Başbakan Erdoğan son dönemde yalan makinesi gibi çalışıyor

1

4 Mayıs 2011 –  ”Bak Hacı Bektaşi Veli diyor ki, eline beline diline hakim ol diyor. Hanım kardeşlerimden özür diliyorum ama bundan önceki beline hakim olmaadı, gitti. Bu özel değil, genel genel..”

Bugün – “Bu komplonun Türkiye’nin hayrına değil şerrine olduğunu lütfen gören. Bu komplonun benzerleri Baykal’a, Demirel’e, Erbakan’a da yapıldı. En sert cevabı vermezsek bu komploların benzerleri yapılmaya devam edilecektir”

Gezi olaylarında Başbakan “camide içki içtiler Cuma günü yayınlayacağız” dedi ama aradan aylar geçti aksine kimsenin camide içki içmediği anlaşıldı.

Gezi olaylarında Kabataş iskelesinde başörtülü kadına saldırdılar dedi aksine ortaya çıkan kamera görüntülerinden hiç bir saldırı olmadığı aksine polisin yaptığı araştırmada ve kadının ifadelerinde ve hiç kimseyi teşhis edemeyişin olayın düzmece olduğunu ortaya çıkardı.

Erdoğan Almanya dönüşü uçakta FBI Gülen cemaatine karşı operasyon başlattı dedi, daha yere inmeden Amerikan büyük elçisi haberi yalanladı.

Gülen okullarının Yurt dışında ki algısının olumsuza dönüştüğünü söyledi oysa Çankaya’da yapılan üçlü zirvede Afganistan ve Pakistan devlet başkanları Türk okullarından övgü ile söz etti.

Urla vilları 35 yıllık dedi ama 2012 yılına ait görüntülerde villaların büyük kısmının sonradan yapıldığı ortaya çıktı.

Doların yükselişe geçtiği dönemde BANK Asya’yı kastederek piyasadan 2 milyar dolar topladılar dedi ama BDDK ve Merkez Bankası bu yönde bir alım gerçekleşmediğini birinci ağızdan duyurdu

Erdoğan ALO FATİH skandalında MHP lideri Bahçeli’nin hakaret içerden sözlerinden dolayı arayıp alt yazıyı kaldırttığını söyledi oysa ortaya çıkan alt yazıda hakaret değil aksine Cumhurbaşkanını göreve çağırma olduğu anlaşıldı.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s