İLETİŞİM/BİZE YAZIN

YAZ

.

Milli Cumhuriyet Blog’da  hukuka aykırı bulduğunuz bilgi, belge telif hakkı ihlali bölücü ve şiddet içerikli paylaşımlar önerileriniz yada şikayetleriniz  yayınlanmasını istediğiniz veya yayından kaldırılmasını istediğiniz içerikler  ve görüşlerinizi belirtmek için  editörümüze ulaşabileceğiniz iletişim adresi.

İçerik sağlayıcı iletişim: millicumhuriyet@hotmail.com

Yer Sağlayıcı : wordpress.com

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında
Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla
Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim
Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız..

.roden

millicumhuriyet@hotmail.com

.

Serbest Kürsü (Burada ki her mesaj  paylaşılır küfürlü içerikler dikkate alınmaz)


YAZAR: u.taran@hotmail.com
Yorum: Sayın site yöneticileri,
Sayfanızda benim adıma yazı yayınlanmıştır. içeriğinden rahatsız olduğum bu yazının kaldırılmasını ve hangi kullanıcı tarafından yazıldığının tarafıma bildirilmesini istiyorum.Yoksa yasal haklarımı kullanmak zorunda kalırım.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.
Uğur TARAN

Zaman: Ocak 11, 2016 at 7:57 am İstanbul

*EDİTÖR NOTU : Merhaba Uğur bey, sitede sizinle ilgili yazı nerede linkini paylaşsaydınız ilgilenmeye çalışırdık.


 

YAZAR: #Mezun
Yorum: Kufur bi sey cozmez dogrudur.
Dinsiz bir millet var olamaz.Dogrudur.
Seriatla ulke yonetilemez.Dogrudur.
Saltanat en kotu yonetim seklidir.Dogrudur.
Turk Milleti kendi kaderini kendisi belirlemelidir.Dogrudur.
Deliller onemlidir.Ama internet en kotu kanittir Dogrudur.
Dinde zorlama yoktur.Dogrudur.
Ibadet eden cennettin kapilarini acacaktir.Dogrudur.
Yalan konusanlarin kufur edenlerin gorecegi cehennem atesinde bahsedilir.Dogrudur.
Sizce kac dogru var secebileceginiz bu hayatta?
Siz ne kadar dogrusunuz bu hayatta?
Tek yonlu bakin Hayata Ataturk kotudur deyin.Sevmiyorum deyin. Ama saygili olmayi bilin.Sonucta herkes zeki degil ama saygi her seviye zekada bulunabilecek bir seydir.

Zaman: 11 Aralık  2015 at 9:50 pm İstanbul


 

YAZAR: brc
Comment: sayfada atatürkle ilgili yazı yazan beyin yoksunu olanlar biriside objektif olunmuş tebrik ediyorum demiş cidden çok haklı canımmmm o yuzden tayyibin yaptığı pislikler yazılmamış deme objektifler çünkü sizde nasıl bir kafa var nasıl bir zihniyet adam ülkeyi batırdı atatürkünde hataları vardı ama ülkeyi düzeltti bazı durumlarda yapılması gerekenler vardır siz anlamazsınız bu kafayla o yüzden hiç uğraşıp durmayalım ama bu tayyip denilen ….. ülkeyi ne hala soktuğu belli adam resmen yasal yollardan ve yasal olmayan yollardan her türlü sizi soysun siz eyvallah ama o müslüman diyin muhsin yazıcıoğluda müslümandı ama ortadan kaldırttılar nerde tayyibinizin müslümanlığı o sadece şeytanın çırağı olabilir bende isterseniz belgelerle konuşurum her türlüsünüde ama sizdeki bu kafa ciddi anlamda yazık acıyorum

Zaman: Kasım 7, 2015 at 11:24 am İzmir


 

YAZAR: umemo
Comment: ilumunate beyin nakli ile ulkeyi yonetiyor

Zaman: Ekim 17, 2015 at 8:18 pm Muğla


YAZAR: Cem Erçelik
Comment: Yorumlara baktım da bu siteye hakaret edenler ve kötüleyenler var bilip bilmeden. Kimin hazırladığı önemli değil ancak Atatürk hakkında yazılanlar delilleriyle birlikte yayınlanmış ve objektif olmaya çalışılmış. Bundan dolayı tebrik ediyorum. Atatürk hakkında bilmediğimiz birçok şey var. Nutuk ve Söylev deki İslam dini için yazdıkları tamamen doğru, reddediyor musu nuz, delil getirin ben size İngilizce ve diğer dillerde bizde okutulmayan belgeleri vereyim, reddetmekle bir yere varılmaz, Atatürk içki içiyordu, dindar değildi, Türkiye’ yi Avrupalılaştırmak için devrimler yaptı. Tartışmak isteyen varsa hazırım küfür hakaret vs karışırsa anında bırakırım, ahlaklı, medeni şekilde ve bilgili olanlarla sadece, cahilleri be beyni yıkanmışları kaale almıyorum. Mantık ve deliller ve analiz yapacağız. Esen kalın.

Zaman: Ekim 8, 2015 at 10:14 am İstanbul


YAZAR: Halil

Comment: Kahraman ordumuz,polisimiz bu dinsizlerin hakkından ALLAH (cc)ın izniyle gelecektir,bizler nasıl cuma namazındaki kalabalıkları sabah namazındada gösterirsek değil bu vatana dünyaya hakim olup diğer müslüman ülkelerinde dayanağı olacağız inşaALLAH HAYDİN SABAH NAMAZLARINDA CAMİLERE KOŞALIM DUALAR edelim,salih amel işleyip itikadımızı düzeltelim,ehli sünnet itikadından asla ayrılmayalım,ehli sünnet itikadına aykırı görüşleri olan hocaların,profların arkasından gitmeyelim,safları bölmeyelim birlik ve beraberlik içerisinde olalım,bizler ihlaslı ve şuurlu olursak alemlerin rabbi kullarına zulmetmez,önümüzü açar kafirlerin kalbine korku salar yeterki bizler adam olalım

Zaman: Eylül 10, 2015 at 8:51 am Gaziantep


Comment: Şerefsiz olabilir diye bu yayınlanan görüntüler hoş değil. Sonuçta hain de olsalar bu toplumun bir fertleri. O ölen şerefsiz ama onun
abisi, kardeşi, anası babası var vatanını seven kürdüyle türküyle bir bütün olduğunu bilen. Aynı kıbleye yönelen… Bu görüntülerle ne elde edersiniz ancak kin tohumu. Bu görüntüleri kaldırın eğer SAMİMİ iseniz.
YAZAR: Birileri terörist olabilir…

Zaman: Eylül 1, 2015 at 1:59 pm İstanbul

*EDİTÖR by manifesto : Söz konusu “leş” fotoğrafları bu ülkede  terör ile mücadelenin hafızasıdır Mehmetçiğin zor şartlarda vatan müdafaasının açık birer kanıtıdır.


Comment: ölülerin resimlerini yayinlamaniz bir serefsizliktir. sizinle ayni havayi solumaktan, ve siz insan sayiliyorsaniz ben insanligimdan utaniyorum.
YAZAR: Ahab

Zaman: 6 Temmuz, 2015 at 11:54 am Duisburg

*EDİTÖR by manifesto : Şerefsizlik vatan ve bayrağa karşı askere ve polise karşı silah çekmektir.


Comment:  Çanakkale savaşında ve diğer önceki savaşlarda araplar İngiliz Lawrence yerine neden Sevr anlaşmasıyla bölünen Ottoman İmparatorluğuna yardım etmedi.Yemen-trablus v.s. harbinde şerif hüseyin tarafından Türk askerlerini sırtından vuran araplardır.Gözüpek ,yiğit,unicef hevacısı ile alakalı suud v.s. sevr ülkelerinden yardım ister.
YAZAR: Ertan Kaplan

Zaman: 29 Haziran, 2015 at 7:57 am Ankara


Comment: Milli Görüş Yok Olmaz.Zalim toplumların çokluğundan belki bir süre kabuğuna çekilir..Yok olursa anlarsın ki kıyamet kopmuş…
Milli Görüşün olmadığı yerde ve zamanda KAOS olmuştur.
YAZAR: Milli Görüş

Zaman: Ağustos 26, 2015 at 11:02 am Erzurum


Comment: https://millicumhuriyet.com/tag/odtu-pkk/

Bu haberde paylaşılan doğruluğu yansıtmayan iddialar ve üniversite yönetimimizi küçük düşürücü ifadeler, üniversite yönetiminden personeline ve öğrencisine kadar herkesi rahatsız etmektedir. Sizi bilgilendiriyorum bu haber müsveddesi yüzünden hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi aydın , ülke ve dünyasının geleceğini düşünen bireyler yetiştirmektedir . Dünyaca ünlü ve prestijli bir üniversitenin bu gibi iftiralarla anılmasına izin verilmeyecektir.
YAZAR: Orta Doğu Teknik Üniversitesi

Zaman: Ağustos 13, 2015 at 2:12 pm Ankara

*EDİTÖT by manifesto : Söz konusu haber ODTÜ ve ona ait eylemlerin bir gerçeğidir. Üniversiteler bilim ve sanata katkıları ile gündeme gelmeli terör eylemleri ile değil.


Comment: Atatürk’e dil uzatıyor,Tayyiple karşılaştırıyorsun…

Tayyip soysuzlarla bir olup vatanı satıyor,Atatürk vatanı soysuzlardan kurtarıyor
Atatürk olmasaydı babanızı bilmeyecektiniz!!!

Küfür etmem size yetmez

ALLAH SİZE HAK ETTİĞİNİZİ VERSİN
YAZAR: Megaladon

Zaman: 24 Haziran , 2015 at 4:05 pm İstanbul


Comment: 3. sınıftan beri “cemaat” okullarında öğrenim görmüş birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu site; zamanında Erdoğan’a sonuna kadar destek vermiş çıkarları çakıştığı şu zamanlarda ise Erdoğan’ı yerlerin dibine sokan “cemaat”in içinde yer alan bir kişi tarafından oluşturulmuş. Son yazılarında Erdoğan ve onun gibi olanların gerçek yüzlerini ancak görebilmelerine rağmen sayfanın altlarında bulunan eski yazılarda Erdoğan’ı övdüğü hatta daha da aşağılık bir seviyeye inip Erdoğan ile Atatürk’ü karşılaştırdığını görüyorum! Sayfanın ortaya çıktığı günden beri değişmeyen tek bir noktasının ne olduğu açık:Atatürk düşmanlığı.Önceden çok destek verdikleri insanlar hakkında ne kadar büyük bir yanılgıya düştüklerini ve şu anda onları ne kadar yerdiklerini gördükçe acıyorum bu düşünceye sahip insanlara. Düştükleri yanlış düşünce ve hatalara bakıp Mustafa Kemal Atatürk hakkında ne kadar yanılmış olduklarını gözden geçirmelerini diliyorum.
YAZAR: Ahmet Onur Korkmaz

Zaman: Haziran 19, 2015 at 4:56 pm İstanbul

*EDİTÖR by manifesto : Erdoğan ile yanılgı onun değişen siyasetiyle alakalıdır, M.Kemal’in şahsı ile ilgili değil Cumhuriyet sonrası baskı politikalarıyla ilgilidir.


Comment: google yayınlamış olduğunuz fotoğraftan dolayı hakkınızda suç duyurusunda bulunmuş olmaktayım. Avukatım Cengiz ÇETİNOĞLU Site ve yönetici kurucuları hakkında yasal gerekli zorunlu işlemlere başlamıştır, bilginize
YAZAR: oktay çetinoğlu

Zaman: Mayıs 13, 2015 at 5:59 pm Ankara

*EDİTÖR: Siz kimsiniz ve bahsettiğiniz yayınlan remin nedir?  Tarafımıza ulaşmış herhangi bir içerik talebi veya şikayeti bulunmamakta.


Comment: okudukça size yazıyırum ve Atatürk hakkındakı bu düşmanlığınızı anlamış değilim bu yüzden size Neyzen Tevfik’in dizeleriyle cevap vermek istiyorum :
ne ararsın tanrı ile aramda
sen kimsin ki orucumu sorarsın
hakikaten gözün yoksa haramda
başı açığa niye türban sorarsın

rakı şarap içiyorsam sanane
yoksa sana zararım içerim
ikimizde gelsek kıldan köprüye
ben dürüstsem sarhoşkende geçerim

esir iken mümkünmü ibadet
yatıp kalkıp atatürke dua et
senin gibi dürzülerin yüzünden
dininden de soğuyacak bu millet

işgaldeki hali sakın unutma
atatürke dil uzatma sebebsiz
sen anandan yine çıkardın amma
baban kimdi bilemezdin şerefsiz
YAZAR: Buse Akçay

Zaman: Mayıs 11, 2015 at 6:12 pm İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: Attürk hakkında yeterli bilginiz olmadan kendi yorumuzla yazdığınız yazılar soysuzluktan başka bir şey değildir yeteri kadar bilgi sahibi olmadan yazdığınız beyin yoksunu yazılarınızı ve düşüncelerinizi kendize saklayın yoksa siteyi dava edeceğim saygılar
YAZAR: Buse Akçay

Zaman: Mayıs 11, 2015 at 6:03 pm İstanbul


Comment: GERÇEK TÜRK(GÖKTÜRK TORUNU)OLARAK M.KEMAL’İN TÜRKLÜK ANLAYAŞINA KARŞIYIM.
YAZAR: EBUBEKİR BALCI(ŞAMANOĞLU)

Zaman: Nisan 5, 2015 at 9:53 am Amsterdam


Comment: yayınlamana gerek yok . ne olduğunuzu yorumunda vatandaşın biri çözmüş . nabız yoklamak amaçlı yapılmış bir blog , yorum falan yapmayın görüş belitmeyin demiş . haklı . ama hep aklınızın bir köşesini kemiriyor değimi . birgün bir Karamanoğlu Mustafa daha çıkar da ananızı tam ..edit.. ler diye .:)
YAZAR: gerçek

Zaman: Mart 27, 2015 at 10:48 pm Ataşehir 


Comment: bu nasıl bir site anlayamadım . milli olmak Atatürk e hakaret etmekle birleşince , hangi milletin millisisiniz ayırt etmek güçleşiyor . hem milli hem de cumhuriyet . ilginçsiniz . arap ama hangi dolaydan onu bilemedim . Anadolu arapperver milliciliği olsa gerek . maalesef Aziz Mustafa Kemal e de kızıyorum . biz kiiiim . cumhuriyet kim . daha tebaa olmanın hazzını tamamlayamamışız , herif tutturmuş cumhuriyette cumhuriyet diye . (bak , dilimden tezahür bile edemeyeceğin küfürler dökülürken . tek bir kelime bile küfür yazmadım . belki yayınlarsın diye )
YAZAR: gerçek

Zaman: Mart 27, 2015 at 10:18 pm Ataşehir


Comment: BU SAYFA(SİTE)NIN SAHİBİNDEN BİR İSTEĞİM VAR.BİR KONUYU TARTIŞMAYA AÇMASINI İSTİYORUM.ATATÜRK BU ÜLKE VE ULUSU KURTARMAKLA İYİ Mİ YAPTI YOKSA KÖTÜ MÜ?HEMEN YORUM YAZARIM BU KONUDA.
YAZAR: EBUBEKİR BALCI(ŞAMANOĞLU,GÖK TANRI’NIN OĞLU)

Zaman: Mart 25, 2015 at 9:29 am Amsterdam


Comment: kim yazdı bunu allah aşkına
YAZAR: sude

Zaman: Mart 2, 2015 at 2:21 pm İstanbul


Comment: Ben doğuda görev yapmış rütbeli askerim ve siz vatan sever olduğunu söyleyen insanların; böyle bir site yaparak Türk Askerini kötülemesi beni beni rahatsız ediyor yurt dışı görevlerinde yabancıların söylediği gibi Türk askeri perişan ettiği düşmanına bile vijdalı olmasıyla tanınmaktadır.Siste yöneticileri Türk askeri ile alakası olmayan resimler ekleyerek yaptığınız bu rezil resim albünü kaldırın ve SİZ VATANI VE TÜRK ASKERİNİ SEVMEYİN
YAZAR: Türk askeri

Zaman: Şubat 28, 2015 at 1:53 pm Ankara

*EDİTÖR by manifesto : Doğuda görev yapmış olan bir kişi olarak terör ile mücadelenin zor şartlar altında yürütüldüğünü ve burada paylaşılan resimlerin terör ile mücadelenin bir gerçeği olduğunu bilmeniz gerekmekte.


Comment: Tüm evrenin ve zamanın, tüm bilimlerin ve kanunların, yaratıcısı Allah; neden dünyadaki kafir toplumlara göre kendine inanan ibadet eden müslümanları bu kadar geri bıraktı?
Ve sen neden bu kadar salaksın?
YAZAR: allah aşkına bi söyle…

Zaman: Ocak 19, 2015 at 6:14 pm Ankara

*EDİTÖR by manifesto : Dünyanın ve ahiretin kendi kuralları vardır. Ahiret kurallarına riayet edersen ahiretini, Dünyanın kendi kurallarına riayet edersen Dünyanı her iki kurala da riayet edersen hem Dünyanı hem ahiretini kurtarırsın.

___________________________________________________________________________

Comment: ŞUAN SİTENİZDE BİR KARİKATÜR VAR. YABANCI DİLİM YOK TAM ANLAMADIM. O, FRANSIZLARIN YAYINLADIĞI KARİKATÜR MÜ ? OYSA SİZ NİYE YAYINLADINIZ ? DEĞİLSEDE, YA YAYINLAMAMANIZ GEREKİRDİ, (YANLIŞ ANLAŞILABİLİR DİYE) YADA FRANSA NIN YAYINLADIĞI BU DEĞİL DİR DİYE AÇIKLAMA KOYSAYDINIZ İYİ OLURDU. HERKEZ SİZİN KADAR KONUYA HAKİM DEĞİL
YAZAR: Nevzat

Zaman: Ocak 16, 2015 at 10:30 am İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: Bu ulkede bu kadar demokrasi oldgunu savunan insanlara ilk once amerikayi sevip sevmedklerini sormak istiyorum
Eger iktidari sevmiyoaaniz neden seciyorsunuz ki ?
YAZAR: kesanli

Zaman : Ocak 5, 2015 at 11:29 am Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: Birini yüceltmek için diğerini karalamak mı gerekli?.. Atatürk’te Erdoğan’da milletimizin değerleri liderleridir. Her ikisi de milletleri için en iyi olduğuna inandıklarını yapmaya çalışmışlar, çalışıyorlar. Her ikisi de insan olduğundan hataları da olabilir tabii ki, yaptıkları iyi şeyler nedir onları ortaya koyalım, daha neler yapılabilir onları tartışalım, eleştirmek en kolay şey, varsa hataları tek suçlu onlar mı, biri namaz kılmış öbürü kılmamış, biri içki içmiş, öbürü içmemiş gibi tartışmaları bırakalım, bunlar günah sevap meselesi ve hepimiz gibi onlar da hesabını yüce Allah’a verecekler, bu konuda sorgulamak bize düşmez, herkes bu ikisinden birini karalarken ne kadar da kibirleniyor, kendisini öbür tarafın yanında ve üstün görüyor, Biraz kendimize bakalım, kendimizin çevremizdeki kişilerin hiç mi hatası yok, hepimiz dört dörtlükmüyüz, elbetteki yönetici oldukları için yaptıklarından beğenmediklerimiz eleştirecek, olumlu olanları de söyleyeceğiz, ancak, din, ibadet yarışması yapmayın lütfen…
YAZAR: umut

Zaman: Aralık 7, 2014 at 5:18 pm Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: Erdoğan ile Atatürk arasında ki farklar!!!
Bu karşılaştırmayı yapmadan önce dürüst olun biraz elinizi vicdanınıza koyun ATATÜRK’LE aynı karede olması bile mide bulandırıcı
YAZAR: yüksel

Zaman: Kasım 27, 2014 at 6:35 am Mersin

__________________________________________________________________________

Comment: Mandacılık paklar sizi
YAZAR: yazar

Zaman: Kasım 18, 2014 at 1:35 am  Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: Türkiye Cumhuriyeti devleti vatanı ve milleti ile bölunmez bir bütüntür. Vatan sana canım feda. Ne mutlu Türküm diyene! Her Türk asker doğar. Vatan sevgisi imandandır. İstanbul mutlaka fethedilecektir. Onu fetheden kumandan ne güzel kumandan; o ordu ne güzel ordudur! Osmanlıda bizim, Türkiye Cumhuriyeti de bunu bi yere yazın…
YAZAR: Türk Milleti

Zaman: Kasım 1, 2014 at 2:29 am Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: 5816 yazılı kanun gereğince Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki yazılarınızdan ötürü sayfanız ve şahsınız olarak hakkınızda işlem başlatılacaktır…
YAZAR: bir HUKUKÇU

Zaman: Kasım 1, 2014 at 12:24 pm İstanbul

*EDİTÖR : İlginize teşekkür ederiz

___________________________________________________________________________

Comment: tarihimizi gerçekleriye sorgulayabileceğimiz bilgi ve belgelerle dolu Bu değerli site için çok teşekkürler
YAZAR: özkan

Time: Ekim 21, 2014 at 9:59 pm İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: TÜRKİYE CUMHURİYETİ LAİK HUKUK DEVLETİDİR. NE YAPARSANIZ YAPIN BU DEVLETİ BÖLEMEYECEKSİNİZ ATATÜRK SEVGİSİNİ BU VATANDAN ATAMAYACAKSINIZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
YAZAR: METİN ÖZKAN

Time: Ekim 10, 2014 at 9:35 am İstanbul

____________________________________________________________________________

Comment: : yazarı ne yapıcan sen
beni dinle dostum sen araştırma yapmayı dene biraz al sana araştıracağın bir adam cemal granda senin savunduğun adamın hizmetçisi….
YAZAR: osmanlıtorunu

Time: Eylül 29, 2014 at 10:42 pm Muğla

___________________________________________________________________________

Comment: Habertürk’ ü izleyin, Murat Bardakçı’ nın son programını! Atatürk’ ün soy kütüğü açıklandı. Saçmalıklara ve yalanlara değil gerçeklere bakın.
YAZAR: Utku

Time: Eylül 13, 2014 at 10:23 pm İsviçre

___________________________________________________________________________

Comment: ilumunate beyin nakli ile turkıyeyi yonetiyor
YAZAR: mehmet ulu

Time: Eylül 27, 2014 at 9:01 am Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: Artık cemaatçi misiniz ak koyun mu anlamadım ama site bir hayal dünyasını andırıyor. Ey editör senin aklın var mı? Vicdanın var mı ? Ben senin hocaefendini de bilirim uzun adamını da. Ama biliniz ki yalan ve yanlışla çok ilerleyemezsiniz. Bu sitedeki kaynak gösterilmeden yazılmış her yazı için size dava açacağız dernek olarak. Yalanlarınız dökülecek. Hatalarınızı düzeletmeye başlayın tabi buna verecek cevabınız varsa…
Birde yazmışsın “Türkçü Giremez” diye ama sitende Türk bayrağı dalgalanıyor ? Şarap içmedik diyorsun ama kafayı çoktan bulmuşsunuz..
Yazık sizin gibi cahillere çok yazık… He bu arada bu dava olayında çok ciddiyiz. Yakında mahkemede görüşmek üzere..
YAZAR: yazdı mı sağlam yazar..

Time: Eylül 12, 2014 at 10:24 pm Anlara

___________________________________________________________________________

Comment: ama sizin hemşolar alman hükümetinden korkuyorlar, araştırın niye öyleymış.
YAZAR: okuyucu anonüm

Time: Ağustos 3, 2014 at 7:21 pm 

____________________________________________________________________________

Comment: küfür yayınlanmazmış yanınlaman umrumda bile değil gör sadece gerçekleri sen bügün varsan atatürk sayesinde yurdumuz işgal altıdaydı herkes öldürülüyodu atatürk savaşmadı asla savaştı demem o zorlukları o çekmedi ancak askerin kumandana yönetene ihtiyacı vardı.Bak şimdi tayyibe kendini onun yerine koymaya çalışıyo ama o asla Atatürk olamaz bunu bil.Tayyib o rezil herifin teki ağzımı bozuyorum …edit..
YAZAR: yazarı ne yapıcan sen

*EDIT: Küfür etmeden şampiyon

Time: Temmuz 22, 2014 at 1:47 am Ankara
___________________________________________________________________________

Comment: MİLLİ KİM BU SİTEYİ YAYINLAYAN KİM ?

CUMHURİYRT KİM BU SİTEYİ YAYINLAYAN KİM ?
ATATÜRK SAYESİNDE TÜRK MİLLETİ ; MİLLET OLDUĞUNU FARK ETTİ.
ATATÜRK SAYESİNDE CUMHURİYET GELDİ.
FAKAT BU SİTEYİ YAYINLAYANLAR ; ATATÜRK DÜŞMANI YAYINLAR YAYINLIYOR , SİTENİZİN ADINI MİLLİ CUMHURİYET KOYUYORSUNUZ . TÜRK MİLLETİNİ APTAL YERİNE KOYUYORSUNUZ , BÖLÜCÜLÜK , YIKICILIK YAPIYORSUNUZ. 76 YIL ÖNCE ÖLMÜŞ ATATÜRK HAKKINDA YANLIŞ BİLGİLER YAYINLAMAYA KALKIŞIYORSUNUZ .
YAZIK SİZE !
YAZAR: CENGİZ

Time: Temmuz 6, 2014 at 10:45 am  İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: atatürke sallayan birinin akli dengesi yerinde olmadığı gibi gavur ..edit.. ve kafirdir. şimdiden çehennemin dibine hazırlanın antimason görünen masonlar sizi. 

bu yazıyı yaşayan türkler derneği adına yazıyorum
siz anlarsınız onu
YAZAR: manokyanın çocukları

Time: Haziran 27, 2014 at 11:06 pm İstanbul

 ___________________________________________________________________________

Comment: Cemaatci bir site oldugunuzu biliyorum,ama ataturke yaptiklariniz hocanizi yerden yere vuran erdogani guclendiriyor,bende seriatciyim ama olmus adam arkasindan bu kadar cirkin iftiralar atmayi kesin artik,buyuk gunahtir,adamin olmus anasina bile umumhanede calisti diyosunuz,seytanin yoluna giriyosunuz farkinda degilsiniz.akpyi guclendirmek size cok zarar vericek
YAZAR: saadet geliyor

Time: Haziran 20, 2014 at 8:07 pm Bursa

___________________________________________________________________________

Comment: İSTANBULD VIP TERÖR SALDIRISINA UĞRADIM
PKK NIN TÜM SİYASETÇİLERİ VURDU ..
ONLARA KÖPEKLİK EDEN SİYASETÇİ VE ONLARCA MİLYON LİRAYI PKKDAN YİYEN İŞVERENLERİM VARDI…. DESTEK İSTİYORUM…
http://www.cevatcaliskan.net – ANTİTERÖR ANTİPKK SİTESİ…
YAZAR: CEVAT ÇALIŞKAN

Time: Mayıs 31, 2014 at 11:18 am İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: Kanun gücüyld korunmaya muhtaç kamal atatürk ü yücelten hiç bir bilgi ve bbelge ve tarihcilere asla inanmıyorum..atatürk neyi, niçin ve kimlerin emriyle, dayatmasıyla yaptı..5816 sayılı korunmaya muhtaç atatürkü koruma kanunu kaldırılmadıkca asla doğruları öğrenemiyeceğiz..
YAZAR: sunduz

Time: Mayıs 30, 2014 at 9:37 am Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: HEPİNİZ TÜRKİYEDE YAŞIYOR, ATATÜRKÜN EKTİĞİ TOHUMUN MEYVESİNİ YİYORSUNUZ …CUMHURRİYETİ O KURDU , O MİRASINI BİLE BİZE BIRKTI,ÇAĞLAŞLAŞTIK…HERKES KENDİ DİNİNİ YAŞADI ,SEVMEZSİN O AYRI AMA SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN !!! LÜTFEN PALAŞIMLARA DİKKAT EDİN
YAZAR: SUDE BALIKÇI

Time: Mayıs 9, 2014 at 11:38 am İzmir

____________________________________________________________________________

Comment: BAZEN S: NR VERMISSINIZ NEKADAR GERCEK ORGINAL OLARAK ARCHIVLERDE
KAYIT OLARAK GECIYORMU:????
SAYET SIZDE ORGINAL BELGE ( ARCHIVLERDE ) GECEN BELGE VARSA SIZDEN 
BIR RICAM KOPIER OLARAK BANA GONDERE BILIRMIZINIS: TKL:
YAZAR: BELGELER ARCHIV

Time: Nisan 10, 2014 at 12:13 pm  Stuttgart

*EDİTÖR: İsteğiniz tam olarak anlaşılamadığından, yardımcı olamıyoruz

____________________________________________________________________________

Comment: Atatürk hakkında bilinmesi gereken tüm gerçekleri paylaştığınız ve cesaretli olduğunuz için sizi tebrik ediyorum sizin gibi site yöneticileri bu ülkeye lazım..
YAZAR: Muttaki Karakurt

Time: Nisan 7, 2014 at 9:33 pm Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: Tesadüfen sitenizi gördüm. M.Kemal Atatürk ile Erdoğan’ı karşılaştırmışsınız. Bir gerçek var ki: Atatürk bu ülkenin kurucusu ve kurtarıcısıdır. Sizler ne deseniz boş. O yüzden eğer Atatürk’ü illa birisiyle karşılaştırmak istiyorsanız, öncelikle ülke kuran ya da bir ülkenin kurulmasına öncülük eden birileriyle karşılaştırma yapmanız gerekir. Ayrıca bu kişinin ülkesini parçalamak isteyen M. Akif’in de dediği gibi zamanın canavar devletlerine karşı ülkesini birlik ve beraberlik içinde tutmuş, içerdeki hainlere, vatan düşmanlarına boyun eğmemiş biri olması gerekir. Ülkesini, milletini seven her sözünde ve her icraatında cebini değil, milletini düşünen; hak ve hukukun üstünlüğünü göz önünde bulunduran; cumhuriyeti (padişahlık ve esaret sevdalılarına rağmen) halkına armağan eden biri olmalı. Ayrıca bu kişinin kutsal dinimizi sömürmeyen, onunla rant elde etmeye çalışmayan biri olması gerekir. Sitenin adını dahi cumhuriyet koymuşsun. Bunu sana sağlayan Atatürk’tür. Atan’a ihanet etme!
YAZAR: Major

Time: Mart 19, 2014 at 8:21 pm Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: Atatürk hakkında bu kadar şeyi nerden biliyorsunuz? belgeleri nerden aldınız? ve doğruluğu kesin mi? teşekkürler
YAZAR: izzet tüzün

Time: Mart 18, 2014 at 8:07 pm Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: korumalı: Google Atatürk tasarımları parolası ne
YAZAR: izzet tüzün

Time: Mart 18, 2014 at 7:57 pm Ankara

*EDIT: Hukuksal sorun olabilecek içerikler parola korumalı parola isteği mail adresinize gelir

___________________________________________________________________________

Comment: yalancının mumu yatsıya kadar yanar.. sevgiler, selamlar
bildiğiniz tüm küfürleri aklınızdan geçirin bu benim için kafi..
YAZAR: yalancının mumu

Time: Mart 12, 2014 at 4:04 pm Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: Selamün aleyküm,

m. kemalin yaptigi o el isareti 
mason nizam durusu degil
MASON SADAKAT SEMBOLÜ DÜR !
YAZAR: niyazi

Time: Şubat 14, 2014 at 7:38 am Almanya

___________________________________________________________________________

Comment: kardeşim şu siteden başbakana ait herşeyi kaldırın artık daha düne kadar atatürke din düşmanı yahudi dinsiz diyerek hakaret edip erdğanı göklere çıkarıyodunuz ne oldu şimdi daha düne kadar erdğan iyiydi de hocaefendi ile arası bozulunca mı kötü oldu şu ideolojinizi değiştirin lütfen mesela denk geldim stalin hitler ve atatürk’ü aynı kefeye koymuşsunuz stalin hitlere karşı savaşmış bir insan ikisine de diktatör diyosunuz saçmalıyosunuz bazen
YAZAR: yıjkk

Time: Şubat 12, 2014 at 12:47 am Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: Bizleri aydınlattığınız bu belgeler ve açıklamalar için sizlerden Allah razı olsun. Birkaç sorum olucak, Atatürk’ü toprak kabul etmemiş diye bi duyumum olmuştu, aynı konu adile naşit ve aziz nesin içinde geçerli. Bu konu hakkında bilgileriniz var mı? Tekrar teşekkürler Allah yar ve yardımcınız olsun.
YAZAR: Teşekkürler

Time: Şubat 10, 2014 at 11:15 pm Ankara

____________________________________________________________________________

Comment: Açıkcası sitenizi çok faydalı buldum. Bu çizginizden ayrılmadan son olayları da değerlendirebilir ve twitterda yayılırsanız çok iyi olur. SAygılar.
YAZAR: hayrettin

Time: Şubat 6, 2014 at 2:23 pm İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: Admin 17 aralık operasyonları hakkında ne düşünüyorsun?
YAZAR: gerçeği görmeye çalışan

Time: Ocak 22, 2014 at 12:06 am İstanbul

___________________________________________________________________________

Comment: sizler ne karakter zaafı olan adamlarsınız ki düne kadar sitenizden bile övdüğünüz başbakana bugün sözcü gazetesi gibi saldırı yapıyorsunuz? muhalifseniz her zaman muhalif olsaydınız,emekli bir vaizden emir aldıktan sonra değil..
YAZAR: yusuf

Time: Ocak 19, 2014 at 10:08 pm Ankara

___________________________________________________________________________

Comment: size ne desem boş… milli kimlik bilinci aşılayan bir milli kahramanla niye uğraşıyorsunuz anlamıyorum.dindarsınız desem bu adam camileri kapatmamış namazınıza niyazınıza karışmamış, milliyetçisiniz desem akp nin reklamlarını sitenizde veriyorsunuz ki, milliyetçiliği ayaklar altına almış bir parti.Siz ne istiyorsunuz ALLAH aşkına! Kesin bir yargıya varmamakla beraber Atatürk olmasaydı bugün bi suriye bi ırak olabilirdik.Ramazanımızı kutluyoruz,kurbanımızı kesiyoruz,5 vakitimizi kılabiliyoruz huzur içinde ben yapıyorum diye söylemmiyorum.ALLAH AŞKINA ATATÜRK’ TEN ve T.C’ den ne istiyorsunuz.
YAZAR: mete_han

Time: Ocak 16, 2014 at 12:34 am Ankara

_________________________________________________________________________

Comment: bu siteyi sevdum yıldız sayfam yaptım.
YAZAR: temel

Time: Ocak 13, 2014 at 9:15 pm İstanbul

__________________________________________________________________________

Comment: “Andolsun biz, cinler ve insanlardan, kalpleri olup da bunlarla anlamayan, gözleri olup da bunlarla görmeyen, kulakları olup da bunlarla işitmeyen birçoklarını cehennem için var ettik. İşte bunlar hayvanlar gibi, hatta daha da aşağıdadırlar. İşte bunlar gafillerin ta kendileridir.”

merhaba kardeşim, din kardeşim diyemiyorum ama.. anlaşılıyorki aynı dinden değiliz seninle. Ben müslümanım, Allahtan başka birisine el açmam, ama sen “onlardan olayım ” diye el açıp mikrofonluğunu yapıyorsun. Biz müslümanlar puta da tapmayız, Atatürk idealleri vardır , seversin sevmezsin..
Bir atatürkçü hiçbir zaman Atatürke halife demedi, siz Tayyip beye diyorsunuz yada diyenler size rahatsız etmiyor.
Müslüman , müslümana silah çekmek istemez, siz Suriyeli kadınların, çocukların ırzına geçen , doğu destekli teröristleri koruyup destekliyorsunuz, vicdanın gıdım sızlamıyor. 
Hırsızlığı gözüne batmıyor, arsızlığı , gaddarlığı gücüne gitmiyor neden? Oku da öğren biraz.
YAZAR: merhaba kardeşim. A’rah suresi 179. ayet

Time: Ocak 12, 2014 at 11:15 am İstanbul

_____________________________________________________________________________

Comment: İnsanların Gülen örgütünün köleliğinden kurtulmaya çalışması suçmu siz ve diğer köle arkadaşlar bu durumunuzdan memnun musunuz verdiğiniz kararların hep emir talimat üzere olması sizin iç dünyanızı köreltmiyor mu ?
YAZAR: Musa Bey

Time: Aralık 27, 2013 at 12:41 pm Gaziantep

____________________________________________________________________________

Comment: çok saçma sapan bir internet sitesisiniz ATATÜRK le uğraşarak rent elde edebilirisiniz ama Peygamber kadar kıymetli olan ATTÜRK için ne söyleseniz boşşşşşşş
YAZAR: cem

Time: Aralık 25, 2013 at 6:03 am  Ankara

_____________________________________________________________________________

Comment: Atatürkü sevmek zorunda tabiki değilsiniz,fakat Osmanlının son dönemlerinde Atatürk olmasaydı şu anda hristiyanmıydık, yoksa sizin isediğiniz şeriatlamı yönetiliyoduk?Bunu asla bilemeyeceğiz ama sizin cevabınızı merak ediyorum
YAZAR: babür

Time: Aralık 18, 2013 at 11:24 pm İstanbul

______________________________________________________________________________

Comment: o kadar zavallı insanlarsınızki böylesine saçma sapan girişimler içerisindesiniz.
bu siteyi kuranlar iktidar olsada olmasada birilerinin köpekliğini yapmakta.
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bir devrim yaptı.
recep tayyip erdoğanda bir devrim icra ediyor.
devrimci sadece solcu değildir.
ATATÜRK ülke kurdu ilke ve inkılapları ile devrim yaptı sayın erdoğan ise kurulmuş ülkeyi parçalamak için devrim icra ediyor.

sizinle tartışmak istiyorum.

neyi ne kadar biliyorsunuz merak ediyorum.
zira bildikleriniz gerçek kaynaklı doğru bilg ise sizinle yanyana olmak istiyorum.
ancak nesepsizlik yapıyorsanız bu grursuzluk ve şerefsizlik hareketini beyan etmenizibeklerim.

saygılarımla cevabınızı bekliyorum.
( not : cevabınızın takipçisi olacağım )
YAZAR: elektrikçi

Time: Aralık 11, 2013 at 8:33 pm Ankara

EDİTÖR: Yazdıklarınız da cevap gerektiren bir durum yok zira kendi düşüncenizi yazmışsınız. Ama şunu ekleyebiliriz M.Kemal bir ülke kurmadı zaten mevcut olan bir ülkenin rejimini değiştirdi. Yunan çapulcularını Anadolu’dan kovan Türk milleti daha büyük bir düşman ile karşı karşıya kaldı. Çünkü bu düşman milliyetini maneviyatını ceddini geçmişini diyanetini ve ebedi ahiretini tehdit ediyordu.

______________________________________________________________________________

Comment: bide bu yandaki roden heykelini kaldırın. allah muhafaza dini bütün mümin takipçileriniz yanlış anlar puta tapıyosunuz sanır infial olur:) hem heykel günahtır. ne o öyle çıplak mıplak. tööööbe estağfurullah! bide adam düşünüo yani size gelmez öyle düşünen adam. size biat eden adam lazım. !
YAZAR: ne yazar ne yazmaz

Time: Aralık 2, 2013 at 12:37 pm Ankara

______________________________________________________________________________

Comment: selamun aleyküm olmasaydın olurduk videosunu gördüm .ok güzel olmuş ne zamandır uzerinde calıstıgım bir proje var 5. şua yı the arrivals diye bir belgesel var bilirsinizi o tarzda belgesel olarak ingilizce alt yazılı olarak yapmak istiyorum bu calısmayı yaparken yardıma ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim. .ok ses getirecek bir calısma olacak inşallah. bana ulaşın lütfen sozerimuratcan@gmail.com face im aynı zmanda vesselam
YAZAR: murat can sözeri

Time: Kasım 15, 2013 at 11:10 pm İzmir
_______________________________________________________________________________

Comment: Selâmün Aleyküm! Sayın yetkililer!
Sancaktar Dergisi yazarı Eyup Gökhan Özekin CNNTürktv’deki konuşmasında ılımlı lâikliği savunduğu için, öncelikle İslâm’ın geliş amacı nedir ve İslâm, lâiklikle birlikte devlete hakim olur mu onu öğrensin! Sonra da şahadet getirsin. Zira konuşmasında İslâm’ın hakim olmasını değil, yalnız İslâm’ın ferdle ilgili özgürlüklerinin verilmesini savundu. Ayrıca daha sonra da sakalını kazıyarak haram işlemesin. Çünkü laik devlet, gazeteciyken onun sakalına karışmıyor!(CNNTürktv.,11.11.2013.)
YAZAR: Sadullah Kulu

Time: Kasım 11, 2013 at 7:55 pm Ankara

______________________________________________________________________________

Comment: insanların beyinlerini zehirlmekle üstünüze yok ,biz atatürkün askerleriyiz erdoğanın değil.Eğer bu milletin kurucusuna saygın yoksa bu ülkeyi terket
YAZAR: aa

Time: Kasım 11, 2013 at 5:45 pm Ankara

EDİTÖR: Bizim zaten bir ülkemiz vardı M.Kemalin yaptığı rejimini değiştirmek M.Kemal’den çok önceleri Bediüzzaman gibi zatlar zaten Cumhuriyet fikrini halka anlatıyordu.

______________________________________________________________________________

Comment: Editör bozuntusu Merhaba,

O çok sevdiğin tayyipi birazcık internette araştır, hatta işini kolaylaştırayım youtube’a gir ” bir başbakan iki erdoğan ” yaz izle, bir de Atatürk’ü araştır internetten.

Ayrıca sevmiyosan Atatürk’ ü sevmiyosundur kimse seni zorlayamaz ama ölmüş bir adamın arkasından bu kadar beddua etmen bu kadar yalan haber yapman vicdanına nasıl sığıyor, nasıl beynini yıkamışlar merak ediyorum.

Hepimiz müslümanız hepimiz Allah’a inanıyoruz herkes birbirine saygılı olmak zorunda, sen dinciyim şeriat istiyorum diyorsun, sokağa çıktığında bayanların kalçalarına ilk sen bakıyorsun, internette delikanlı gibi yazıyorsun sonra porno sitelere giriyorsun.

Sonuç olarak bu kadar ikiyüzlü olmayın, yukarıda Allah var ve hakikaten o herkesin ne olduğunu biliyor, hükümetin yanında olacağım diye bu kadar kendini ezik duruma düşürme. gerçi çocukluğunda nasıl beynini yıkadılarsa sana acımaktan başka birşey gelmiyor elimden.

Saygılarımla.
YAZAR: bb

Time: Kasım 11, 2013 at 7:36 am İstanbul

EDİTÖR: Kişi herkesi kendi gibi sanırmış, Müslüman olmak ile dinci olmak arasında ki farkı anlamayan Kemalciler ile vakit kaybetmenin anlamı yok.Yazık acıyorum size hem dünyanız hem ahiretiniz berbat olmuş.

______________________________________________________________________________

Comment: özüne döndürmekten kastın insanları kara çarşafla yüzü gözü görünmücek bişekilde gezdirmek mi?
YAZAR: aa

Time: Ekim 30, 2013 at 6:24 pm Ankara

______________________________________________________________________________

Comment: ula yaptığınız anket bile sizi yalanlıyo cumhuriyet tarihinin en önemli ismi kimdir Atatürk çıkıyo uraşmayın onu gönüllerden silemessiniz…
YAZAR: aa

Time: Ekim 30, 2013 at 6:01 pm Ankara

______________________________________________________________________________

Comment: BU SAYFAYI SAVCILIĞA VERİCEĞİM SORUMLULARI SUÇ İŞLEDINIZ.
YAZAR: ERAY HAYTA

Time: Ekim 30, 2013 at 1:42 am Finlandya

*EDİTÖR: Selam da söylemeyi ihmal etmeyiniz

_______________________________________________________________________________

Comment: Ey Editör ,ingilizler Atatürk ü sever diyorsun ama yahudilerden madalya alan adamı milletin adamı diye yutturmaya çalışıyorsun.Milletin adamı dediklerinin en büyük ortak özellikleri nedir sen de biliyorsun,Amerikancı olmaları…yetti mi…
YAZAR: cengizhan

Time: Ekim 10, 2013 at 9:28 pm Ankara

_______________________________________________________________________________

Comment: Kendi sitenizde yapılan anketlerde Atatürkün ne kadar sevildiğine bi göz atın ondan sonra Ataya saygısızlık içeren şeyler paylaşın bence bu millet dininide atasınıda geçmişinide unutmaz yobazlığa gerek yok site sahipleri.
YAZAR: Güven Aksoy

Time: Eylül 28, 2013 at 11:09 pm Ankara

______________________________________________________________________________

Comment: Atatürk e düşman olması için İngiliz olmak gerekir yada şerefsiz farketmez….
YAZAR: süleyman

Time: Eylül 27, 2013 at 3:28 pm Ankara

*EDİTÖR: İngilizler M.Kemal’i sever, hayatta iken M.Kemal’e Kraliyet nişanı vermiş İngiliz Veliaht Kralı M.Kemal’i ziyarete gelmiştir. Gördüğün gibi yazdığın saçmalık

_______________________________________________________________________________

Comment: Bu ülkeyi milleti bölmek ve parçalamak için gösterdiğiniz çabalar karşılıksız kalmayacaktır.
YAZAR: NT/TURK

Time: Eylül 26, 2013 at 2:34 pm İstanbul

*EDİTÖR:Bu ülkeyi bölmek değil aksine özüne döndürmek niyetindeyiz.

______________________________________________________________________________

Comment: Siz ve sizin gibiler maalesef Türkiye Cumhuriyeti’ndeki özgürlükleri anlayamadınız! ; bu görüşlerinizi başka ülkelerde asla söyleyemezsiniz …Sizler Saidi-Nursi gibi İngiliz ajanı ne idüğü belirsiz alçak bir şahsiyetin peşine takılıp asla Cumhuriyetimizi yıkamayacaksınız..M.Kemal Atatürk, sizleri padişah denen zorbadan kurtarıp özgür bir vatandaş yaptı…O olmasaydı hepimiz padişah denen insan müsveddelerinin kulu olacaktık,eğer sizler iktidar olursanız biz ABD ve Suudi Arabistan’ın kulu oluruz ; aynı bugün iktidardakilerin yaptığı gibi…Allah aklınızı başınıza getirsin inşallah ,nankör herifler….
YAZAR: son ehl-i beyt

Time: Eylül 24, 2013 at 11:21 am İstanbul

*EDİTÖR: Cumhuriyet’in özgürlükleri değil demokrasinin özgürlüğü olur.Demokrasiye de M.Kemal yaşarken izin vermemiştir.

______________________________________________________________________________

Comment: Sitenizdeki bilgiler genel olarak taraflı ve eksik bilgiler mevcut.
Nedense hiç kimse rtenin siirt seçimini kazanmasının nasıl bir hukuksuzluk teşkil ettiğiyle ilgilenmiyor .
YAZAR: Kepçe

Time: Eylül 23, 2013 at 11:54 pm Konya

_______________________________________________________________________________

Comment: Bence sizler insanlkktan utanmalisiniz siz insani degerlerini kaybetmis
YAZAR: slm

Time: Eylül 19, 2013 at 11:20 pm Hollanda

*EDİTÖR:İnsanlık adına bize yol gösterecek herkese saygımız var

_______________________________________________________________________________
Comment: merhaba sizi ihvanforum sitesinden takip ediyorum nasılsınız iyimisiniz?
o sitede de milli görüşçüler var mesela bakış redyellow ercan tekin karamurat-3 bunları nasıl değerlendiriyosunuz milligörüş forum sitesindeki gibilerle kıyasınızı merak ediyorum.
selam manifesto bey
YAZAR: selam

Time: Eylül 13, 2013 at 2:22 pm Ankara 

EDİTÖR: İhvanforum büyük bir aile orada yazmak keyifliydi, redyellow bir çok forumda aktif bir kullanıcı ama bağnaz değil, Ercan Tekin ise yeteneksiz ve bağnaz biri Karamurat ise anlamaktan çok anlatma derdinde, Milli Görüş Forum ise bir enkaz oldu.

_______________________________________________________________________________

Comment: TAMAMEN IFTIRALARLA DOLU, BOLUCU BIR SITE. SAHIPLERI DIS MIHRAKLAR. YAZIK KI COGU INSAN DA ALET OLMUS. ULKEYI BOLMEYI, MILLETI PARCALAMAYI HEDEF EDINMIS BIR SITE.
YAZAR: Turkum

Time: Eylül 7, 2013 at 7:06 am Amerika

*EDİTÖR:Amerika’dan yazıp da ülkede ki insanlara dış mihraklar ifadesi gerçekten komik olmuş

______________________________________________________________________________

Comment: GEÇEN ÇOK SIKIŞMIŞTIM YAPACAK YER BULAMADIM.Bİ BAKTIM KARŞIMDA Bİ atatürk HEYKELİ VAR..GİDİP ONA İŞEDİM…MEĞER BENDEN ÖNCE DE KUŞLAR KARGALAR SIÇMIŞ…TUVALET NİYETİNE KULLANIYO HEYKELLERİNİ MİLLET VE HAYVANLAR :))))))
YAZAR: veledizina atatüp

Time: Eylül 5, 2013 at 3:36 pm Lüksenburg

______________________________________________________________________________

Comment: bak kardeşim bu tarz küfürlü yorumları silmediğin için okuduğumuzda deliye dönüyoruz. bir kısım laikler burada anamıza bacımıza söverken o yorumları kaldırmaman hem bizi günaha sokuyor hemde şevkimizi kırıyor. bu konuda hassas davranmanı rica ediyorum yaptığın işi tebrik ediyorum selam ve dua ile. küfürlü yorumları lütfen silme zahmetinde bulun!!!
YAZAR: ersin

Time: Eylül 3, 2013 at 6:04 pm Ankara

*EDİTÖR:Küfürlü içerikleri genel olarak engellemeye çalışıyoruz

_______________________________________________________________________________

Comment: Atatürk kel erdoğan saçlıymıs. Bu nasıl nir karşılaştırma anlayışıdır allah aşkına. Başka bişey mi bulamdınız da saçı karşılaştıyosunuz. Marifet saçta olsaydı DÜNYAYI KADINLAR YÖNETİRDİ……
YAZAR: bir dost

Time: Eylül 3, 2013 at 3:29 pm Muğla

______________________________________________________________________________

Comment: Sizin kanınızı …edit.. Haini köpekler. Atatürk’ün tırnağı olamazsınız göt kılları….
YAZAR: Kemal Tas

Time: Ağustos 30, 2013 at 9:19 am İstanbul

EDİTÖR: Küfür ederek elde edebileceğiniz bir şey yok.M.Kemal sizin için değerli olabilir bizim için değil

______________________________________________________________________________

Comment: bu siteyi hazırlayarak halkın gerçeği görmesini sağladığınız için teşekkürler.

Biz memnun olduk bu siteden, Allah da sizden memnun olur inşAllah.

90 yıldır milleti sloganlarla uyutuyorlar.Gerçek atalarından haberleri yok. Zaten harf inkilabının amacı da bu değil miydi ?bugün bu gerçeklerin ortaya çıkması, ortadoğunun karışması, müslümanlara yapılan zulümler gösteriyor ki, islamın hakimiyeti başlamış bulunmakta. atatürk gibiler pek yakında helak olacaklardır

BİSMİLLAHİR-RAHMANİR-RAHİM.

ESTAĞFİRULLAH EL AZİM.LA İLAHE İLLALLAH.ALLAHU EKBER.

SÜPHANALLAH.ELHAMDÜLİLLAH.SÜBHAN ALLAHİ VE Bİ HAMDİHİ.

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED İN VESSELİM.EŞHEDÜ ENLA İLAHE İLLALLAH VE EŞHEDÜ ENNE MUHAMMED EN ABDUHU VE RESULUHU.

YAZAR: LA İLAHE İLLALLAH

Time: Ağustos 30, 2013 at 8:52 am  Romanya

*EDİTÖR: Desteğiniz moral verdi

______________________________________________________________________________

Comment: sa

bu iki linkteki yazıları da sitenizde yayınlar mısınız kopyalayıp ?

çok önemli bilgiler

Allah razı olsun

http://dunyagerceklerim.blogspot.com/2012/10/ataturk-e-thaf-edilen-tum-basarlar.html

http://dunyagerceklerim.blogspot.com/2012/07/mustafa-kemal-hic-savasmad-ordunun.html
YAZAR: selam

Time: Ağustos 12, 2013 at 12:56 pm Moldova

_____________________________________________________________________________

Comment: BENCE COK GUZEL BIR SITE BEN ATATURKU SEVMEK ZORUNDA DEYILIM !!OZGURUM HURUM BU KADAR BASIT STALININ HEYKELERI YIKILDI ONUNKIDE YIKILACAK YIKILMASI LAZIM BIZIM ULKEMIZE FAYDASI OLMUSMUDUR EVET OLMUSTUR EEE NE YAPALIM TAPALIMMI OMUR BOYU ZAMAN DEGISTI 70 YIL ONCESINDE DEYILIZ AKILLI OLUN BEYLER BEN AYYAS ATATURKU SEVMIYORUM BU GAYET DOGAL GENEL DOGRULARLA KISISEL DOGRULARI AYIRT EDEMIYEN BEYINSIZLER SIZE SOYLUYORUM
YAZAR: GEREKLI BIR SITE

Time: Ağustos 6, 2013 at 2:18 am Londra

_______________________________________________________________________________

Comment: Ben Türkiye’de, özellikle son Gezi Parkı olaylarında da ayyuka çıktığı üzere,eğer çatışan iki taraf varsa aslında bunlar:
Orospu çocuklarıyla, anasının karnında babasına göt veren ipnelerdir diye düşünüyorum. İkinci kesim bu müthiş başarısının hakkını iktidar koltuğuna oturmakla almıştır ve tek gayeleri vardır Türkiyeyi haritadan silmek, bu topraklarda İslam’ın bir daha hakim olmasını engellemek. Bu yüzden son derece Müslüman görüntüsü altında, Türk Milletini aldatmayı tek başarı saymaktalar( Ekseri yahudidir). Orospu çocukları ise 90 yıldır Türkiyenin kaymağını yedikleri için TC devam etsin istiyorlar,direniyorlar.

Hasılı, asıl pislik asırlardan beri Müslümanlık görüntüsü altında devam ediyor. Ahmet Cevdet Paşa’dan Ahmet Davutoğlu’na (Davidson). Sarı Selimden Bülent Arınç’a… Abdülaziz’den Abdullah Gül’e…

Tayyip’i yedirtmeyiz… O’nun hesabını biz göreceğiz.
YAZAR: klm

Time: Ağustos 6, 2013 at 2:09 pm İstanbul

_______________________________________________________________________________

Comment: Acaba siz Mustafa Kemal ATATÜRK olmasaydı bu durumda olabilecek miydiniz? Atatürk hakkında işinize geldiği gibi paylaşımlar yapacağınıza biraz gerçekleri araştırın, okuyun da böyle yobazlıklar yapmayın. Bizler sizin Türk olmadığınızı zaten biliyoruz. Sizler sadece Amerika’nın uşaklığını, jandarmalığını yaparsınız. Siz gibi zihniyettekiler zamanında bu ülkeye yapacağını yaptı. Şimdi de cemaat kafasındakiler devam ettiriyor. Biz ATATÜRK GENÇLİĞİ olarak ülkemize, değerlerimize,ATATÜRK DEVRİMLERİ’ ne,düşüncemize,kahramanlarımıza sahip çıkacağız.Dini de sizden öğrenecek değiliz. Sizler saf dinden de uzaklaşmış varlıklarsınız. Bizler sizin gibi(hükümetiniz gibi) başkaları tarafından güdülmeyiz.
Hala Mustafa Kemal ATATÜRK’le uğraştığınıza göre bir yerleriniz korkuyor demektir. Ne mutlu bize ki sizleri korkutabilmişiz. 
GURURLA, ALNIM AK OLARAK SÖYLÜYORUM: TÜRKÜM, ATATÜRKÇÜYÜM.
YAZAR: ATATÜRK GENÇLİĞİ

Time: Ağustos 6, 2013 at 12:05 pm İstanbul

_________________________________________________________________________________

Comment : Bu site terorihaneti.org sitesinin kapatıldıktan sonra ki yenilenmiş hali midir? Saygılarımla…

ADIN: KOMANDO

Time: Cumartesi Ocak 5, 2013 at 8:16 pm
 
*EDİTÖR: Söz konusu siteyi takip etmekle beraber fiili bir bağ söz konusu değil.

________________________________________________________________________________

Comment: Allah razı olsun ama arkadaşım şu pkk’lı şerefsizleri niye konuşturuyorsun burada?
ADIN: BENHUR

Time: Cuma Ocak 5, 2013 at 8:08 pm
_________________________________________________________________________________

Comment: Sayın Editör;Şu anda açmış bulunduğum İnternet sayfanızda müvekkilim Önceki Keçiören belediye Başkanı Turgut ALTINOK ile ilgili aslı olmayan ve Özel hayatın gizliliği ilkesine ve Hukuka aykırı iki adet yayın bulunmaktadır.İşbu yayınların Hukuka aykırı olduğuna ve önlenmesine,yayınlanmamasına ve varsa yayından kaldırılmasına dair Ankara 6.Asliye Hukuk Mahkemesinin 2012/25 D.iş ve Ankara 3.Sulh Ceza Mahkemesinin 2012/1235 D.iş sayılı kararları olduğu gibi,bu olayın Özel hayatın gizliliğine girdiği cihetle yayınlayan medya kuruluşları hakkında açılmış ve kazanılmış yargıtaycada onaylanmış pekçok dava bulunmaktadır.Dolayısıyla bugün akşama kadar müvekkilim hakkındaki işbu Hukuka ve mahkeme kararlarına aykırı yayınları kaldırmadığınız takdirde sorumlularınız hakkında hertürlü cezai ve Hukuki başvurularda bulunacağımın bilinmesini ihtaren arzederim.
ADIN: Av.Mustafa Nadi Ünal(Ankara Barosu Avukatı)

Time: Çarşamba Ocak 9, 2013 at 10:35 am
 
*EDİTÖR: Söz konusu içerik blog’dan kaldırıldı.
_____________________________________________________________________________________
 

Comment: bu ülke insanını belli gruplara ayırmayın yaptığınız şeyin ne olduğunu anlamadım ama bu sitenin kontrgerilla organizasyonu olduğunu düşünüyorum ülkeye böyle fayda sağlanmaz.

ADIN: tire

Time: Cuma Ocak 11, 2013 at 12:50 _______________________________________________________________________________________

Comment: BU SİTEDE YAYINLADINIZ HİÇ BİRŞEYDEN UTANMIYORSUNUZ DEĞİLMİ? SİZLER İKTİDAR NEREDE İSE O KANATTA OLANLARDANSINIZ. BEN BİR TÜRKÇÜYÜM VE 5 VAKİT NAMAZIM VARDIR. ÖNCELİKLE TÜRKÇÜLÜĞÜN NE OLDUĞUNU BİLECEKSİN. MUHTEREM HOCA EFENDİDE GERÇEK BİR MİLLİYETÇİDİR. KENDİSİYLE YAPILAN RÖPARTAJI İZLEYEBİLİRSİNİZ. MHP NE YAPMADI BİLİYOMUSUNUZ? ASKERLERİMİZİN ŞEHİT OLMASINA ÖN AYAK OLMADI. MASONİZMİ SAVUNAN OLMADI. NEMİ YAPTI? 12 EYLÜLDE BİR ÇOK ŞEHİT VERDİ. O İŞKENCELERE SİZ ÇEKMEDİNİZ. SİZİN TIRNAĞINIZ ÇEKİLMEDİ. KAFANIZ LAĞAMA SOKULMADI. AMA ASKERİNİ HER ZAMAN SAVUNDU. BİZLER BU DÜNYAYA ŞEHİT OLMAYA GELDİK. BİZ 6 AY HAPİS YATIPTA HALKIMIZA DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMADIK. OY İSTEMEDİK. ALLAH-U TEALA BUNUN HESABINI SİZDEN SORACAKTIR. AMA ŞUNU BİLİNKİ SIRAT KÖPRÜSÜNDEN KİMİLERİNE GEPGENİŞ BİR YOL KİMİLERİNE İSE KILIÇTAN KESKİN İPTEN İNCE OLAN O KÖPRÜDE KARŞINIZA BEN ÇIKACAĞIM. HAKKIMI SİZLERE VE SİZLER GİBİ OLANLARA HELAL ETMİYORUM!!!!!!
YAZIMI YAYINLAMAYACAĞINIZI ZATEN BİLİYORUM.ALLAH (C.C) SİZİ ISLAH ETSİN!!! ALLAHU EKBER.NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!!
YAZAR: BİR SES

Time: Cuma Ocak 18, 2013 at 5:15 pm

________________________________________________________________________________________

Comment: …edit..  şakirti
YAZAR: Oguzhan
(küfür yok )
Time: Cumartesi Şubat 9, 2013 at 9:14 pm

____________________________________________________________________________________

Comment: yaptığınız anketleri sırf daha ne kadar saçmalayabilirsiniz diye merakla takip ediyorum
YAZAR: aydınlık

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 3:35 pm Çanakkale

______________________________________________________________________________________________

Comment: Atatürk hiç bir zaman dinde zorlama yapmadı.Atatürk olmasaydı şuan hiçbiriniz olmıcaktınız ve Atatürk ün ve mehmetçiklerimizin kurduğu bu ülkeyi deviremiceksiniz biz tgb liler olarak buna izin vermiceğiz sizin faşistler er geç bitecek. Siz başınaza kıçınıa bişeyler örtmekle müslüman olduğunuzu zannediyorsan müslümanlık sizin gibi hainlik yapmaksa biz müslüman değiliz. YAŞADIĞI ÜLKENİN KURUCULARINA İHANET ETMEKSE … Bu ülkede atatürkçüler bitmez istediğiniz kadar insanı içeri alın ama bizim fikilerimiz hep ayakta kalacak.BU ÜLKEYİ BİZ KURDUK SZİN GİBİ …… LER BİTİREMEZ . siz kendinizi müslüman zannetmeye devam edin gün gelecek devran dönecek. AMERİKAN UŞAKLARISINIZ HEPİNİZ . kendi müslüman zanneden faşistlersiniz hepiniz
YAZAR: atatürkçü adam

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 3:36 pm İstanbul

___________________________________________________________________________________________

Comment: hayatımda gördüğüm en gereksiz site. tamamen yalan, yanlış, nefret dolu bir site. site yöneticisinin türk olmadığından şüphem yoktur. oldukça hain, nankör, türk ve türkçü düşmanın idare ettiği bir site…
YAZAR: gazi

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 3:38 pm İstanbul

______________________________________________________________________________________

Comment: https://millicumhuriyet.wordpress.com/2012/11/10/google-ataturk-tasarimlarim/
Bu tasarımlar nasıl bir zihniyete aittir ki tü dünyanın önderliğini , kişiliğini takdir ettiği bir Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü bu şekilde kullanabiliyor.Kaldırılmasını talep ediyor ve bunu yapan kişi hakkında gerekli yasala işlemin yapılmasını talep ediyorum.Saygılarımla.
YAZAR: https://millicumhuriyet.wordpress.com/2012/11/10/google-ataturk-tasarimlarim/

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 3:39 pm Ankara

_____________________________________________________________________________________________

Comment: bu sitedeki yazıları yazanlar ve bu yazıları onaylayan bütün herkezin hain ve kalleş olduğuna inanıyorum. Türk bayrağının resmini bari kaldırın bir nebze gururunuz varsa… O Kutsal bayrağı böyle saçmalıkların olduğu bir yere eklemeyin.. Siz kimsiniz ki aslınızı Atalarınızı inkar ediyorsunuz.. Unutmayın ASLINI İNKAR EDEN KAFİRDİR..Yüce Allah görüyor ki sizlerinde alınlarınıza bu yazı yazılacaktır.. hainler..
YAZAR: NeMutluTürkümDiyene

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 3:54 pm Ankara

______________________________________________________________________________________________

Comment: BU SİTEYİ KURMAYA UTNAMIYONUZMU ATATÜRKÜN KURDUĞU ÜLKEDEN DEFOLUP GİDİN!!
YAZAR: ATATÜRKÇÜ

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 5:29 pm Ankara

_______________________________________________________________________________________

Comment: Biz de şarap içmedik sizi deyyuslar! NE devriminden bahsediyorsun ey cemaat! Komiksiniz valla siz ya. Al Türkçüyüm ve girdim, burdayım.

YAZAR: Hale Gamsız
Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 5:01 Ankara

________________________________________________________________________________________

Comment: ALLAHSIZLAR SİZLERİ YÜCE ALLAHA HAVALE EDİYORUM ALLAH EN BÜYÜK ACILARILARI VERSİN SENİ VE SİZLERİ
YAZAR: HSSKTR

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 5:57 pm Ankara

_________________________________________________________________________________________

Comment: sayfanızın köşesinde Bize yazın demişsiniz. bence kaldırın bu bize yazın olayını.İçimizdekileri yazarsak Utancınızdan ölmek istersiniz. Öyle küfürler geliyorki içimden. Bu vatanı bölmeye çalışan köpeklere .Allah belanızı versin
YAZAR: Mustafa Kemal

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 7:13 pm Ankara

_________________________________________________________________________________________

Comment: Bu siteyi kuranın ……edit…..(küfür etmeden)
YAZAR: Bir Kemalist

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 7:16 pm İstanbul

__________________________________________________________________________________________

Comment: ya reCep tayipiin ne işi var bu ankette ve bir sürü salak saçma ismin orda sadece MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMALI!!
YAZAR: kemal

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 7:17 pm Karabük

___________________________________________________________________________________________

Comment: Siz ne utanmaz insanlarsınız, paylaşımlarınıza bakın bildiğiniz yalaka olan insanlardansınz. MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN BIRAKTIĞI ÜLKENİN İNSANINA BAKIN Bİ UTANIN. ATATÜRKÇÜLER BİTMEZ HER ZAMAN MUSTAFA KEMAL ÖLMEDİ KALBİMİZDE YAŞIYOR
YAZAR: ATATÜRKÇÜ

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 7:30 pm Konya

____________________________________________________________________________________________

Comment: aptal yobazlar siz kim oluyorsunuzda ATATÜRK’Ü seviyormusunuz yok sevmiyormusunuz diye anket düzenliyorsunuz.Hala siz bu adama oy atın ileride görüceksiniz bu günleriniz mumla arıyacaksınız mumla !!!!
YAZAR: 123

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 9:44 pm Bursa

_________________________________________________________________________________________

Comment: erdoğan ne yaptıda atatürk e denk oldu ülkenin yabancılaşmadığı bi şirketi kalmadı cari açığı söylememe bile gerek yok ülkeyi batırdı adam ama atamız ülkeyi kurdu ölüyü diriltti adeta menderes gelene kadar böyle sürdü sonra sizin yobazlarınız geldi ve ülkeyi yıkmaya ceplerini doldurmaya başladı sizi yüce ALLAH a havale ediyorum
YAZAR: asil cumhuriyet

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 8:34 pm İstanbul

___________________________________________________________________________________________

Comment: KAPATIN LAN SAYFAYI YOBAZ I TLER SOYUNUZ SOPUNUZ ERMNI SIZIN
YAZAR: Mustafa KEMAL ATATURK UN ASKERI

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 8:00 pm İzmir

_____________________________________________________________________________________________

Comment: bu yapmis oldugunu ankaeti ve cumhuriyetcileri carpi yapipta sitenize komussunuz siz hangi serefsizin sizi satin alan gazeteci veya site sahibisiniz utanin milli cumhuriyetiz diye adiniz var ama ülkeyi kuran adamlari kötülüyorsunuz memleketi satanlari övüyorsunuz sizleri cehennem zebanilerine havale ediyorum
YAZAR: musti

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 10:47 pm Almanya

____________________________________________________________________________________________

Comment: BEN SIKAYETCIYIM BU SAYFANIZDAKI GÖSTERMIS OLDUGUNUZ TAYYIB YALAKALIGINDAN
YAZAR: yazdim

Time: Cuma Şubat 22, 2013 at 10:53 pm Almanya

_____________________________________________________________________________________________

Comment: ne biçim paylaşım bunlar siz kimsizniz Atatürk ü reddediyosuuz
YAZAR: Kemalist

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 6:17 pm Ankara

_____________________________________________________________________________________________

Comment: Büyük Önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ ü kimlerle karşılaştırıyorsunuz . yazık ya sıze
YAZAR: Atatürk askerı

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 7:00 pm Ankara

______________________________________________________________________________________________

Comment: yaptıgınız anket çok saçma. TARTIŞILMASIZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’TÜR.
ANKET GEREKMEZ. FAKAt SİZ OYLE BİR REZİLSİZNİZ Kİ LİDERİMİZE KENDİ HALKININ VERDİĞİ SOYİSMİ YAZMAMIŞSINIZ. BİR TÜRK GENCİ OLARAK SİZİ KINAMAKTAN VE BU OLAYI GAZETELER VE SAYFALARA GÖNDERMEKTEN BAŞKA BİŞEY GELMİYOR ELİMDEN. YAZIKLAR OLSUN.!
YAZAR: Berfin sevgi Bulut

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 7:02 pm Ankara

______________________________________________________________________________________________

Comment: Tayyip Erdoğan’ın bu ülkeyi ne hale getirdiğini görmemezliklten gelip; Atamın içtiği bir duble rakıyı büyük bir sorunmuş gibi anlatmanızı aklım almıyor…
YAZAR: Kemalist Genç

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 8:20 pm İstanbul

__________________________________________________________________________________________________

Comment: Cumhuriyet tarihinin en önemli ismi kuşkusuz ki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’tür…
YAZAR: Kemalizm

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 8:30 pm İstanbul

__________________________________________________________________________________________________

Comment: EDİTÖRÜN DİKKATİNE bu sayfada yapmış olduğunuz açıklamalarda belli yanlışlıklar var önce bunu düzeltin yorumlar bölümünde ise kendilerini ak geçlik diye tanıtan ne idüğü belli olmayan şerefsizlerin ULU ÖNDERİMİZE bizlere karşı yapmış olduğu hakaretler neticesinde sayfanızda kınıyoruz silerdende yapılan anketin menbaanı bize açıklarsanız ve bazı kişileri ankete koymanızın sebebini söylermisiniz neden bir mevlana neden bir ftih sultn mehmet neden bir kanuni ankete konulmuyorda ismi duyulmamış ve bunların tarihte yeri olmayankişiler ankete konmuştur ayrıca MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün soyadını neden yzmadınız bir yerinizemi dokundu
YAZAR: MUSTAFA KEMALİN ASKERLERİYİZ

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 8:50 pm İstanbul

________________________________________________________________________________________________

Comment: Mustafa Kemal mı Atatürk eksik ama diğerlerin isimleri soyisimleri olduğu gibi yazmışınız yazıklar olsun böyle anketi hazırlayana. Türkiyemde ne çok aç insanlar varmış heryerden işgal altında ve satılmış insanlarla dolu vay be bide adınız Milli Cumhuriyet ne alaka..
YAZAR: Neşe

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 10:23 pm Almanya

_____________________________________________________________________________________________

Comment: Atatürk’ü o kadar karalamaya rağmen anketinizdeki o sonuç bir yerlerinizi acıtıyor mu???
YAZAR: bir dost

Time: Cumartesi Şubat 23, 2013 at 11:36 pm İstanbul

______________________________________________________________________________________________

Comment: akp ekonomi iyileşme dışında ne yaptı? milliyetçilik neden ayaklar altına alında? Türkiye ye şeriat mı gelecek?

YAZAR: isa önder

Time: Pazartesi Şubat 25, 2013 at 2:19 am Ankara

_______________________________________________________________________________________________

Comment: o listeye koyduğunuz isimler GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ‘ÜN tırnağı bile olamaz onların çoğu TESCİLLENMİŞ HAİNLERDİR . CELAL BAYAR hariç…….. kaybettiğimiz ATATÜRK büyük TÜRK büyük LİDERDİ şimdi yaşayan en erdemli LİDER VE TÜRK hiç kuşkusuz OSMAN PAMUKOĞLU DUR…… tabi bunu yayınlayamacağınızı biliyorum…..
YAZAR: ………

Time: Salı Şubat 26, 2013 at 4:32 pm Ankara

_________________________________________________________________________________________________

Comment: siz ne kadar yobaz insanlarsınız! Atatürk olmasa bugün bunları paylaşamıyo olacaktısınz ama siz hala ona laf uzatıyosunuz yazık size! sizler insanların temiz saf Din duygularını kullanmaya çalışıyosunuz bugün dinsiz dediğiniz insanlardan daha dinsizsiniz siz! o kadar ki recep tayyibi peygamber ilan edeceksiniz! yazıklar olsun size! Atatürk olmasa müslüman bile olamayacaktınız hoş şimdi ne kadar Müslümansınız ki! herkesin dini kendine siz kimsinizde insanların dinini sorguluyosunuz siz resmen şirk koşuyosunuz yazık size Allah ıslah etsin sizi!
YAZAR: koray

Time: Salı Şubat 26, 2013 at 5:25 pm Ankara

_________________________________________________________________________________________________

Comment: Bu Ulkede ne zamandan berli isbirlikciler,Vatan Hainleri,FBI isbirligi olanalar Milli Hukumet Oldu? sizler Hangi Allaha inaniyorsunuz? islam dunyasi Haclilar tarafinda isgal altina alinmistir siz hangi taraftadasiniz? tarafiniz belli Siyonist emperyalistlerle isirligi yaparak Vatana Millete islama ihanet icindesiniz sirf kendi cikarlariniz icin. sizlerde Hassiyet seref onur hic bir sey kalmamis,varsa yoksa guc,para,san,sohret Kuran’in yasak ettigi hersey sizde Nasil milli hukumetsiniz? manifestonuzu aciklayinda bilelim!
Sizler Musluman Olamaz’siniz en azinda benim okudugum Kurani okudugunuzdan kuskum var cunku kutsal kitap sevgi,saygi,sevkatten bahseder affedici olunder,ya siz? iftira,komplo,rusvet,ihanet,insanlik disi ne varsa sizde var,

Son Olarak Sizler Bu ulkeye ekilmis Fitne Tohumlarisiniz!
Allah sizi ISLAH etsin.
YAZAR: Ben Anadoluyum!

Time: Pazartesi Mart 4, 2013 at 3:38 pm İngiltere

__________________________________________________________________________________________________

Comment: müminliğinizi bir daha gözden geçirmeniz dileğiyle…
YAZAR: yusuf işeri

Time: Salı Mart 5, 2013 at 10:01 am Tekirdağ

___________________________________________________________________________________________________

Comment: müslümanın işi başkalarının ayıbını(deniz baykal olayı, mhp kasetleri meselesi) çarşaf şarşaf yayınlamak mı? mğüslüman ayıbı örten , dillendirmyendir, sizin müslümanlığınızdan şüphe ederim.
YAZAR: yusuf işeri

Time: Salı Mart 5, 2013 at 10:05 am Tekirdağ

____________________________________________________________________________________________________

Comment: Siz Atatürkü kiminle yarıştırıyorsunuz ATATÜRK ün devlet adamlığını ve liderliğini dünya kabul etmiş sizin ne haddinize onu birileri ile yarıştırmak. Siz bilyormusunuz ki Çin’de ATATÜRK zorunlu ders böyle birşey dünyaDA kime nasip olmuş. Zorlama ile lider gösterilenler tarihin en karanlık yerinde kaybolmaya mahkumdur. Tıp kı sizler gibi . CANINIZ CEHENNEME…..
YAZAR: İleri görüş

Time: Salı Mart 5, 2013 at 9:04 pm

_____________________________________________________________________________________________________

Comment: bu site müslüman değil, yahudi sitesi…müslümanın başkasının ayıbını faş etmeyle işi olmaz…
YAZAR: yusuf işeri

Time: Çarşamba Mart 6, 2013 at 7:19 am

_______________________________________________________________________________________________________

Comment: Size ne kadar küfür etsek hakeret etsek ondan zevk alıcağınızı bildiğim için böyle şeyler yazmıyorum.Sizinle aynı havayı solumaktan bile utanıyorum.Bu sayfanın yöneticilerinin müslüman yada türk olduğunuda zannetmiyorum.Şimdi sizler çıktınız herhalde piyasaya insanı dinden soğutmaya yönelik propagandalar yaparak.İslama zarar vermeye çalışıyorsunuz.
Bakın Benim gibi Ulusalcı arkadaşlar size bunların olayını kısaca açıklıyım (Siteye baktığınızda erdoğanın fettullahın ve diğer merkez sağcıların propagandasını yaptığını atatürk ve sol kesimleri hedef aldığını açıkça görüyorsunuz ama öyle değil amaçlanan iki tarafıda kışkırmak onuda hemen özetleyim size erdoğan ve diğer sağcıları atatürk ve ülke düşmanı olarak bariz şekilde gösteriyor amaç :solcuları kışkıtmak ;bak işte sağcıların zihniyeti bu hepsi şerefsiz atatürk düşmanı gibi; sıra sağcılarda ;bak işte atatürk böyle yapmış solcuların hepsi din düşmanı gibi; zaten 80 lerdede bunlar böyle yapmamışlarmıydı bizi birbirimize düşürdüler. Neyse size bunların yüzünü göstermekten şeref duydum…
YAZAR: Türk Vatandaşı

Time: Çarşamba Mart 6, 2013 at 11:16 pm İstanbul

____________________________________________________________________________________________________

Comment: Tek kelime yalan akıyor parmaklarınızdan.. İnşallah yolunuzu bulursunuz.. Yoksa zaten öbür dünyada hesabını vereceksiniz…
YAZAR: Kemalist Atatürkçü Cumhuriyetçi Sosyal Demokrat

Time: Salı Mart 26, 2013 at 9:28 pm İstanbul

_____________________________________________________________________________________________________

Comment: İNŞALLAH ÜLKEMİZ SİZİN GİBİLERİN YARATTIĞINIZ BU BATAKTAN ÇIKACAKTIR.

BU SİTENİN VATAN HAİNİ KURUCULARI İNŞALLAH YÜCE TÜRK MİLLETİ BU BATAKTAN ÇIKINCA EN AĞIR SUÇLA YARGILANIR..

BU KENDİNİ MÜSLÜMAN ZANNEDEN BOK KAFALILAR BİLMİYORLAR Kİ VATAN HAİNLİĞİ GÜNAHTIR KENDİ ÜLKENİN KURUCUSUNA,ÜLKENİN TEMELİNE, ŞEHİTLERİNE HAKARET SAYGISIZLIKTA VATAN HAİNLİĞİDİR.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE

*KUR’AN-I KERİM’İ OKUYAN BİLİR Kİ;

BU SİTEYİ VE BENZERİNİ KURAN ,YÖNETEN ,DESTEKLEYEN CEHENNEME GİDER

YAZAR: VATANSEVER & TÜRK

Time: Salı Nisan 2, 2013 at 10:48 pm Ankara

___________________________________________________________________________________________________

Comment: çok yazık..türkçülere yer yok demişsiniz ama türkçülük yapan sizsiniz bu ümmeti ayıran sizsiniz ama farkında değilsiniz Allah hidayet versin!
YAZAR: meryemce

Time: Cumartesi Nisan 27, 2013 at 3:20 pm Kocaeli

___________________________________________________________________________________________________

Comment: sayfanızda milligörüş forum karalanırken.orada bir hanım ablamızla ilgili karalama yapılırken bizimde adımız geçmiş.eğerki ima ve ima yollu iftira edildiği gibi bir durumumuz oldu ise Allahın ve meleklerin laneti benim üzerime olsun.yoksa o iftirayı dillendirenlerin burada yazanların vede yazılmasına müsade edipte kaldırmayanların üzerine olsun.
YAZAR: sercan

Time: Pazar Nisan 28, 2013 at 7:54 pm Bursa

___________________________________________________________________________________________________

Comment: Anan belli olurdu fakat baban belli olmazdı. İçki içmesinin nedeni, insanları sarhoş yapıp neler düşündüğü (vatan haini mi, devletine zarar verecek mi vs.) ağzından laf çalardı. Yeni bir ülke kurdu çünkü Osmanlı imparatorluğuna dayatmalar vardı, Atatürk varken vergiler bu kadar değildi. Bırak ithal saman almayı, kendi uçağımızı üretiyorduk. Başbakan o kadar yol yaptı, Atatürk onun kadar yapamadı çünkü Fransa, italya, yunanıstan, Ermenistan, ingiltere, Rusya bize saldırıyordu, en ufak açığımızı bulup bize saldırmaya çalışıyordu. Ataturke kel demişsin, onun IQ’su 141. Başbakanınki belli bile değil. Atatürk olmasa Turkiyenin %70ine vizeyle giderdin. İzmir, Edirne, istanbul, Kırklareli, van, muş, Artvin, Hatay, Mardin, Kahramanmaraş, adana, Sivas ve daha fazla il şuan yabancıların elinde olurdu herkes Atatürk’ü çok severdi, korumasız gezerdi. Başbakanımızın 1,500den fazla koruması var. Atatürk’ün zamanında altın 10TLden azdı, benzin 2 TL yi geçmiyordu, vergiler azdı, kaçak elektrik vergisi vergisini odemiyolardı. Onlarca ülkede “Atatürk gibi düşünmek” diye deyim vardır. Git 1 başbakan 2 Erdoğan videosunu izle.
YAZAR: Ataturk olmasaydı

Time: Pazartesi Nisan 29, 2013 at 7:11 pm Ankara

____________________________________________________________________________________________________

Comment: Bu site tamamen Amerikan emperyalizmine ve işbirlikçilerine hizmet etmektedir..
YAZAR: MEHMET ATICI

Time: Pazartesi Mayıs 6, 2013 at 7:38 am Ankara

____________________________________________________________________________________________________

Comment: Sizin Fethullah gülen gibi efendileriniz olabilir.Ama Biz özgür insanlarız..Alalhıda, peygamberleride okuyarak araştırarak öözgür bir şekilde öğreniyoruz…Sizler onun bunun kölelerisiniz…

Muhammedin Ümmeti, Fatihin torunları, Atatürkün çocuklarıyız…

Daha ne kadar el ayak öpeceksiniz..

Not: Fettullahın soyadı gülen değil ağlayan olmalıymış...
YAZAR: MEHMET ATICI

Time: Pazartesi Mayıs 6, 2013 at 7:42 am Ankara

____________________________________________________________________________________________________

Comment: ziz resmen atatürk düşmanisiniz atadan ne istiyonu onla uraşcağınıza apoyla pazarlık eden şeresizlerle uraşın bakın bu hükümet onu başımıza milet vekili bile yapar bu iktidar
YAZAR: atatürkcü

Time: Perşembe Mayıs 9, 2013 at 12:12 am İzmir

*EDİTÖR: Biz Atatürk’ün düşmanı değil ülke halkına dayatılan atatürkçülüğü reddediyoruz.İnsanlar atatürkçü olmak zorunda değil sevmek zorunda hiç değil.

__________________________________________________________________________________________________

Comment: ULAN DAHA DÜNKÜ BOKTUNUZ,DAHA ANANIZIN AMINDAN NE ZAMAN ÇIKTINIZDA DEMOKRAT KESİLDİNİZ..AK PARTİNİN SOL TAŞAKLARIBİZ İÇERİ ALINIRKEN 1980’lerde SİZ MAMANIZI YİYORDUNUZ ULAN KÜÇÜK YILANLAR..AK PARTİNİN RESMİNE NASILDA ÇARPI KOYMUYORSUNUZ RESİMLERDE..ADNAN MENDERES DENİLEN PİÇİ,KOSKOCA HAİNİ NASIL OLUYORDA BAYRAĞAN ALTINA KOYUYORSUNUZ..SAİDİ KÜRDİ PİÇİNE NASIL OLUYORSA SAİDİ NURSİ DİYORSUNUZ..NECİP FAZIL DENEN GAZİNO VE KUMARHANELERDE KARILARLA BASILAN İBNEYİ NASIL OLURDA REKLAMA KOYARSINIZ..KAZANLARLA PARALAR TOPLAYAN VE BUNA BAĞIŞ ADI VEREN FETHULLAH GÜLEN DENEN PİÇİ NASIL OLURDA GÖSTERİRSİNİZ BURADA..ALLAH YUKARIDA ŞAHİDİMDİRKİ,BU HÜKÜMET ENİNDE SONUNDA İNECEK..İLK İŞİM HAKAN ALBAYRAK VE SİNSİLİSİNDEKİ SİZLERİN KAFASINA SIKMAK BENİM GÖREVİM OLACAKTIR.tabi kaçmazsanız

YAZAR: Erkan Subaşı

Time: Çarşamba Mayıs 15, 2013 at 1:21 pm Ankara

EDİTÖR:Küfürleri sansürsüz yayınladık ki bu pis zihniyet anlaşılabilsin.

__________________________________________________________________________________________________

Comment: siz ler tarihin gördüğü en adi ….. çocuklarısınız sizin analarınız hristiyan düşman erlerinin altına yatarken atatürkçü insanların anaları cepheye cephane taşıdı sizin atalarınız namuslarını düşmanlara peşkeş çekerken bizim atalarımız gavurlara karşı müslüman topraklarını korudu sizin gibi …. gider anca amerikanın haçlının … yalar bizde namusumuz uğruna vatan uğruna savaşırız

Comment: birşey merak ettim siz ve sizin gibilerin anası hangi kerhanede çalışıyor gidip bide ben …

YAZAR: atatürkçü genç

Time: Cuma Mayıs 17, 2013 at 2:19 pm Ankara

EDİTÖR : Küfür etmeden insanların anasını diline dolamadan kendini ifade edemeyen ezik kemalci.Mesajını tamamen silmiyorum ki nasıl bir mal olduğunuz görünsün.

_________________________________________________________________________________________________

Comment: Elhamdülillah güzel işler oluyor Rabbimin izniyle bu devam eder Allah yardımcınız olsun.
YAZAR: karşıdevrimci (Risalinurşakirti)

Time: Pazartesi Mayıs 20, 2013 at 9:05 am Ankara

___________________________________________________________________________________________________

Comment: Allah iflah etsin sizi. pkk o kadar asker esir aldi o kadar asker oldu hangisinin olusune boylesine hakeret etti. girin web sitelerine bakin neler yapmislar ispatli ama hic bir komutani anadan dogma tesrif etme gibi bir ihtiyac hissetmemisler. pkk li degilim ama size de acidim bu yuzden yazdim. cibiliyetiniz ne bilmiyorum ama bunun hesabini yani ruu bedeninden ayrilmis bir olunun resimlerini yayyinlamaniz hic bir din anlayisina sagmiyor. sizden tek ricam kendinizi ulkucu felan olarak tanitip o insanlara hakaret etmeyin. hayvaliginizla guru duyun. bu arada mailim oclass7@gmail.com
geri bildirimde bulunursaniz sevinirim.
YAZAR: abdullah

Time: Haziran 19, 2013 at 11:42 pm Danimarka

___________________________________________________________________________________________________

Comment: facebook sayfası varmı
YAZAR: samed

Time: Haziran 22, 2013 at 10:52 am Hatay

___________________________________________________________________________________________________

Comment: Atatürkü bu şekilde göstermeye çalışmanız sizin basitliğinizi gösterir, sitenizde yaptığınız ankette bile Mustafa Kemal’in ne kadar çok sevildiğini görüyorum, siz bunu görmüyormusunuz körler, onu eleştirmek sizin gibi basit beyinlerin ne haddine…
YAZAR: tamer

Time: Haziran 25, 2013 at 8:39 pm Ankara

___________________________________________________________________________________________________

Comment: SİTENİZİ HİÇ SAMİMİ BULMADIM
KONTRAGERİLLA BİR YAPIM OLDUĞUNUZU DÜŞÜNÜYORUM

AMA CİDDEN BÖYLE BİR SİTE YAPABİLECEK VİCDANA SAHİPSENİZ, BEN VİCDANINIZI DEĞİL AKLINIZI SORGULARIM

ATATÜRK OLMASAYDI BABAN KİM OLURDU GİBİ KLİŞELERE GİRMEYECEĞİM. MUSTAFA KEMALİ DE ELEŞTİREBİLME HAKKINA HERKES SAHİPTİR. ZATEN MUSTAFA KEMAL TÜRK GENÇLİĞİNE DİNLERİ BİLE SORGULAMAYI VE DÜŞÜNMEYİ EMRETMİŞTİR. MUSTAFA KEMAL HAKKINDA SAYISIZ KİTAP VE SİZLER GİBİ DÜŞÜNENLERE AİT YAZI , BELGELER OKUDUM.

ÖZELLİKLE SİZLERİN MUSTAFA KEMALİ KARALARIM DİYE ORTAYA ATTIĞIZ DİNLE İLGİLİ YAZILARINI OKUDUKÇA MUSTAFA KEMALE HAYRANLIĞIM ÇOK DAHA ARTTI.

ŞUANKI TÜRK GENÇLİĞİNİN BÜYÜK BİR KISMI MALESEFKİ ‘DİN ELDEN GİDİYOR’ GİBİ APTALLIKLAR PEŞİNDEN GİTMİYOR.

MUSTAFA KEMALİN ELEŞTİRDİĞİ ARAP DİNİDİR Kİ NİTEKİM İSLAM DİNİMİZ ARAPLAR TARAFINDAN KİRLETİLMİŞTİR.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BU DÜŞÜNCE İLE KUTSAL TOPRAKLAR (ORTA DOĞU PROJESİ) İÇİN ARAPLARIN DIŞ GÜÇLER TARAFINDAN KULLANILDĞINI VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ İÇİN TEHDİT YARATTIĞINI VURGULAMAKTADIR.

1930 LARDA MUSTAFA KEMAL ATATÜRK BU NEDENLE TÜM TARİKATLARA KARŞI ÇALIŞMIŞTIR VE YİNE 1930 LARDA BUNLAR İÇERSİNDE EN BÜYÜK ÇALIŞMAYI MASON LOCALARI ÜZERİNDE YAPMIŞTIR. VE 1935 TE MASON LOCALARINI KAPATTIRDI.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRKÜN 1937 de ki konuşmasında EN MÜKEMMEL DİNİN İSLAM OLDUĞUNU VE HZ. MUHAMMED ‘İN İZLENMESİ GEREKTİĞİNİ, BU TOPRAKLARIN YAHUDİ VE HIRİSTİYANLARA BIRAkılmayacağını belirtmiştir.

SENE 2002-2013 AMERİKA TAKLİTCİSİ BİR TÜRKİYE
SİTENİZİN ADI MİLLİ CUMHÜRİYET DEMİŞSİZNİZ.
İSİM GÜZEL AMA İÇERİK BOŞ
ÇÜNKÜ BUGUN TÜRKİYEDE BEN HİC BİR MİLLİYETÇİLİK GÖRMÜYORUM
AMERİKANIN LAFIYLA ORDAN ORAYA KOŞAN HÜKÜMET VAR

İNSANLIK TARİHİNDE DİN SÖMÜRÜLEREK KOSKOCA İMPAROTORLUKLAR KURULDU AMA YİNE BU BASKI VE DİKTATÖRLÜĞE KARŞI MUSTAFA KEMAL ATATÜRK GİBİ İNANÇLI MİLLİYETÇİ ÖZGÜRLÜKÇÜ DEVRİMCİLER ÇIKIP BU KOCKOCA İMPARATORLUĞU YIKIP O TOPRAKLARA GÜNEŞ GİBİ DOĞDULAR. SEN HADİ O GÜNEŞİ YOK ETTİN DİYELİM (SİTENİZİN ANA AMACI KEMALİSTLERE KARŞI PİSKOLOJİK HAREKAT)PEKİ O GÜNEŞİN NEDEN OLDUĞU HAYAT VERDİĞİ FİDANLARI YÜZYILLIK AĞAÇLARI YOK EDEBİLECEK MİSİN
HADİ BİZLERİ DE YIKTINIZ YOK ETTNİZ DİYELİM ; SİZLERİN BUGUN DUYMAYA TAHAMMÜL EDEMEDİĞİNİZ ATATÜRK SİZE DEMOKRASİNİN TOHUMLARINI CUMHURİYETLE GETİRDİ. DEMEK İSTEDİĞİM KEMALİZMİ ASLA YOK EDEMEZSİNİZ. ÇÜNKÜ SİZLER 100 YIL ÖNCE DE VARDNIZ 100 YIL SONRADA OLCAKSINIZ VARLIĞINIZA ALIŞTIK. AMA ARTIK CAMİDE İÇKİ İÇİLDİ CAMİYİ BOMBALADILAR DİN ELDEN GİDİYO FALAN YEMEZ HACI FAZLASIYLA TOKUZ ÇÜNKÜ BİZİM ATAMIZ BİR ALLAH IMIZ BİR
YAZAR: XXX

Time: Temmuz 4, 2013 at 2:19 pm İzmir


_________________________________________________________________________________________________

Comment: Sansürsüz yayınlaman çok güzel,imrendirici,ancak bir sorun var sokak serserisi ağzıyla önüne çıkana sövenlere ortam yaratmak ve kanıt diye tuvalet kağıtlarını göstererek iftira atıp bunuda din ambalajıyla pazarlamak kimseye bir şey kazandırmaz tam tersine kaybettirir.
YAZAR: Tamer Metlek

Time: Temmuz 5, 2013 at 9:43 am İstanbul

___________________________________________________________________________________________________

Comment: yalanınızın ..edit..
YAZAR: sinan

Time: Temmuz 15, 2013 at 9:08 am İstanbul

EDİTTÖR:Küfürlü içerikler paylaşılmıyor

_________________________________________________________________________________________________

Comment: ÇOK AYIP
ÇOK GÜNAH
BU ÜLKENİN ” KURUCUSUNA ” BARBARCA SALDIRMAK..
YAZAR: Mehmet

Time: Temmuz 15, 2013 at 9:12 am ANKARA

__________________________________________________________________________________________________

Comment: Ataturk e laf soyleyeni eninde sonunda …edit… bunu bilin.
YAZAR: Devrim Geliyor

Time: Temmuz 15, 2013 at 11:27 am Kanada
_________________________________________________________________________________________________

Comment: Ne mutlu ki Türküm, ne mutlu ki Türkcüyüm.
Türk Milletine ve Türk milletine hizmet edenlere karşı takındığınız düşmanca tutumu kınıyorum.
Milletin adamı diye sunduğunuz adamların 2. csi 3.ncünün babası olup 3.cüsü terör örgütü ile müzakere işlerini (İhanet sürecini) çözüm süreci, atadığı işbirlikci hainleride ‘Akil adam’ olarak lanse eden kişidir.
YAZAR: Asım İslamoğlu

Time: Temmuz 15, 2013 at 12:06 pm İstanbul

____________________________________________________________________________________________________

Comment: ATATÜRKÜ TENKİT EDENLER, ATAÜRKÜN TIRNAĞI BİLE OLAMAZLAR.
1-ATATÜRK TÜRK EVLADI İDİ[Osmanlı ordusunda Türk olmayan kuvvet komutanı ve paşa olamazdı]
2-UYUYAN ANADOLUYU UYANDIRDI
3- YÜCE DİNİMİZ İSLAMİYETİ HİÇ BİR ZAMAN SİYASETE ALET ETMEDİ.
YAZAR: TÜRK MİLLİYETÇİSİ

Time: Ağustos 3, 2013 at 3:36 pm Ankara

________________________________________________________________________________________________________

İLETİŞİM/BİZE YAZIN” üzerine 7 yorum

 1. Bu site tamamen Atatürk ve Atatürkcüler üzerinden prim yapma amaçlı kurulmuş bir sitedir.
  Herşey açıkca ortada. Güncel konuları objektif bir şekilde sunamayan sözde yayıncılara prim yaptırmayın arkadaşlar. Takip etmeyin, yazmayın. Kendi kendiyle kalınca yok olacaktır.

  Saygılar

 2. kamal türkiyenin kurtarıcısı değildir. Götünüzden kahraman uydurmayın kodumun kamalları. yahudi gay atanızı da alıp israil e siktir olup gidin puşt vatan hainleri.

 3. ALLAH CC helak etsın islam duşmanı zındık taifelerı..adı laikte olsa demokrasıde olsa ataturkculukde olsa putpesrestlıkte ols afarketmez..allahın ayetleırnden başka hukum kanun nızam haramdır ey cehennemın odunu haramzadeler..yakında hesap gunu görursunuz bıraz daha bekelyın yararlanın bakım yakında gercekten görursunun..ALLAHIN ayetleırnın hakım olması için hayatımızın tamamını seferber ecedeceğiz edıyoruz inşaallah.zındıklarda islamın karşısında verını yoğunu seferber edecekelrdır bunuda allah cc bıze bıldırmektedır..amma sonuç allahın ayetleırnın ustun olamsını isteyenelrın olacaktır ALLAH CC BIZE YETER EY ZINDIK LAİKLER..

 4. Bu sitenin karşı oldukları şeylere bakınca esasen kimin yanında olduğu açıkça belli oluyor:
  Karşı olduğu şeyler:
  – Başta Türkiye’nin kurtarıcısı M.Kemal Atatürk ve Kürdistanın kurulmasına karşı çıkan TSK çalışanları, sonra Suriye, Iran, Kaddafi, Eski Mısır başkanı, Chaves, MHP (ki MHP bu ülkenin belki çok iyi bir partisi değildir, oy vermeseler bile MHPnin vatana bağlılığına %100 kimsenin şüphesi yoktur, MHPye ancak düşmanlar düşmanlık ederler), CHP ve Cübbeli Ahmet Hoca (yalan dolanla hapise atılmadan önce Amerika-Istail-Fetullah-Tayyibe savaş açmıştı hatırlarsınız): (==> Yani Amerikanın karşı olduğu herşeye bu site karşıdır!!!)
  Bu sitenin aynı safta olduğu şeyler:
  – Amerikaya sakso çeken iki şerefsiz fahişe: Tayyip ve Fetullah Gülen (bu ikisi Türklüğe karşı, Kürdistanın kurulmasından yana iki insan kılıklı şeytan), ve yine Amerikanın sevgili çocuğu, Türkiyenin katili Menderes..

  Bu site fetullahçı istihbarat servisinin bilgi toplama aracıdır.

 5. mustafa kemal mi ? bu türkiyeyi recep mşi kazandı da onun soyadı var ? yazıklar olsun bu sayfayı yapanlara ve bunu paylaşanlara.

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s