ATATÜRK GERÇEĞİ

ATATÜRK GERÇEKLERİ ;

.

evrimci kemalDERSİMM

_____________________________________________________________________________

Mustafa Kemal 8 yaşında hafız olmuş 🙂 Topal Osman Filmimden komik sahneler

.

Mustafa Kemal şapka yüzünden kaç kişiyi idam etti?

.

İskilipli Atıf Hoca’nın idamından önceki son fotoğrafları, Kemalizm faşizmini unutma!

.

Millet Atatürk’e aşık mıydı?

.

Atatürk’ten kafatası dersleri,64 bin kafa tasını ölçmüş kafatasçı son mohikanlar 🙂

.

Atatürk’ün doğum tarihi 1880 iken nasıl 1881 oldu?

.

Yıl 1936 Camiyi yıkıp zafer anıtı dikmişler!

.

BELGELERLE GERÇEK TARİH PDF

.

Yol Ayrımı Atatürk Türkçe Ezan – Video

.

Atatürk’ün sansürlenen mektubu 1931

.

Şapkayı reddettiği için bombalanan şehir RİZE

.

re : olmasaydın olmazdık! (koç grubunun 10 kasım videosuna cevap)

.

az bilinen yeni atatürk fotoğrafları

.

Korumalı: google atatürk tasarımlarım

.

Atatürk’ün cenaze namazı neden camide kılınmadı?

.

Cumhuriyet tarihinde ilk,10 Kasım törenlerinde Erdoğan yok

.

Anıtkabir’e MASON akını,atalarını ziyaret ettiler

.

Atatürk’ün ismi Kamal Atatürk evet şaşırmayın

.

Araplar Türkleri arkadan vurdu yalanı

.

atatürk ve din

.

atatürk ve evrim teorisi

.

atatürk ve şapka zulmü

.

Resmi belgeleri ile atatürk’ün Arapça Kuran ve Ezan’ı yasaklatması

.

atatürk’ün emri ile satılan camiler

.

Erdoğan ile Atatürk arasında ki farklar!!!

.

Atatürk posterlerini çöpe attılar başlarına gelmeyen kalmadı 🙂

.

Laik CHP’nin “WELCOME” camii mahyası 🙂

.

Türkler Atatürk’ü yıkıyor!

.

Atatürk ve CHP’nin sattığı camiler

.

Atatürk’ten Hitler’e tebrik ve kutlamalar!

.

Yaşar Nuri’den inciler “Atatürk olmasaydı babanız belli olmayacaktı”

.

Atatürk’ün yazdığı Tarih Kitabı ve Peygambere hakaretler!

.

Dersim 1938 ve Atatürk

.

Atatürk ve Demokrasi

.

CHP’li Bornova Belediyesi Lenin ve Atatürk’ü Cumhuriyet kahramanı ilan etti

.

Atatürk diktatör müydü?

.

Atatürk ve Vahdettin’in kızı Sabiha Sultan

.

ATATÜRK MASON MU ? CEVABI

.

Atatürk ” gökten indiği sanılan kitap “

.

Atatürk’ün mal varlığı

.

Atatürk “Muhammed’in halifesi ünvanını taşımak maskaralığında bulunanlar”

.

Mustafa Kemal tuhaf devrimler yaptı

.

İstiklal mahkemeleri

.

Atatürk olmasaydı,ne olurdu?

.

Atatürk’ü reddediyoruz!

.

ATATÜRK GERÇEĞİ” üzerine 58 yorum

 1. atatürk oruspu çocuğu tecevüzcü ve bir sürü insanı öldürmüş katil bir piç! tir. gerçekler devlet arşivlerinde mevcut ve artık açıklanması an meselesi..

  • M.KEMAL TÜRKİYE’Yİ TAM BAĞIMSIZ ÜLKE(KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ)ÜLKE YAPAMADI.BEN BU YÜZDEN KIRGINIM.SANA GELİNCE DE SENİN GİBİLERİ ASLA TÜRK DEĞİLDİR.ÇÜNKÜ SİZLER …..SİNİZ.

 2. Serefsizler adi orospu cocuklari yobaz picler sizler bu zehirli dusuncelerinizi, dini somurerek haysiyetten yoksun olan kimliginizi alin gidin.sizin insanlari karalamak adina turlu iftiralar yalanlar karalamalar yapipta allahin adini agzina alip ahlaktan bahsetmenize gercekten diycek birsey bulamiyorum.herturlu fesatligi yapiyorsunuz insanlarin acigini ariyorsunuz sizler hastalikli bir araform kolonisisiniz. Lakin bir ara kendinizi sorgulayin inancimin dogrulariyla eylemlerimin dogrulugu bagdasiyor mu diye? Bunu yapin once. Kendinizle yuzlesin!

 3. ONU BUNU BİLMEM,MUSTAF KEMAL TÜRKİYE’Yİ TAM BAĞIMSIZ ÜLKE(KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ)ÜLKE YAPAMADI.ONUN İÇİN KALKIP”BAĞIMSIZ ÜLKEYİZ,BAYRAK DALGALANIYOR”GİBİ SAÇMA SAPAN SÖZLER KULLANMAYIN.YABANCILARI ASLA İSTEMİYORUM.ÜLKE BENİM,YERALTI KAYNAKLARI BENİM.ÇÜNKÜ BEN ASKERLİK YAPTIM VE VERGİMİ DE ÖDÜYORUM.YOKSA DAĞA ÇIKARIM.

 4. Istiklal savaşı dünyanın en meşru, en ahlaklı, en kutsal savaşlarından biridir. Emperyalizmi ve yanaklarını dize getiren, bir enkazdan yepyeni, çağdaş bir devlet kurmayı başaran atalarinizla gurur duyun. Şehit ve gazı atalarinizin onurunu yalancilara çiğnetmeyin.

  Sevgilerle.

 5. Diyecek bişey bulamıyorum be. Acıyorum şu halinize. Birileri ‘vatanım için insanlık için neler yaparım’ ın peşinde, birileri de oturmuş burda karalama kampanyası yürütüyor.

  Gereksizler. Varlığınız zarar ziyan şu millete şu memlekete..

  • Alparslan Siktir git küfür ettirme beni ataputcumusun herşey ortada biz ülkeyi sevmiyoruz diye birşeymi dedik lan şerefsiz insan biz ataputu sevmiyoruz “gerçekleri anlatmaktan asla korkmam! “.

 6. Allah sizi ıslah etsin nankorler. Tek yapabildiginiz size bu vatanı bagislamis insana sizin gibi düşünmediği için çamur atmak. Hayır ne değişecek atamizi sevmeyince? Eger bahsettiğiniz gibi bile olsa bi faydası var mı yok şöyleydi, yok böyle yapmıştı demenin? Güya muslumansiniz. Içinizde ofkeden nefretten başka bişey yok. Insanlara hosgorunuz, farkliliklara sayginiz yok. Ve buralarda bi halt yaptığınızı saniyosunuz. Sorsam bi ‘şu çılgın turkler’ i bi nutuk u okumamissinizdir. Çünkü siz sırf karalama kampanyası yürüten cahil acizlersiniz. En kötüsü ise islam i bu denli lekelemeniz. Utanıyorum bu güzel dini sizle paylaşmaktan.

  • Şu çılgın Türkleri ve Nutuk’u okumak zorunda olduğumuzu sanmıyoruz. Bir Alman’ın Hitler’in KAVGAM kitabını okuması gerekmediği gibi bir Türk için de NUTUK öyledir. Dileyen okur ve okuyana da saygımız var tıpkı okumayana da saygımız olduğu gibi.
   Selam ve dua ile

   • Zaten böyle düşündüğünüz için bu haldesiniz. Dogruya sadece istediğiniz bilgileri(!) veren kitaplar okuyarak ulaşılmadığını, karşıt değerlendirmelere kulak tikayarak doğru yorum yapılamadığını anlayamamissiniz. Ki böyle bi site meydana getirmiş bi zihniyetten böyle olgunluklar beklemek büyük saçmalık. Dilerim birgün bu alcakliga ve hainlige bi son verirsiniz.
    Bize barış ve huzur lazım. Gereksiz kavgalar değil. Rica edicem İslâm i da bu vatan hainlige daha fazla alet etmeyin.

    Olmayan sevgilerinizi de iletmenin bi manası yok. Zira tek hissedilen nefret.

  • BEN ŞAMAN’IM.CENGİZHAN VE TİMUR ATALARIM VARKEN DİĞERLERİ VIZ GELİR.GERÇEK TÜRKLÜK VE GERÇEK TÜRKÇE ORTA ASYA’DIR.T.C ASLA GERÇEK DEVLET DEĞİL.YAZIK YAPTIĞIM ASKERLİĞE VE ÖDEDİĞİM VERGİLERE.GAVUR PİÇİ,PİS ARAP VE AŞAĞILIK ZENCİYİ GERÇEK TÜRKLERDEN ÜSTÜN TUTAN YARATIKLARSINIZ.YALAN MI?

 7. ATATÜRK DENEN KİŞİ SEBATEYİST VE ATEİST BİR YAHUDİDİR BU ÜLKEYE VERDİĞİ ZARARLARDA BÜYÜKTÜR BU GERÇEĞİ HERKES BİR GÜN ANLAYACAK İNŞALLAH

 8. bu siteyi kuranlardan ve yönetenlerden ALLAH razı olsun bu gerçekleri bilmek herkesin hakkıdır

 9. BU DEĞERLİ SİTE İÇİN TEŞEKKÜRLER HAKİKAT ORTAYA ÇIKIYOR BİLENLER BİLİYOR FAKAT İNŞALLAH BİLMEYENLERDE BU GERÇEKLERİ ÖĞRENECEK

 10. AKPKK Militanı, kuaktan dolma zırvalarla kimseyi kandırmaya gücünüz yetmez, o g*tünün kılı olduğunuz herifin oğlunun nakit olarak 1 Milyar Doları nasıl sakladığını, bertaraf etmeye çalıştığını anlatın da dinleyelim yalama gezekler

 11. Allah beyin dağıtırken bunları ne yaptı acaba o adam olmasaydı o Allahın lütfü olan Mustafa Kemal ATATÜRK olmasaydı siz hangi İngiliz fransız yunan yahudi itinin köpegı uşagı orosbusu olacaktınız lan sadece şunun için her gün şu adama dua etmelisiniz teşekkür etmelisiniz o müslumanlıgınızı müslümanlığı Türklüğü var eden adam o olmasa müslümanlık diye birsey olmayacaktı türklük denen birşey kalmayacaktı bir gram beyin varsa gerçek olanı görür gerçekten kaçmazsınız.

  • GERÇEK TÜRKLÜĞÜ VE TÜRKÇEYİ GÖK TANRI ATAM ORTA ASYA’DA VERMİŞTİR.ONUN İÇİN KALKIP BANA M.KEMAL’İ ÖVME.ÇÜNKÜ TÜRKİYE’Yİ KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ GİBİ ÜLKE YAPAMADI.HEM GENE IRZ-NAMUS YOK.ONUN İÇİN GİDİP GAVUR PİÇİ,PİS ARAP,AŞAĞILIK ZENCİLERLE DÜŞÜP KALKIYORLAR.ONUN İÇİN DEĞİŞEN HİÇBİR ŞEY YOK.GENE İŞGAL ATINDAYIZ.

 12. ataputunda savunanlarınında canı cehenneme zaten cehennemlikler sadece işleri klavye delikanlılığı ataları gibi korkak embesiller ırkçı soysuz şerefsizler onlarda kuyruk acısı var çünkü artıkk ataput devri bitti geride gelmeyecek şükürr..

  • YENİ KURACAĞIZ GERÇEK DEVLETTE SEN VE SENİN GİBİ SOYSUZLARA YER YOKTUR.SADECE ŞAMANOĞLU GERÇEK TÜRKLER YAŞAYACAK(AYNI KORE DEMOKRATİK HALK CUMHURİYETİ GİBİ)

  • Ataları gibi korkak ? Sen ne içtin de geldin buraya.
   Onlar klavye delikanliligi yapiyo da sen ne yapiyosun burda ? Gerci klavye delikanliligi yapacak seviyeye bile gelememissin o da ayrı mesele

 13. ataputçu dinsizleri çıldırtan ve sadece gerçeklerin paylaşıldığı bu harika site için çoook teşekkürlerrrrrrrrr..

 14. BİZ OSMANLI TORUNLARIYIZZZZZZZZZ GERİSİ FASAFİSO DİNİMİZDE ELHAMDULİLLAH İSLAMDIR PEYGAMBERİMDE MUHAMET(S.A.V) FAZLA SÖZE GEREK YOK

 15. Vay vay, ak gavatlarla cemaat piçleri bir olmuş site kurmuş. Gül’e Gül’e geldiniz Site site gideceksiniz. Kolpa yalanlarınıza anca sizin gibi taşşak kadar beyni olan, yurtlarda – cemaat dershanelerinde ön yıkamalı kısa program ibneleri inanır. aponun taşşaklarını yalayanlar da sizlersiniz, el sıkışanlar da. Ya asker kaçağısınız, ya da baş şerefsiz gibi kantin komandosu olmuşsunuzdur! Osmanlı diye diye bokunu çıkardınız da, o zamanda olup yeniçeri olsaydınız anca kazan kaldırırdınız! Kurtuluş savaşında topu topu 20 bin askerimiz vardı, sizin dedeleriniz agop’un yorgo’nunkini tutmaktan eline silah alıp savaşamadı! Mustafa Kemal Atatürk’ü sevmeyebilirsiniz, nefret de edebilirsiniz, de siz müslüman değil misiniz? Ölü arkasından konuşmak sizde kalıtsal mı? O zaman Peygamberinize, Allahınıza, namussuz ananıza, soysuz babanıza, iffetsiz bacınıza sövüldüğünde neden bozuluyorsunuz? Bunları da kimse sevmek zorunda değil? Kıssadan hisse Türklüğün tarihi İslam tarihinden eskidir, sizin gibi devşirmeler bilemez! Siz Orhun kitabelerini çocuk romanı, Ergenekon’la Manas’ı yürütülen Dava -Soruşturma sanacak kadar kör cahil cemaat piçleri olabilirsiniz. Lakin biz sizden değiliz! Atatürk olmasaydı biz esir, köle, şu bu olabilirdik; fakat siz bu günkü gibi yine orospu çocuğu olacaktınız.

  • Bir insan hata yapmışsa arkasından gidenlere dalaleti göstermişse o insana yapılan gıybet haram olmaz.Ayrıca nickine ve yazdıklarına dikkat et.Nickindeki ay Allah’ın (c.c) ayıdır.Recep ismini böyle kullanamazsın.
   Savaşanları yazmışsın.İyi de M.Kamal de önce hilafet ve saltanat için savaştığını söylüyordu.Daha sonra bunları kaldırdı.Madem en baştan niyetini belli etseydi ya?

 16. Allah sizden razı olsun, işinizi kolaylaştırsın, doğru yoldan ayırtmasın. Şu internet sayesinde gerçeklerin farkına varıyoruz Allah’a şükür. İnşallah milletimizde uyanır ve şeriatin hak olduğunu, şu an var olan bu düzenin İslam’a aykırı olduğunu ve Atatürk denen adamında gerçekte nasıl bir adam olduğunu inşallah milletimiz anlayacaktır…! Selametle kalın…

 17. Geri bildirim: Anonim

 18. ALLAH CC helak etsın islam duşmanı zındık taifelerı..adı laikte olsa demokrasıde olsa ataturkculukde olsa putpesrestlıkte ols afarketmez..allahın ayetleırnden başka hukum kanun nızam haramdır ey cehennemın odunu haramzadeler..yakında hesap gunu görursunuz bıraz daha bekelyın yararlanın bakım yakında gercekten görursunun..ALLAHIN ayetleırnın hakım olması için hayatımızın tamamını seferber ecedeceğiz edıyoruz inşaallah.zındıklarda islamın karşısında verını yoğunu seferber edecekelrdır bunuda allah cc bıze bıldırmektedır..amma sonuç allahın ayetleırnın ustun olamsını isteyenelrın olacaktır ALLAH CC BIZE YETER EY ZINDIK LAİKLER..

 19. kendi sitenizdeki ankette bile tüm atatürke olan nefretinizi kusmanıza rağmen yine liderliğini koruyor ve hep koruyacak koruyacağız… bu insanlara doğuştan atatürk sevgisi aşılanmıştır son nefesimize kadar böyle devam edecektir. bizler türk doğduk türk öleceğiz… saçmalıklardan ve özentiden ibaretsiniz atatürk gibi adam gibi adam sizin gibi beyni sulanmış iftiracı kesimden çıkmaz.. lafa geldimi din islam diyosunuz bizim dinimizde iftiranın hele hele bu ülke için çabalamış ve herşeyden önce ölmüş kendini savunma ihtimali olmayan bir insanın arkasından bu kadar yersiz iftirayı atmak ne kadar doğrudur… biz atatürk sevgisini kocakarı masallarından değil tarihten yazılı belgelerle edindik sizin gibi 3-5 çapulcunun iftirası bu sevgiyi yok edemez aksine atamıza hayranlığımız sevgimiz her geçen gün daha fazla artıyor artacak da…

 20. kendi sitenizdeki ankette bile tüm atatürke olan nefretinizi kusmanıza rağmen yine liderliğini koruyor ve hep koruyacak koruyacağız… bu insanlara doğuştan atatürk sevgisi aşılanmıştır son nefesimize kadar böyle devam edecektir. bizler türk doğduk türk öleceğiz… saçmalıklardan ve özentiden ibaretsiniz atatürk gibi adam gibi adam sizin gibi beyni sulanmış iftiracı kesimden çıkmaz.. lafa geldimi din islam diyosunuz bizim dinimizde iftiranın hele hele bu ülke için çabalamış ve herşeyden önce ölmüş kendini savunma ihtimali olmayan bir insanın arkasından bu kadar yersiz iftirayı nasıl atabilirsiniz… biz atatürk sevgisini kocakarı masallarından değil tarihten yazılı belgelerle edindik sizin gibi 3-5 çapulcunun iftirası bu sevgiyi yok edemez aksine atamıza hayranlığımız sevgimiz her geçen gün daha fazla artıyor artacak da…

 21. Atatürk olmasaydı diye başlayan cümlelerden 100bin tane gördüm.hepsi fabrikadan çıkmış gibi.

 22. ATA mı beğenmiyorsunuz ama şu anda bu coğrafyada ve dünyada osmanlıdan bahsediliyorsa bu ATA mın sayesinde olmuştur bir mirasa sahip çıkmıştır sadece bu coğrafyada yaşayanlar TÜRK tür demiştir ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ olacak demiştir ve doğruda yapmıştır

 23. Yaa açık konusmak gerekirse Ben kemalist degilim AMA 43 yasinda 9 yasinda bir kiz cocugunu beceren sexo manyaktan daha cok saygın buluyorum Ataturku

  • bi tane ofli,Allahın dağında bir yaylada kaderi izah etmeye kalkmış.
   hoca demiş ki ula sağa eder biri bir eyiluk,sanma oni sağa etti o,ya? oni sağa etturdi cenab-i Allah.
   ofli-ula niçun?
   hoca: ula cenab-ı allah sağa o iyiluk edilsun diye istemesa onun aklina bile geturmez oni,farzedelum geturdi aklina önüne koyar kırktane manida edemez oni
   hoca:-ula sağa biri eder bir fenaluk,sanma onida sağa etti o,ya?onida etturdi oğa cenab-i Allah.
   ofli-niçun?
   hoca:yâhu fenaluk sağa edulsun diye cenab-ı Allah istemesa dilemesa oni edecek adamun aklina bile geturmez oni,hadi geturdi akina önüne çıkar kırktane manida edemez oni ula Hayrıhi ve şerrihi min Allâhi teala türki değildur ya dedi.
   dışarı çıkınca bir muzip adam bir adım geri kaldida hocanın enseye bir tokat hoca Ulaaa diye dönünce
   muzip: ula ne kızaysun dedi hoş oni sağa ben vurmadım,vurdurdi oni sağa cenab-ı Allah
   hoca dediki ula ben camiye söyleduğum sözleri hoş unutmadum tabi oni bana cenab-ı Allah vurdurdi,cenab-ı Allahun ele ayaği olacak değil ya? böyle kötü işede bir namussuzu memur eder oğa bakayrum kimi etti diye
   biriside osmanlı devlet’i yıktım diye övünebilir.ama öyle yanlış işede öyle yanlış adamlar memur olur.domuzda kesiliyor onu kesende kasab kurbanı kesende kasap şekil aynı,ama mahiyet farklı…

 24. crayz manyagi.. sendeki beyin mi süphe duyuyorum..
  m. kemal türkiyeyi tek basina bile kurtarmis olsa, hic kimse türk milletine onun düsüncelerini ve inancini dayatamaz ! ha birde “o olsaydi..” lar varya, evet o bugün olsaydi, lker basbug gibi aglama duvarina gidip ibadet ederdi !!!

  • teyyip yahudilerden en buyuk hizmet odulu , cesaret madalyasi aldi. onlari da geri vermeyecekmis. Ilker Basbug aglamis da, cok mu? Hic olmazsa yahudi olmamis.

 25. Atatürk ü ve devrimlerini anlamanız için önce beyniniz olması gerekir oda yok belliki yormayın kendinizi siz ancak ve ancak kendiniz gibi beyinsiz yavşakları kandırırsınız .babanın kim olduğunu biliyorsan Atatürk sayesinde yoksa ingilizin uşağımı Alamanın uşağımı fransızın uşağımı olurdunuz belli olmazdı emin olun

  • Bay beyin 🙂 Şapkayı başına değil kıçına tak.Çullarla çaputlarla modern olacağını sanan yobazlar.Devrimlerini anlamak mış.Sevsinler

  • anlat bakayım dinliyoruz 😀 sen gel dinimize hakaret en nutukta dahil sonra devrimmiş..yesinler senin devrimini 😀

   • Senin dinine sıçayım, senin gibi bir yavşağın dini var mı? Yahu zihinsel engelliler ve senin gibi moronların bu konulardan öbür tarafta yargılanmayacağını söylüyorlardı, sen inanmasan da olur! Senin gibi akılsız bir götverenin ibadetini kabul edecek bir yaradan var mı ki? Zira senin üstünde yorum yapan sarıklı piç şapka taksa ne olur? Omuzlarının üstünde kafa var, içinde beyin yok! Vel hasıl, siz Müslüman, Hristiyan, Yahudi olsanız ne olur? Sizin inancınız ibadetiniz kedinin, köpeğinkinden bile geçersiz, yerdeki taş Allaha secde etse onun bile sizden çok aklı var kabul olur, siz bu zekayla ya soysuz göte kıl, yada pensilvanya valisi cemaate kul olursunuz 🙂

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s