MHP BBP ittifakı yani Milliyetçi ittifak mümkün mü?

sok-iddia-secimlerde-mhp-ile-bbp-ittifak-yapacak-h1419267621

13 yıldır kesintisi süren AKP iktidarı bölücü ayrılıkçı grupları cesaretlendirmiş İmralı’ya bebek katili terörist olarak elleri kelepçeli olarak giren Öcalan 13 yıl sonra Erdoğan’ın başını çektiği taviz ve pazarlık süreci ile adete bir halk kahramanı haline getirilmiş ve Nevruz kutlamalarında acaba ulusa nasıl seslenecek diye herkesin gözünü diktiği bir aktör haline getirilmiştir.

Hiç şüphesiz buna neden olan AKP iktidarı bir gün nihayete erecektir. Türk milleti AKP’ye oy vermekten en nihayetinde vazgeçecektir ancak bu süreci hızlandırmak ve halka güven ve cesaret vermek için Türk milliyetçilerinin el ele vererek eğer mümkün ise milli görüş siyasi partisi Saadet partisini de yanına alarak MİLLİ İKTİDAR kurulabilmesi için çalışma yapmalıdır.

Halkın ve milletimizin birinci önceliği girerek daha da artan Kürt ayrılıkçılarına karşı gerek siyasi gerek askeri gerek sosyal ne kadar tedbir var ise hızlı bir şekilde bu önlemleri alacak MİLLİ bir iktidar kurmak olmalıdır.

Mütehitler ile ihaleler ile kirli paralar ile halka yalancı bir bahar yaşatan ve çoluk çocuk herkesi borç batağına iten iktidar artık ortadan kaldırılmalı ve 13 yıl sürmüş olan yağma ve harami düzeni adalete hesap vermelidir.

Sn.Bahçeli küçük kişisel hesapları bir kenara bırakıp büyük MİLLİ ittifak ile gücüne güç katmalı ve her kesimden vatanını ve bayrağını seven vatan evlatlarını kucaklamalıdır.

bbp

MHP BBP ittifakı yani Milliyetçi ittifak mümkün mü?” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s