SURİYE DEVRİMİ

Tüm Türkiye olarak Suriye halkının özgürlük mücadelesinin yanındayız.

26-05-2013 Şii Hizbullah katil Esad rejiminin köpekliğini yapmak için iç savaşa dahil oldu.Yazıklar olsun sana Nasrallah

.
suriye devrimi

.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

SURİYE DEVRİMİ” üzerine 12 yorum

 1. Halk biranda ayhaklandı, ağır silahlar buldu, suriye ordusunu vurmaya başladı. Peki halkın yüzde kaçı bu ayaklanmanın içine girdi. onların isteği neydi? özgürlük mü yoksa başka bir şey mi?peki onlara silah sağlayan kişilerin isteği neydi? Onların özgür olması mı yoksa güclü bir ordu karşısında ölmeleri mi? Suriye malesef kana bulandı.Bu olmamalıydı.Esada destek veren milyonlarca insan varken bu eylemlerle esadın yıkalamaycağını anlayanlar isyan eden halkın eline silah verdi ve saldırttılar.Hala devam ediyorlar. Orada çocuklar ölüyor.Her iki tarafta çamurun dibine saplandı.Allah uğruna kimse çocukları öldüremez.Bu günah kabul edilemez.Bu ne insalığa ne de müslümanlığa sığar. Camilere bomba yerleştiryorlar.Uçaklardan bomba atıyorlar. Yani katliamlar katliamları doğuruyor.
  İşin bizim açımızdan ise en vahim tarafı akıbeti belli olmayan yüzbinlerce insan ülkemizde şu anda.Şimdi suriyeliler kardeşimiz diyerek nutuk çekenler yarın çıkarlarına ters düşmeye başlayınca görün bakın ayaklanacaklar.

 2. allah cc şia ve rfaızı zındıklarına karşı dırenışe cıhad eda gecen musluman akrdeşelrımın kıyamını muberk eylesın ümmete ve kendıelırne.. ahır zaman ının kıyametten öncekı en buyuk sabvaşın başlangıcını görmekteyız böle zulum görulmedı,hem ümmet hemde kafırler cıok buyuk bedeller ödeyecek..

 3. ALLAH CC helak etsın islam duşmanı zındık taifelerı..adı laikte olsa demokrasıde olsa ataturkculukde olsa putpesrestlıkte ols afarketmez..allahın ayetleırnden başka hukum kanun nızam haramdır ey cehennemın odunu haramzadeler..yakında hesap gunu görursunuz bıraz daha bekelyın yararlanın bakım yakında gercekten görursunun..ALLAHIN ayetleırnın hakım olması için hayatımızın tamamını seferber ecedeceğiz edıyoruz inşaallah.zındıklarda islamın karşısında verını yoğunu seferber edecekelrdır bunuda allah cc bıze bıldırmektedır..amma sonuç allahın ayetleırnın ustun olamsını isteyenelrın olacaktır ALLAH CC BIZE YETER EY ZINDIK LAİKLER..

 4. IHATEZIONS (@IHATEZIONS) :

  Peki bu bilgileri nereden aliyorsun, Asad ailesinin yonetimi 40 senedir Suriyenin basinda ve bu 40 yilda kendi halkini oldurdugune ve toplu kiyim yapdigina dair hic bir kesinlenmis kanit yokken, ve degisik irk ve dinlerlerden olusan suriye halki orta doguda en huzurlu ulkelerden bir tanesiydi.. simdi ne oldu peki? senin ozgurluk savascisi deninen kisiler Suriyeli bile DEGILLER, bazilari, Tunus, Afghanistan,Suidi arabistan, turkiye, Libya, lubnan, iraq ve asiri sunni suriyeliler vs.. Bunlara parayi, silahi veren kim ve para suriye parasimi, dinar mi? hayir, yeni basilmis american dolarlari.. para direkli amerikadan, silahlar amerikan CIA’in Al-Kaidesi Libyadan simdi Turkiye uzerindeden bu terrorislere cephane yardimi veriliyor.. Amerika’da Obama CIA ile bu sene 150milyon dolar veriyor suriye’de ki teroristlere..Onay parlemontadan gecti.. Butun buna rahmen sen bu savasin sunni muslumanlik savasi oldugunumu zannediyorsun bu al-kaide terroristleri gibi? eger halkin cogunlu istemeseydi, bir gunde indirilirdi, savas iki senedir suruyor.. SIZLER RESMEN AMERIKANIN KOPEKLIGINIMI YAPACAKSINIZ? elinizde ki Kalisofkoflari kim veriyor diye sordunuzmu? iki senede en az 1-2 milyar AK47 kursunu harcandi bu ozgurluk savascisi denen katiller sayesinde, bu 1 milyar kursunun parasini kim odedi peki, kim bu kadar savasciyi her gun besledi? bunlar hep para, sende de para yok? paralar Qatar, CIA, Israil’den olunca oluyor tabiki..Suriye yikilirsa, Amerika Irak’taki petrolu daha hizli bir sekilde suriyedeki hazir boru hattini kullananarak akdenize sayenizde daha hizli calabilir, simdi gulf denizi ve turkiye’deki boru hattindan caliyor ama yeterli degil.. SIZDE BU AMERIKANIN DAHA HIZLI PETROL CALMASINA YARDIM EDERSINIZ, TABIKI BUNU KENDI MUSLUMAN SURIYELI KARDESLERINI OLDUREREK, muslumanlik adina, tabiki.. helal, hep soylediginiz sozler plak gibi ayni, bos kaset gibi medyadan okuduklarinizi tekrar et bakalim.. eger senin o ozgurluk savascilari dedigin serefsizlerin Suriyedeki toplu katliamlari yaptiklarini ve tecavuzleri gormek istiyorsan bazi videolari (liveleak) gibi sitelerden gorde, senin o musluman kardesler dedigin kisilerin aslinca yalanci, katil, tecavuzcu, uyusturucu bagimlisi pisopoakat oldugunu gorurusun

  Seninle polemiğe girmeyeceğim,sen Suriye savaşına ideolojik bakıyorsun. Türkiye’de ki yüzbinlerce Mülteci herhalde tatile geldiler.
  Suriye halkının BAAS REJİMİNİ desteklediğine dair en ufak bir işaret var mı?
  Alevilerle doldurduğu ordu ve kendi kızılbaşları dışında Esad’ı destekleyen yok.
  Zaten Suriye’nin çoğu ESAD’ın kontrolünde değil.
  BAAS iktidara geldiğinden beri Suriye İsrail’e tek mermi attı mı?
  İran’ın taşeron ülkesi Suriyedir ve İran direnişçi değil bölge için provakatör ülkedir.
  Türkiye İRAN ile 450 yıldır savaşmıyor savaşmaz da ama İran’ın MEZHEP politikalarına da alet olmaz.
  İran sırf ŞİA ALEVİ diyerek KATİL ESAD rejimini MEZHEP KAYGISINDAN dolayı destekliyor ama oyunun elbette sonu gelecek ve kaybedenler onlar olacak.
  Suriye’de BAAS DİKTATÖRLÜĞÜNDEN kurtulup demokrasi için fırsat yakalayacak.
  Mısır Mübarekten temizlendi Libya Kaddafi’den Tunus Bin Ali’den ..
  Sıra Suriye de BAAS temizliğinde
  Arap Ligi Suriyeli direnişçilere BAAS rejmine karşı destekleme kararı aldı.
  Silah ve Lojistik yardım yapılıyor bu sır değil bunun için CIA ya da ihtiyacımız yok.
  Coğrafyasında BAAS rejiminin yıkılmasından yana bir çok ülke var zaten.
  Sizler kimlersiniz? BAAS rejimine bu sadakat neyin nesi?
  Sizler de içimizde ki KIZILBAŞLAR olarak
  Elbette ESAD’ı katili destekleyeceksiniz
  Bu sizin GENETİK göreviniz.

 5. IHATEZIONS (@IHATEZIONS) :

  Biraz dusunelim, Bu sitenin yapan kisi Suriyede özgürlük mücadelesinin yani terroristleri destekliyor ve bu teroristler amerikadan yardim aliyorlar ve degisik ulkelerden gelen dici ve parayla mucahit askerler ve suriye’lileri oldurup, tecavuz ediyorlar, Site kurucusu Turkiyenin kurucusu Ataturkt’en nefret ediyor.. sonuc, acik, beyni yikanmis tehlikeli birisi, yarin nereden geldigi bilinmiyen Kalensinkof eline verilip ve kendi milletinin bazizali zararli, temizlenmesi gerekiyor denilince, buda suriyedeki, Linyadaki Al-kuade terroristleri gibi inanci icin kendi milletini bogazini kesecek bir tip bence

  Suriye’de iki yıldır iç savaş yaşanıyor.
  Rejim güçleri yüzbinlerce sivil insanı katletti 3 milyondan fazla sivil mülteci var
  120 bin Suriyeli Türkiye’ye sığındı 200 bin den fazla Suriyeli Lübnan Ürdün gibi bölge ülkelerine sığındı ve bütün bu tabloda yine de Esad masum devrimciler suçlu?
  Neden?
  Devrimciler ve Özgür Suriye halkı 50 yıldır süren BAAS DİKTATÖRLÜĞÜNÜ istemiyor ve silahlı olarak direniyor.
  İçimizdeki diktatör yalakaları işbirlikçileri kendi TEK PARTİ rejimlerini ve MİLLİ ŞEF dönemlerini hatırladıkları için KATİL ESAD’a destek veriyorlar.
  Yurt dışından KATİLE karşı mücadele etmek için gelen mücahitler vardır tıpkı Çeçenistan’da RUS işgaline direnmek için tıpkı Bosna’da SIRP vahşetine direnmek için dünyanın her yerinde gönüllülerin yardıma koştuğu gibi Suriye halkının yanındalar.

  KATİL ölecek sizler de ezik bir şekilde yaşamaya devam edeceksiniz.

  Unutmayın Suriye BAAS rejiminiden kurtulacak..Suriye ESAD’ın BABASININ malı değil.

  • Peki bu bilgileri nereden aliyorsun, Asad ailesinin yonetimi 40 senedir Suriyenin basinda ve bu 40 yilda kendi halkini oldurdugune ve toplu kiyim yapdigina dair hic bir kesinlenmis kanit yokken, ve degisik irk ve dinlerlerden olusan suriye halki orta doguda en huzurlu ulkelerden bir tanesiydi.. simdi ne oldu peki? senin ozgurluk savascisi deninen kisiler Suriyeli bile DEGILLER, bazilari, Tunus, Afghanistan,Suidi arabistan, turkiye, Libya, lubnan, iraq ve asiri sunni suriyeliler vs.. Bunlara parayi, silahi veren kim ve para suriye parasimi, dinar mi? hayir, yeni basilmis american dolarlari.. para direkli amerikadan, silahlar amerikan CIA’in Al-Kaidesi Libyadan simdi Turkiye uzerindeden bu terrorislere cephane yardimi veriliyor.. Amerika’da Obama CIA ile bu sene 150milyon dolar veriyor suriye’de ki teroristlere..Onay parlemontadan gecti.. Butun buna rahmen sen bu savasin sunni muslumanlik savasi oldugunumu zannediyorsun bu al-kaide terroristleri gibi? eger halkin cogunlu istemeseydi, bir gunde indirilirdi, savas iki senedir suruyor.. SIZLER RESMEN AMERIKANIN KOPEKLIGINIMI YAPACAKSINIZ? elinizde ki Kalisofkoflari kim veriyor diye sordunuzmu? iki senede en az 1-2 milyar AK47 kursunu harcandi bu ozgurluk savascisi denen katiller sayesinde, bu 1 milyar kursunun parasini kim odedi peki, kim bu kadar savasciyi her gun besledi? bunlar hep para, sende de para yok? paralar Qatar, CIA, Israil’den olunca oluyor tabiki..Suriye yikilirsa, Amerika Irak’taki petrolu daha hizli bir sekilde suriyedeki hazir boru hattini kullananarak akdenize sayenizde daha hizli calabilir, simdi gulf denizi ve turkiye’deki boru hattindan caliyor ama yeterli degil.. SIZDE BU AMERIKANIN DAHA HIZLI PETROL CALMASINA YARDIM EDERSINIZ, TABIKI BUNU KENDI MUSLUMAN SURIYELI KARDESLERINI OLDUREREK, muslumanlik adina, tabiki.. helal, hep soylediginiz sozler plak gibi ayni, bos kaset gibi medyadan okuduklarinizi tekrar et bakalim.. eger senin o ozgurluk savascilari dedigin serefsizlerin Suriyedeki toplu katliamlari yaptiklarini ve tecavuzleri gormek istiyorsan bazi videolari (liveleak) gibi sitelerden gorde, senin o musluman kardesler dedigin kisilerin aslinca yalanci, katil, tecavuzcu, uyusturucu bagimlisi pisopoakat oldugunu gorurusun

 6. Biraz dusunelim, Bu sitenin yapan kisi Suriyede özgürlük mücadelesinin yani terroristleri destekliyor ve bu teroristler amerikadan yardim aliyorlar ve degisik ulkelerden gelen dici ve parayla mucahit askerler ve suriye’lileri oldurup, tecavuz ediyorlar, Site kurucusu Turkiyenin kurucusu Ataturkt’en nefret ediyor.. sonuc, acik, beyni yikanmis tehlikeli birisi, yarin nereden geldigi bilinmiyen Kalensinkof eline verilip ve kendi milletinin bazizali zararli, temizlenmesi gerekiyor denilince, buda suriyedeki, Linyadaki Al-kuade terroristleri gibi inanci icin kendi milletini bogazini kesecek bir tip bence

 7. Tüm Türkiye olarak Suriye halkının özgürlük mücadelesinin yanındayız.

  kimin adına konuşuyorsunuz? ben türk üm, türkiyeliyiim ve suriye devlet başkanına yapılan başkaldırının yanında değilim.. esadın başına gelenler bir gün tayyipin başınada gelecek göreceksiniz..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s