Şok iddia ; Erdoğan Sisi’den özür diledi

erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Mart ayı başında gerçekleştirdiği Suudi Arabistan ziyareti sırasında, Mısır’ın darbeci Devlet Başkanı Abdulfettah Es-Sisi ile görüştüğünü iddia eden Twitter fenomeni Fuat Avni, Erdoğan’ın Sisi’den özür dilediğini yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisine Sis ile Suudi Arabistan’da görüşüp görüşmeyeceği ile ilgili soru soran gazeteciye “şaka yapıyorsun herhalde?” şeklinde cevap vermişti.

fuat

Rota Haber

Şok iddia ; Erdoğan Sisi’den özür diledi” üzerine 3 yorum

  1. bir zamanlar söylenen söz vardı. çok laf yalansız .çok para haramsız olmaz. dediler. doğru söylemişler. birde. çok biliyorsan konuş alim sansınlar. bilmorsan sus seni adam sansınlar. birde parayı şöhret ünvan makamı görünce insan kendisini büğük karşısındakileri de küçük görürmüş bunları atalarımız çok iyi tespit etmiş bu günleri de yaşadık allah hidayet etsin.neden münafıklar cehendemin 1 katında olacaklar .bir düşünmek lazım. allah bizleri butür şeylerden korusun.AMİNNN.

  2. Yazık içeride ki darbecilerden her gün özür diliyor afedersiniz beni kandırmışlar aldatmışlar aslında siz darbe falan planlamadınız paralel uydurdu beni kandırdı diye dolaşıyor. Dışarıda ki darbecilerden de özür dilemeye geldi sıra. Adamın burnunu fena sürtüyorlar.

  3. gerçekten yaymaya çalıştığınız bu habere siz kendiniz inanıyormusunuz.allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın emi.faydalanalım diye takip ediyoruz ama bakıyorumki hep fitne hep fitne.yeter bee

    Date: Fri, 20 Mar 2015 22:22:01 +0000
    To: altinoz18@hotmail.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s