”Türk Allah’ı Değil Doğayı Kutsal Saymalıdır! (M.kamal)

İsimsiz 2

Dünya tarihinde ben kafirim dine inanmam deyipte müslüman gösterilen hatta hafızdı denilen birde tutup evliyaydı Peygamber’in mezarını kurtardı diye allanıp pullanan M.kamalden başka biri daha yoktur.

Metresi Afet İnan’ın yazdığı medeni bilgiler kitabında dipnotları atan M.kamal bizzat kendi el yazılarını yayınlayan metresi Afet İnan’ın bu kitabında İslam düşmanı olduğunu dine değil doğaya, gayba değil sadece hayata inandığını, ahireti kabul etmediğini açıkça yazıyordu.

M.kamal müslüman olsa Fatih’in emaneti Ayasofya’yı müzeye çevirirmiydi?Müslüman millete zorla şapka taktırırmıydı?Millet ayağına giyecek çarık bile bulamazken tutup binlerce heykeline milyon dolarları yatırırmıydı?M.kamal bizi kurtardı öyle mi? Yada M.kamal müslümandı öyle mi? Nerde bu müslümanlık acaba?

M.kamale yaşadığı devirde sen müslümansın demek darağacını boylamak demekti.Nitekim yıllarca yanında hizmetkarı olan Cemal granda hatıralarını yazdığı M.kamalin hizmetkarı idim isimli kitabında M.kamalin dine falan inanmadığını onun sözleriyle belgelemektedir.

M.kamalin Elmalılı Hamdi yazır’a Kuran tercümesi yazdırdığını İslam’a hizmet zannedenler aslında M.kamalin Kuran tefsiri değil Kuran tercümesi yapmak istediğini onun derdinin Kuran’ın birebir tefsiri yerine sadece tercümesinin okunmasını istediğini bilmelidirler.

Nitekim Elmalılı tefsirini yazarken ilk başta kabul etmemiş M.kamalin şer niyetini sezmiş sonraki nesillere belki hizmet olur niyetiyle meşhur tefsirini yazmıştı.

Hatta Elmalılı yazdığı tefsirin orjinalinin ilk sayfasına ”Haşa Kuran’ın tercümesi” diyede not düşmüştür.

M.kamal Mehmed akif ve Elmalılı’nın Kuran bilgisini bildiğinden ilk onlara Kuran tercümesi yaptırmak istemişti.M.akif M.kamalin niyetini anlayınca tefsiri yarıda bırakmış sonra yakın bir arkadaşına benden sonra bunu yak diye vasiyet etmiştir.Ardından Mısır’a gitmiştir.Elmalılı M.kamalin tercüme emrini kendine getiren kişiye hitaben şu meşhur sözü söylemiştir.”Kuran’ın tercümesi mi olurmuş behey ahmak!”

M.kamal İslam tarihinin gördüğü en tehlikeli şahsiyettir.Tarihin en kanlı zalimlerinden Cengiz ve Hülagü bile harf devrimi yapamamışlar,Bağdat’ta ki binlerce İslami eseri yakmışlardı.M.kamal bu milleti 1000 senelik tarihinden,kültüründen,imanından,namusundan koparmak için elinden ne geliyorsa yaptı.M.kamal 10.yıl nutkunda söylediği ”10 yılda çok büyük işler yaptık!” sözünü İslam’ın kökünü kazıdığını düşündüğü için hatta müslüman türkleri gavurlaştırdığına inandığı için söylemişti.

Ben merak ediyorum.Bizi kurtardı.Topraklarımızı işgalden korudu denilen M.kamal kendi babaocağı olan Selanik’i neden kurtaramadı? Çok değerli kemalist beyler bayanlar sizlere soruyorum:”M.kamalin babaocağı Selanik nerde?

Aslında her diktatör gibi M.kamal ve rejimininde sonu gelmiştir.M.kamal devrinde meclis kürsüsünden ”Din bitmiştir!” diyen M.kamalin içişleri bakanı Şükrü kaya’nın izinden giden kemalistler bugün M.kamali İslamcıydı,müslümandı hatta evliyaydı diyorlar.

Zaman İslam’a dönüşün zamanıdır.Kemalistler bile ataları M.kamali müslüman demeleri aslında İslam’ın hükmünün geçtiği zamana geldiğimizin kanıtıdır.Düşünsenize M.kamal gibi dine düşman birini müslüman ilan ediyorlar.Bu kemalistlerin bir zamanlar idam ettikleri Şeriatçılara karşı mağlubiyetleridir.

Selam ve dua ile

k.gazioğlu

”Türk Allah’ı Değil Doğayı Kutsal Saymalıdır! (M.kamal)” üzerine 5 yorum

  1. BEN ZATEN GÖK TANRI ATAMA TAPARIM.KURT VE KARTALI DA KUTSAL SAYARIM.DOĞA YASASINA DA GELİNCE DÜNYA VAROLDU VAROLALI GERÇEĞİN TA KENDİSİDİR.

  2. dostum gaz kafalı k. gazioğlu sen müslümanmısın onuda altına yazsana bende senin müslüman olduğuna inanmıyorum ispatla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s