Kadir Mısıroğlu ” Erdoğan’a oy vermeyen imansızdır”

Kafasında ki kızıl külahı hiç çıkarmayan ve istiklal marşı şairi Mehmet Akif’e “PEZEVENK” dediği için tepki toplayan Kadir Mısıroğlu iktidar yanlısı TV kanalına çıkarak Müslümanların Erdoğan’a oy vermesi gerektiğini çünkü diğer tarafta küfür olduğunu iddia ederek imanın gereği Erdoğan’a oy vermektir diyerek devam etti.

oy

İnsanların siyasi tercihlerine saygı duymak gerekir ama dinleri Tayyip imanları Erdoğan olanlar da artık kabak tadı verdi.

Kadir Mısıroğlu ” Erdoğan’a oy vermeyen imansızdır”” üzerine 6 yorum

 1. ALLAH ADINA HÜKÜM VERMEYE ÇALIŞANDAN DAHA ZALİM KİM VARDIR BİLİNİZ Kİ ONLAR ŞİRK İÇİNDELER VE ELBET O ŞİRK İÇİNDE OLANLAR RABLERİNE GERİ DÖNDERİLECEKLERDİR…
  6 MİLYON PUTUNUZ VAR MEZHEPPRSTLER ATATÜRKE TAPANLARA BİLE LAF EDECEK CİBİLİYETTE DEĞİLSİNİZ.
  ŞİMDİ SİKTİRİN GİDİN….

 2. iyi bir denemeydi. Ama kadir mısıroğlu bunu söylemedi. Recep Tayyip Erdoğana oy vermek islamın şartı dedi imanın şartı değil bazı şeyleri kendi istediğiniz gibi çevirip piyasaya sürmek sizi rezil eder karşıdaki adamıda yükseltir bu arada islamın şartı derken şunuda söyleyeyim hangi lider seni dinini daha iyi yaşatırsa o lidere oy vermek islamın şartı kendiliğinden olur.

 3. Bu AKEPE yalakları hep mi salak olur arkadaş. Bu adamın bu kadar oy almasına şaşmıyorum. Çevremde ne kadar cahil var ise hepsi Erdoğan’a oy vermiş.
  Diyor ki “Halk partisinin desteklediği bir adayın da sağlam olma ihtimali yoktur” demiş KIZIL fesli. Be ey ahmak bu adamı İslam Teşkilatına Türkiye’nin adayı olarak gösterip 2 dönem İslam Teşkilatına Genel sekreter seçtiren AKEPE rejimi değil miydi?
  O zaman sağlamdı da sonradan mı bozuldu?
  Zeka yok ki.. Koyunlara üfür üfürebildiğin kadar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s