İslam ve devlet düşmanı bölücü başı Apo serbest bırakılamaz

APOO

İslam ve devlet düşmanı bölücü başı Apo serbest bırakılamaz. Milli Cumhuriyet okurları ülkesini ve bayrağını sever ve bu millet ülkesinin birliğine dirliğine bütünlüğüne ihanet edenlere tuzak kuranlara fırsat vermeyecektir. Ne yazık ki 2015 seçimlerinden sonra PKK ve Apo ile ilgili ciddi söylentiler yayıldı. Öcalan’a ev hapsi karşılığında iktidar partisi Başkanlık sistemine geçeceği yönünde iddialar aldı başını gidiyor. Ne yazık ki bir ülke bir kişinin siyasi hırsı yüzünden bölünme aşamasına getirilmek isteniyor.

Şunu iyi anlamalıyız ki Apo’ İmralıdan sağ çıkmamalı. 40 bin insanımızı katleden ihanet şebekesinin başında ki bir kişinin bunca sene yaşatılması bile ihanet iken ev hapsi bahanesi ile serbest bırakmak kaldırılabilir bir adım değildir.

Apo İmralıdan çıktığı anda Diyarbakır’da 1 milyon kişi onu karşılar ve o bölgeyi ülke bütünlüğünde tutma ihtimali kalmaz. Ülke bölünür. Devlet kurmak için bir ulusal kahraman gerekiyor ve bunu şimdi bizler kendi ellerimizle teslim etmemeliyiz.

Terörist olarak girdiği İmralı’dan iktidar partisinin yıkım politikaları yüzünden ulusal kahraman olarak çıkmamalı.

Milli Cumhuriyetin evlatları bölücü başının İmralıdan salıverilmesine sessiz kalmayacak.

PKK’nın dinsiz yapısı adeta unutturulmuş sanki sivil meşru bir örgütmüş gibi bugünlerde pazarlanıyor.

PKK militanlarının terörist artıklarının EZAN ile namaz ile nasıl alay ettiklerini PKK kamplarında İslam ve Hz.Muhammed (s.a.v) ile ilgili neler söylediklerine Türk milleti şahittir.

PKK kampında ezan ve namaz ile alay ;

Apo canlı olarak İMRALI’dan çıkmamalı hatta orada can verdiğinde cesedi bile ülke topraklarından bilinmez bir meçhule atılmalı. Şimdilerde çözüm tiyatrosu maskesiyle bir ihanet tablosu sergileniyor. Millet olarak dik durmalıyız uyanık olmalıyız.

Amerika Usame Bin Ladin’i yakalayabilirdi ama ABD oracıkta Ladin’i İNFAZ etti ve cesedini dahi bırakmadı ortada. Dünyada terör ile mücadele ve yöntemleri bellidir ve bu yöntemlerin hiç birinde terörle müzakere teröristle pazarlık yoktur. Teröristlere güvenilmez ve hiç bir zaman silah bırakmayacaklardır.

Erdoğan Apo serbest bırakılacak iddialarına geçmişte böyle cevap vermişti. Ancak Erdoğan’ın geçmişte söylediklerinin ve yaptıklarının tam tersini de yaptığını veya söylediğini de unutmamak gerek. İmralı ile görüşen şerefsizdir çıkışından bugünlere geldiğimizi unutmayalım..İnşallah bu kez farklı davranır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s