28 ŞUBAT OPERASYONU

22-05-2013 28 Şubat iddianamesi tamam 1 numara Karadayı

28 subat,sincan tanklar

___________________________________________________________________

DALGA DALGA 28 ŞUBAT,TUTUKLULAR LİSTESİ

.

Evet 15 yıl sonra gelen 28 Şubat operasyonu tüm gazetelerin manşetindeydi ve hemen hemen hepsi operasyonların cuntacılardan hesap sorma olduğunda hem fikir.Nereden nereye..15 yıl önce Refahyol ve Erbakan hükümetini yıkmak için manşet atanlar bugün 28 şubatçıların gözaltı haberlerini birinci sayfadan manşetten veriyorlar.

Hürriyet 15 yıl önce ;        

15 yıl sonra Hürriyet ;

28 ŞUBAT OPERASYONU” üzerine 5 yorum

  1. ATATÜRK DEVRİMLERİ YIKILMADI YIKILMAYACAK.. YAŞASIN İSLAM YAŞASIN KEMALİZM.. SİZ BU İKİSİNİN BİRLİKTELİĞİNİ HAZMEDEMEYENLERSİNİZ .. BİZ ELHAMDÜRÜLLAH HEM MÜSLÜMAN HEM CEDDİNE SAYGILI HEM DE ATATÜRKÇÜ’YÜZ. MUSTAFA KEMALLER FATİH’LER ÖLMEDİ ÖLMEYECEK.

    • ATATÜRKMÜŞ KEMALİZMMİŞ BU SAFSATALARI BIRAKIN ARTIK İSLAMLA KEMALİZM HİÇBİR ZAMAN BARIŞIK OLMADI TARİHİ KANITLAR ORTADA İSLAM DÜŞMANI KEMALİZM ÇOKTAN YIKILDI VE YIKILMAYADA MAHKUMDUR ARTIK BU TOPRAKLARIN GERÇEK SAHİBİ OLAN OSMANLI TORUNLARI ÜLKE YÖNETİMİNİ ALMIŞTIR VE KIYAMETE KADARDA BÖYLE GİDECEKTİR KEMALİZMDE KİRLİ TARİHİNE GÖMÜLECEKTİR İNŞALLAH

  2. BU OPERASYONU SANKİ BENİM DİNİ BÜTÜN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİM Mİ YAPTI. ZETEN YAPANLAR 28 ŞUBAT ÜRÜNÜ. ONLARIN MAZLUM GÖSTERMESİ İLE PALAZLANILDI. İÇTEN İÇE GİZLİ HESAPLAŞMALARLA ÜLKEYE YÖN VERMEYE ÇALIŞILIYOR. ABD Yİ ARKASINA ALAN OPERASYON YAPIYOR. OPERASYON İÇİN 10 YIL NE BEKLENDİ. BELGE YADA DELİL Mİ İHDAS EDİLDİ. MEMLEKET BUNLARLA OYALANIRKEN, BAZILARI KAHRAMAN GÖRÜNÜRKEN, ALTTAN ALTA EMLAKÇI ZİHNİYETİ İLE ÜLKE TOPRAKLARI SATIŞA ÇIKARILDI. KAYNAKLAR YABANCILARIN HİMAYESİNE BIRAKILDI.
    TELEKOM BİLE GİZLİ SAKLI PAZARLIKLARLA YABANCIYA SATILDI. UNAKITANIN KIZI SAYESİNDE ELSİM DE YABANCIYA GİTTİ. ERDOĞANIN HİMMETİYLE ARİA BATMAKTAN KURTARILDI AYCELL ONA PEŞKEŞ ÇEKİLDİ.
    BALYAOZUN SAPINI GERİMİZE SOKMUŞLAR, ELİMİZEDE BALYON VERMİŞLER HALA BALYOZ DİYE SAYIKLIYORUZ.
    GERÇEKTEN BU MİLLET BU KADAR SALAK MI?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s