmaya çalıştı
Yani bir bakanın oğlu veya milletvekilinin oğlu rüşvet ve yolsuzluk gibi bir takibe alındığında bu bilgi BAKANA ulaşacak ve haliyle zaten tedbir alınarak bu haramiliği örtbas edecekler.

4-) Erdoğan operasyonla camiayı hedef aldı
“Sizin inlerinize girip didik didik edeceğiz” diyerek camiayı hedef alana Erdoğan bölücülerin İNLERİNDE pazarlığa devam ederken Türkiye’de milyonlarca meşru gönül bağı olan bir camiayı tıpkı SİSİ’nin hedef alması gibi hedef aldı.
Hareket on yıllardır insan yetiştiriyor.
Eğitimli donanımlı ahlak sahibi insanlar
Bunlar polis olur savcı olur hakim olur en doğal hakları
Ancak 2007 den beri bu insanları hedef alıp GÜLEN’İ BİTİRME PLANINA imza atan Erdoğan asıl niyetini HAREKETİN insan kaynağı olan yurt dışında ki okullarına öğretmen yetiştirdiği en önemli kurumu olan DERSHANELERİ hedef alarak ortaya koymuş ve sizi bitireceğim sözünün altını eylemleri ile doldurmuş.
Evet son bir kaç yıldır örtülü süren gerginlik artık açığa çıkmış durumda.
Bu konuda daha söylenecek söz çok

haramiler

Erdoğan Pakistan dönüşü rüşvet ile adı anılan üç bakanı ile otobüste poz verdi ancak sabah istifalar ve görevden almalar.

5-) HARAMİ çetesi bu süreç içerisinde elinde ki iktidar gücünü Erdoğan’ı da yanıltarak kullanmaya devam etti.
Daha düne kadar Suriye’de KATİL Esad için en ağır kelimeleri kullanan Erdoğan, her meydanda halkın da duygularını tahrik edercesine Esad’ı bitireceğiz Esad’ı vuralım operasyon şart sözlerini dillendiren sayın Başbakan öte yandan KATİLİN en büyük destekçisi İRAN’ın kara parasını ülkede kurduğu HARAMİ çetesi ile aklamış ve İran’ın ESAD’a para silah ve yardım göndermesi için ona maddi imkanlar sunmuş.
Türkiye’nin uluslar arası imajını düşünmeden kirli para trafiği kurmuş ve bu trafiği kontrol edenler de ceplerini doldurmuş.
6-) Oysa demokratik ülkelerde iktidar partisi de olsa yolsuzluk ve rüşvet iddiaları ortaya atılmış ise herkes namuslu davranır.Erdoğan meğer gerçekten dokrasiyi araç olarak kullanmış amacı da sanırım harami çetesini kurtarmak.
Örneğin İspanya’da POLİS İKTİDAR PARTİSİNİN binasını basıp 14 saat arama yapabiliyor
Çünkü en azından Türkiye’den daha demokratik daha özgür ve hukuk düzeni daha oturmuş
Orada başbakan Polisi hedef almak yerine onlara yardımcı oluyor.
7-) Cemaat devlette kadrolaştı devleti ele geçirdi iddiaları
Bu iddia yeni değil. Hükümet olan cenah kendisini DEVLET yerine koyduğu için malum propaganda da kendilerince mantıklı. Ancak biraz düşünüp yazan insanlar bu konunun demogoji olduğunu anlayacaktır.
Bir insan filan cemaate mensup diye hakim yada savcı olamaz mı?
Polis yada asker olamaz mı?
Ne zamandır insanların cemaatine özel hayatına göre TERFİ işleri yapılıyor?
Geçmişte bir insan başörtülü diye memur yapılmıyordu namaz kılıyor diye ordudan atılıyordu
Şimdi aynısını yapan ne yazık ki kendini Müslüman gösteren her seçim meydanında Allah’ı ve Din’i ağzından eksik etmeyenler.
Devlet’e memur alma kriterleri bellidir sınavlar mülakatlar bütün bunların hepsi iktidar partisinin onayı ile gerçekleşir 11 yıldır paralel devlet yoktu da şimdi yolsuzluk ve rüşvet iddiaları ortaya çıkınca mı paralel devlet meselesi ortaya çıktı?
Devlete paralel devlet olmaz. İktidar şikayet değil icraat makamıdır elinde belge bilgi var ise gereğini yapmalıdır.
Madem referans DİN
O halde dine göre konuşalım. Referansını sandık yada seçim olmayacaksa DİN üzerinden konuşacaksak o halde vay sizin halinize.
Beytul MAL’dan para çalanı de kul affeden ne de Allah
😎 Hz.Ömer’in gömlek mevzusu
Halife hutbe için çıkacaktır,derken kalabalıktan bir sahabe yüksek sesle
“önce üzerinde ki gömleğin hesabını ver sonra hutbeye çık,bize düşen ganimet malından gömlek yapamazken sen nasıl gömlek dikebildin” diye hesap sorar
Halife mahçup
Gözleri Oğlu Abdulla’ı arar
Derken oğlu söze başlar
“Babama düşen pay ile gömlek yapamıyordum ben de bana düşen payı babama verdim o sayede ona gömlek dikebildik” der
Sahabe “o zaman ey Peygamberin halifesi şimdi hutbeni yapabilirsin” der
İşte referansı DİN olanların ölçüsü
9-) Zafer ÇAĞLAYAN İranlı RIZA ZERRAB’dan 700 bin TL değerinde bir saat hediye almadım diyemiyor
Ama maşallah bizim İranlı iktidarın en kılcallarına kadar girmiştir ama ak partizanlar için suç cemaatte
10-) Rıza ZERRAB ağabeyini usulsüz olarak TC vatandaşı yapmak için MUAMMER GÜLER ile telefonda görüşür,kayıtlar ortaya çıkar Muammert Güler yalanlayamaz ama AK Partizanlar için yine suçlu olan cemaat
11-) İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlunun evinde ayakkabu kutularının içinde milyonlarca dolar para ele geçirilir hem de çoğu 500 EURO şeklinde genelde bankaların kullandığı cinsten para olmasına rağmen Güler yalanlayamaz ama suç yine cemaatindir
12-) Emniyet polis yıllar önceden takibe aldığı isimler artık takipte olduklarını anlayınca operasyonu başlatır ama suç yine polistedir çünkü bakana “senin oğlanı takip ediyoruz” diye bilgi vermemiştir.
Bakalım bu kez yolsuzluk Türkiyeyi teğet geçecek mi?

 • Ve gerçekten kefenlerini giymiş de gelmişler 
 • Yedirmeyiz dermek meğer haklıymışlar
 • Kendileri yiyormuş

Türkiye’nin Harami Çetesi İle İmtihanı 17 Aralık Operasyonu” üzerine 5 yorum

 1. Re-cep Tay-yip Er-do-ğan, Recep Tayyip Erdoğan.
  Bir süre daha dinleriz. Sonra susarlar.
  Ama HAK susmaz susturulamaz.
  Ben AHİRETTE inşaAllah HAKkımı isteyeceğim.

 2. Öküz öldü ortaklık mı bozuldu? Yoksa ayran içildi de ayrı mı düşüldü? Ulan bu ak şerefsizler’le bir olup aponun testislerini yalayan, hatta ak gavatları iktidara taşıyan cemaatler değil miydi? Saadet zinciri gibi çalışıp harikulade bir çıkar birliği kuran, sürekli gizli kapaklı memleketin anasını ağlatan bu cemaatler değil mi? Son yıllarda Trakya’da coşan Türbanlı ve Badem Bıyıklı sayısının, özellikle açılan okul – dersane – yurt’larda yıkanan gencecik beyinlerle orantılı olmasında tabiki cemaatin payı yoktur değil mi?! Bozacının şahidi şıracı! Gerçekten insanlara iyi bir eğitim, özgür düşünme yetisi ve tercih iradesi verseniz yolunuza can kurban da, el kadar bebelerin beynini yıkayıp intihar komandosu yetiştiriyorsunuz resmen! İşte o komandolar dün polisti ve malum yolsuzlukları patlatarak intihar ettiler bir nevi! Hükümete ne demeli? Bunlar kadar Allahsızı Cumhuriyet tarihi görmüş değil! Bunlarınki yeşil sermaye, para, altın, dolar birliği! Herifler banka hortumluyor diğerleri gibi, ama öyle pişkinler ki yalanlamak zahmetine bile girmiyorlar! Umarım o gemicikler bir yerlerine bütün bütün girer de bunların hazımsızlık sorunlarına çare olur!

 3. Başbakan günde 4 defa miting yapıyor ve komplo diyor. Deniz Fenerinde de aynısını yapmışlardı. Utanç verici cidden.
  Adamlar göz göre yolsuzluk yapmış ve göz göre yalan söyleyip, adeta suçlarını örtpas peşinde ama halkımız hala çanak tutuyor bu zihniyete maalesef.
  Önümüzdeki seçimlerde normal bir ülke olsa(3.dünya ülkesi olsa bile) bu parti barajı bile geçemezdi.!!
  Gerçi satılmış medyanın da etkisi büyük halkın beynini yıkarken.
  Neyse, umarım bu haram denizinde en dibe batarlar 2014 yılında.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s