Zafer Çağlayan’ı saat firması da yalanladı, her şeyi yalan her şeyi dolan!

Patek Philippe“GAZETEYE İLAN VERMEYİZ”

Rıza Zerrab’dan 700 bin TL değerinde saati rüşvet olarak aldığı iddia edilen Zafer Çağlayan mecliste hakkında ki fezleke ile ilgili konuşurken saati gazete reklamından gördüğünü firmayı aradığını bu sırada Zerrab’ın da tesadüfen yanında olduğunu konuşmayı duyuca bizim orada ofisimiz var senin için getirtirim teklifi yaptığını sonra saat gelince de parasını ödediğini iddia etmişti.

Saati gazete ilanından görüp beğendiğini söyleyen Çağlayan’ın bu iddiası da yine firma tarafından yalanlandı. Gazete ilanı vermediklerini belirten firma yetkilileri “Özel bir saat ürettiğimiz zaman bunu müşterilerimize elektronik postayla bildiririz.” dedi.

Tüm bu konuşması bugün yalanlandı, zira saati satan Patek Philippe firması hiç bir zaman gazeteye ilan vermediklerini açıkladı.

“GARANTİ BELGESİNE İSİM YAZMAYIZ”

Saatin faturasında saati satın alan kişinin adı olduğunu ancak garanti belgesinde kendi adının olduğunu iddia eden Zafer Çağlayan’a bir diğer yalanlama ise firmanın garanti belgelerine İSİM YAZMADIKLARINI ifade etmesi ile gerçekleşti.

“Saatin faturası alanın üstüne ama garanti belgesinde benim adım geçiyor.” diyen Çağlayan’ın açıklamalarını yalanlayan firma yetkilileri “Garanti belgesi, kişiye özel değil saate özeldir. Garanti belgesinde sadece saatte kaç taş var, kaç karatlık altın, seri numarası, üretim tarihi ve garanti süresi yazılır.” dedi.

Böylelikle kendisini savunmak için meclis kürsüsünde söylediği bütün sözler bizzat firma tarafından yalanlanmış oldu.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s