Karanlığın İzleri Komünist Bolşevizm Tarihi

Joseph Stalin bir Rus Yahudisiydi .Tıpkı Rus bolşeviğinin kurucusu Lenin gibi Stalin’de Yahudiydi. 19 yy komünist katliamların odağı olmuştu. Bu katliamlar ilk olarak rönesansta vuku bulmuş 10.000 Fransız iç savaş neticesinde Paris’de öldürülmüştü.

Komünist felsefe ilk olarak yunan felsefeci Demokritus tarafından ortaya atılmış ondan asırlar sonra Yahudi Alman vatandaşları Marx ve yine Alman Yahudisi Engels tarafından tekrar ortaya çıkarılmıştı. İnsanı kavgayla üreyen bir hayvan olarak niteleyen komünist ideoloji Darwinin türlerin kökeni kitabıyla tamamen hayvani bir ideolojiye dönüşmüş Marx’ın Engelsin Darwinin kitaplarının Rusçaya çevrilmesi neticesinde zaten yoksul halde olan işçi kesiminin bu ideolojiyi kurtarıcı zannetmesine neden olmuştu.

19172’de sadece 5 kişinin öldüğü darbe ile çar ve beş çocuğu katledilmiş Lenin materyalist ideolojinin Rusçaya uyarlaması olan komünist bolşevizmin lideri olmuştu. İzlediği politikalar ile Rusya’da yaşayan bütün insanları hayvan sınıfında addetmiş inançlarını yok etmek için ellerinde ki bütün tohumları cebren alarak kurduğu ÇEKA örgütü vasıtasıyla bütün Rusya’da kıtlık sebebiyle hemde bizzat katliamlar yaparak milyonlarca insanın ölümüne neden olmuştur.

Ünlü Rus yazar Soljenitsin ivan Denisoviçin bir günü kitabında komünist askerlerin ellerindeki tohumlarını vermeyen köylüleri ağaçlara çivilediklerini yazmaktaydı. Ayrıca ilk çember adlı romanında bu katliamları tafhilatlı olarak yazmaktaydı. İkinci dünya savaşı yıllarında Stalin’i katil diye eleştiren yürekli yazar Soljenitsin 8 yıl Sibiryada çalışma kamplarında sürgüne edilmişti.

Leninin delirerek ölmesinden sonra yerine geçen Stalin ondan daha katil olduğunu uygulamalarıyla tescil edecekti. Kırım Müslümanları dahil bütün Rusya’da 40 milyon masumun öldürülmesini emretmiş bütün Rusya’yı açlığa sürüklemişti. Darwin’in türler kökenindeki insan çatışan bir hayvandır felsefesi gereğince Stalin’de Rus halkının kıtlıkta kalarak inançlarını yitireceğini düşünüyordu. Böylece aç kalan halk komünist rejime taraftar olmuş olacaktı.

Stalin tıpkı Lenin gibi önce felç geçirmiş daha ölmeden vücudu kokmaya başlamıştı.

Onun yanına girmek isteyenler pis koku yüzünden yaklaşamıyorlardı.Yakın şahitlerin tanıklıklarına göre stalin tuvaletede gidemiyor kendi pisliğiyle yaşamak zorunda kalıyordu.

Allah kitabı Kuran’da açıkça bütün zalimlerin sonlarının ibretlik olduğu bildiriliyor.

Büyük deccal fitnesi olarak kabul edilen ateist materyalist komünist bolşevizmin bütün kuramcılarının hemen hepsi yahudi idi.Marx-Engels-Freud-Nietche-Lenin-Troçki-Stalin hepsi bir Yahudi idi.

Nitekim Peygamber aslm Hadislerinde vardır ki:“Deccal’ın mühim kuvveti Yahudi’dir. Yahudiler severek tabi olurlar.” 

Selam ve dua ile

k.gazioğluataput

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s