Fransız karikatür dergisi Charlie Hebdo’ya yapılan saldırıyı KINIYORUZ!

TERÖR

Bütün dünyada İslam’ın terör ve şiddet ile eşitlenmeye ve bu sayede İslamın SIFIRLANMAYA çalışılması 21 yüzyılın en büyük fitne projesidir. Müslümanlar olarak bu fitneye alet olmamak gereken net duruşu ortaya koymak her birey ve Müslüman kimse olarak üzerimize bir borç.

Vaktiyle millicumuriyet.com’da bu derginin yayınladığı Hz.Peygamberimizi (s.a.v) aşağılayan karikatürlere yine en sert tepkiyi veren biz olmuştuk.

İslam ne şiddet dinidir ne terör dinidir. Hz.Peygamber’in 25 yıllık risalet hayatının sadece 2 ayı savaşlar ile geçmiştir hayatının neredeyse tamamını barış içinde geçirmiş savaşı ve şiddet zorunlu olmadan tercih etmemiş bir Peygambere inanıyoruz.

Orada öldürülen Fransız polisinin ne suçu vardı? Masum insanları öldürerek Peygamberimize yapılan hakaretlere cevap vermiş olmayız. Aksine İslama kurulan bu tuzağa kendi ellerimiz ile düşmüş oluruz.

Bahanesi her ne olursa olsun Hz.Peygamberimize karşı yapılan çirkin karikatürleri nasıl kınadıysak aynı şekilde dergiye karşı yapılan bu terörü KINIYORUZ!!!

Ve internet ortamında ki bütün İslami forumları blogları da bu net duruşa davet ediyoruz.

Fransız karikatür dergisi Charlie Hebdo’ya yapılan saldırıyı KINIYORUZ!” üzerine 3 yorum

  1. senin bu yazıyı buraya yazman bile yanlış hatta senin gibilerin bu dünyada yaşaması bile yanlış dinsiz köpekler seninde Charlie Hebdo deninen o itinde canı cehenneme

    • Sakin olursanız yazının ve kınamanın ne maksatla olduğunu anlarsınız. Peygamberimize (sav) karşı yapılacak alayı hakareti karikatürü adı neyse hiç bir karalamayı kabul etmiyoruz. İnsanların kutsallarına saygı gösterilmesi en basit bir taleptir. Ancak karikatürleri bahane edip de İslam’ın terör ile anılmasına yol açacak şiddet ve terör olaylarını da kabul etmiyoruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s