Suriye savaş planı deşifre oldu,Türkiye Cumhuriyeti SIFIRLANDI!

Sözün bittiği yerdeyiz..

İLK

fidan

Devletin en üst düzey yetkilileri Dışişleri Bakanı, Dışişleri Müsteşarı, Mit Müsteşarı ve Genelkurmay İkinci Başkanı Suriye ve Süleyman Şah türbesi krizini konuşuyor.

Bu en mahrem görüşme bir kaç gün sonra youtube’de deşifre oluyor

Devlet en mahrem şeylerini dahi koruyamaz kollayamaz vaziyette.Herkes masanın altında dinleme cihazı var mı üzerinde dinleme cihazı var mı diye sağa sola bakıyor ama korku her yerlerine sinmiş. Ülke idare edilemez bir noktaya doğru gitmekte.

Konuşmaların dinlenmesi internete düşmesi zaten çok büyük bir vahamet iken konuşmaları dinleyince ülkeyi ne kadar amatörce yönetmeye çalıştıklarını, bir kahvehane ortamındaymış gibi şöyle yapalım böyle yapalım ama şöyle olur gibi en avam lisan ile ülke meselesi konuşuluyor olduğunu öğrenmiş olduk.

MİT müsteşarı denen HAKAN Fidan ise “oraya (Suriye’ye)  dört kişi gönderirim  boşaltılmış yerlere 8 tane füze attırırım (Türkiye’ye füze attırıyor) savaş sebebini oluştururum” demekte.

76 milyon ve koskoca ülke bütünlüğü için PKK ile mücadele etmek yerine müzakere edenler futbol sahasından bile küçük bir yer için ülkeyi savaşa sokma planları yapıyorlar.

Ardından korku haliyle ses kayıtlarının yayınlandığı youtube yasaklanıyor. Elinizden geleni bu mu? Kendilerini dinlemelere karşı koruyamayanlar milleti koruyabilecek mi?

Youtube’yi yasaklayınca dinlemeler de sona mı erecek?

 

Suriye savaş planı deşifre oldu,Türkiye Cumhuriyeti SIFIRLANDI!” üzerine bir yorum

  1. Evvela devlet icerisindeki bu hain olusumun farkina varamiyorsaniz, herseyden evvel bunu yapan ic olusumun bunu servis etmesinin vatan hainligi oldugunu ve bu tehlike sebebi ile youtubeye ulasimin kapatilmasinin bir devlet stratejisi oldugunu anlayamiyorsaniz (bu kapatma sadece gerekli bir isin parcasi hukmundedir cunku), farkli noktalara gereksiz ilgi cekmek yerine bu hareketin altinda yatan amacin ulke butunlugune bir saldiri oldugunu dirak edemiyorsaniz, yanibasinizda kellesi kesinlen bebelerin tecavuz edilen bacilarin ve oldurulen mucahidlerin oldugu bolgeye top shasi olarak bakiyorsaniz evvela oturup bu olayi konusmak yerine vicdaninizla bir muhakeme icerisine giriniz! Devletin olaylara olan yaklasimina ve kayitlardaki seslerin basitligine deginmek yerine bence olaya bakis acinizdaki basitligi bir irdeleyin.. Saygilarimla..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s