Artık İmam Hatiplerde Şia’nın MUTA nikahı anlatılıyor

kitapAKP iktidarı ile ŞİA iyice içimize kadar girdi. İmam Hatip 11. Sınıf tefsir ders kitabında MUTA nikahı anlatılıyor.

Yeni Türkiye’ye eski model ŞİA

İşte imam hatiplerde okutulan o sapıklıklılar :

“Zamanın değişmesiyle Kur’nın manaları da değişebilir”

“Ancak Kur’anın bütün bu manalarını bilen Ehli beytten olanlar bilir, çünkü Kur’an onların evine inmiştir.”

İmamiye Şiasına göre “onlardan yararlanmanıza karşılık (o kadınlara) mehrini (kararlaştırılmış ücretini ) verin” ayetini Mu’ta’ya delil saymışlardır.

“Onlara göre Mu’ta’yı yasaklayan hadisler sahih değildir. Çünkü Mu’ta İMANIN BİR RÜKNÜDÜR. Bunu ömrümde bir kere yapmayan kişi kamil bir mü’min sayılamaz”

BjuEjSEIcAAoujH

Daha önce orta okullarımıza kadar ŞİA öğretilmeye başlanmıştı. İslam’ın Ehli Sünnet olarak bilinen 4 HAK mezhebinin yanına bir beşincisini ekleyerek adeta ŞİA hak mezhepmiş gibi sunulmuş ve daha küçük yaşta İslam ile yeni tanışan gençlerimizin bilinç altına ŞİA işlenmeye başlanmıştı.

Çocuklarımızı bu tehditlere karşı korumalıyız ve MEB ve HÜKÜMET Anadolu’da ŞİA propagandası yapmaktan vazgeçmeli yoksa hem bu dünyaları hem ahiretleri felaket olacak.

M6RMaM

Artık İmam Hatiplerde Şia’nın MUTA nikahı anlatılıyor” üzerine 14 yorum

 1. MUTA NİKAHINA GEREK YOKTUR…NİKAHA GEREK YOKTUR…
  PARAYI VEREN DÜDÜĞÜ ÇALAR……
  LAİK-DEMOKRASİ,KEMALİST..DİNİNİN İCAPLARIDIR…
  BAŞLANGICI,AÇILIŞI…ATATÜRK…15 YAŞINDA OLAN.ZASA ZASA GABUR İLE AÇILIŞI YAPTI.
  5 YIL KULLANDI..SONRA,,.KERHANE AÇTILAR..
  ERMENİ ASILLI.MANUKYANI,PATRONİÇE YAPTILAR…
  TBMM.MEZHEBİNE GÖRE MEŞRUDUR…
  YASA VE KANUN KİTAPLARI NE DERSE İNANIRLAR…
  PUTA TAPARLAR….
  BUNLARIN HARİCİNDE OLANLAR SAPIKTIR…!!!

 2. yanlış yorum yapıyorsunuz… günaha girip te fitne çıkarıyorsunuz…. şia ya göre izah eediliyor. kimse muta nın doğruluğundan bahsetmiyor burada… dürüst olmak lazım…

  • ayrıca alttaki cümlede de onlara göre diye vurgulanıyor… görüş başkasının görüşü açık ve net… eleştiri olabilir ama burada kasıt var. selametle…

  • ehli sünnet vel cemaat akidesi olmadan müslümanlığı muhafaza etmek çok zor
   muta nikahı caiz olmayan bir nikah vr bunu orada anlatıp doğru veya yanlış denmiyor diye düşünüyorum. anlatıp öğrencilere hangisini istiyrsanız onu seçin deniyor.

 3. Admin yeni cumhuriyetin kuruculari diye bazi resimler paylastin daha once.iclerinde tayyip erdogan da var.öve öve bitiremiyordun tayyibi.şimdi ne oldu?fetoşun ipliği pazara cikti rantiniz kesildi tayyibe düşman oldunuz

  • Erdoğan’ın koyun sürüsünÜn bir parçası olmak da zor iş.Bugün Apo ile Ergenekon ile gerdeğe giren Erdoğan değil mi.? Dün çeteler ile darbeciler ile mücadele ediyoruz deyip oy toplayan Yezid şimdi bu pislikler ile iş tutuyor. Cemaat ile alakalı konuşacaksanız önce dansöz gibi her yöne kıvıran bu Yezid ile ilgili iki çift laf edin

 4. İslam ŞİA tehdidi altında. Batı emperylizminin yeni planı. İslam’ı ŞİA ile boğmak ve yeni sömürgeler kurmak için kaos ve çatışmaları sürdürmek.

  10 yıl önce MUTA nedir kimse bilmez iken AKP rejimi sayesinde gençlerden tut Anadolu’da MUTA nedir bilmeyen kalmadı.

  AKP içinde İRANCILAR emperyal planın bir parçası ve bu plana hizmet ediyorlar.
  MİT bu planın en önemli parçası

  Polis teşkilatı ve TSK devre dışı bırakılmak isteniyor

  Halkımız da Erdoğan’ı destekliyorum dedirtilerek gazlanıp AKP’ye oy verdiriliyor. Süreç çok tehlikeli bir viraja yaklaştı. Anadolu’da kaos planı Kürt ve Mezhep ayrılıkları üzerine bina edilmiş vaziyette.

  Yüzyıllardır Anadoluyu SİA’dan ve PERS oyunlarından koruyan TÜRK MİLLETİ tehditlere karşı birlik olmalı.

  • Çok doğru söz,asırlar boyu Osmanlı ecdadımız, şia belasını def etmek için mücadele etti,maalesef bu gün tam tersi çalışma içinde bi günkü hükümet….

 5. Yalnız dikkat edersek orada senin yazdigin gibi: Kuran in manalari degisebilir, bu manalari yalnızca ehli beyt ten olanlar bilir… Seklinde yazmiyor. Başında SİA YA GÖRE yaziyor. Bunu AKP nin görüşü gibi aksettirmek çok yanlis. YAZIKK!!

 6. Reblogged this on TÜRKISTAN and commented:
  herşeyi hükümete bağlama topluluk olarak bizde üzerimize düşeni yapmalıyız çünkü TC de epeyi kızılbaş,tahtacı,caferi,alevi ve şii var onları bile ehli sünnete getiremedik

   • muta, yanlış ,şia alevi ehli sünnete uygun değil unutmayın müminler 72 fırkaya bölünecek sadece 1 tanesi kurtulacak,demek istediğim millet olarak dikkatlı olacağız ve hükümete baskı yapıp hatayı düzelttireceğiz. sayfanız güzel,elinize sağlık ! TC de 36% yerli ve ithal islam düşmanı var,laikci şamanist yam yam ,kommunist kamalist vs.bunları düzenli bir şekilde islam ile kaynaştırmamız lazım o zaman fars-iranı zarar veremez. AKP, erdoğan değil milli görüşde değil, çok karışık bir oluşum ama şu an alternativi yok. REİS davama hizmet ettkce destelerim !

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s