Sahte diplomalı Hamza Yerlikaya

Bu ülkede liyakat değil uşaklık ön planda. Kim daha fazla uşaklık yapar ise kim daha fazla yalar ise onu en üst makamlara getirmek artık akp rejim geleneği. Bu yüzden ekonomiden zerre anlamayan hayatı güreş minderinde geçmiş birisine VAKIFBANK’da görev verebiliyorlar. Bunu yaparken de en ufak bir utanma duygusu yok. Bu adam bu işten anlar mı bankacılık bilgisi var mı diye düşünmeye gerek yok. Reise ne kadar yalakalık yapıyorsan o kadar da değerin olur.

İŞTE ANKARA 7.AĞIR CEZA MAHKEMESİ KARARI

Şimdi ne olacak? Mahkeme bu Hamza için SAHTE DİPLOMALI kararı vermiş ve bu diplomayı kullanmış. En ufak bir şeref emaresi olsa zaten istifa eder ama etmeyeceğini biliyoruz. İşte akp adaleti böyle işliyor.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, eski AKP milletvekili Hamza Yerlikaya’nın belgede sahtecilik suçundan yargılandığı davada mahkemenin kararına Cumhuriyet ulaştı. Kararda, “Mevcut delil durumuna göre ancak sanığın sahte olan diplomayı bilerek kullandığı söylenebilir” denildi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s